Candy CSW 485 D-S

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Je super

Jsem spokojena rychle dodani.Pracka pere pěkně,a suší dobře jsem nadšená

ONLINESHOP.cz (prodejce)

velice nás těší Vaše spokojenost s pračkou.
    Děkujeme za Vaši recenzi a přejeme hezký zbytek dne.
    ONLINESHOP.cz

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Pracka se susickou ušetří spoustu místa, když se jedna o jeden spotřebič.
    • Velký vyber z pracích programu
    • Vyber stupně sušení
    • Po prvním sušení prádlo zapáchá z vysokého ohřevu - doporučuji pořídit pro “vyvoneni” ubrousky do susicky.
    • Po každém sušení je potřeba otrit víko a gumu u otvoru od prachu a chlupů, které na těchto místech ulpivaji.
    • Komunikace s mobilní aplikaci funguje pouze u Androidu a ne u iOS

Zatím jsem velice spokojena. Poměr cena výkon skvělá.

• , zakoupeno v MALL.CZ

Za malo penez hodne muziky. Jednoduche, prehledne ovladani. Pracka asi nepatri mezi nejtissi, pri odstredovani lehce piskavy zvuk, ale pradlo krasne vyprane, pri suseni rovnou priprave k ullizeni. Za me maximalni spokojenost. Do domacnosti bez deti povazuji za skvelou.

Způsob plnění
Displej

Pračka se sušičkou Candy

Programy:
Denní 59 min. – 59minutový program vhodný pro každodenní praní
Rychlý 14, 30, 44 – rychlý program umožňuje dokončení pracího cyklu za pouhých 14, 30 nebo 44 minut
Bílé + předpírka
Vlna/hedvábí – s certifikací Woolmark Apparel Care
Sušení Vlna – s certifikací Woolmark Apparel Care
Nízká teplota sušení
Vysoká teplota sušení
Rychlé praní a sušení 59 min. – kompletní prací a sušící cyklus během 59 minut, ideální pro vysušení, osvěžení a okamžité oblečení prádla ihned po skončení cyklu

Přídavné funkce:
Volba otáček odstředění
Volba teploty
Odložený start – umožňuje nastavit odložený start pracího cyklu až o 24 hodin
Rychlé praní
Stupeň znečištění – pomocí tohoto tlačítka máte na výběr ze 3 úrovní intenzity praní, v závislosti od znečištění prádla
Dětská pojistka

Důležité informace:
Třída: A
Náplň praní: 8 kg
Náplň sušení: 5 kg
Maximální otáčky: 1400 ot./min.
Spotřeba el. energie praní: 1,2 kWh/cyklus
Spotřeba el. energie praní + sušení: 5,44 kWh/cyklus
Spotřeba vody praní + sušení: 115 l/cyklus
Rozměry: 85×60×54 cm (VxŠxH)

Další informace:
LCD displej
Smart Touch – NFC ovládání, možnost stáhnout přes chytrý telefon dalších 40 pracích programů
Ovládání pomocí hlasu – hlasový asistent pro výběr a nastavení programu
Vedení statistik praní a čerpání energie
Tipy a triky praní – aplikace v chytrém telefonu vám poradí
Průvodce chybovými hláškami a uživatelský návod
Kg detector – detekce množství vloženého prádla a přizpůsobení praní
Ukazatel zůstatkového času praní
Ukazatel ukončení cyklu
Pokračování programu v místě přerušení v případě výpadku proudu
Možnost přidání prádla po zapnutí pračky
Bezpečnostní zámek dveří
Ochrana proti úniku vody Antioverflow
Ochrana proti přepěnění
Buben Shiatsu – masážní body na povrchu pro šetrnou péči o tkaniny
Šířka dvířek 35 cm

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Je super

Jsem spokojena rychle dodani.Pracka pere pěkně,a suší dobře jsem nadšená

ONLINESHOP.cz (prodejce)

velice nás těší Vaše spokojenost s pračkou.
    Děkujeme za Vaši recenzi a přejeme hezký zbytek dne.
    ONLINESHOP.cz

• Doporučuji
  • , zakoupeno v MALL.CZ

• Pracka se susickou ušetří spoustu místa, když se jedna o jeden spotřebič.
    • Velký vyber z pracích programu
    • Vyber stupně sušení
    • Komunikace s mobilní aplikaci funguje pouze u Androidu a ne u iOS

Zatím jsem velice spokojena. Poměr cena výkon skvělá.

a

• , zakoupeno v MALL.CZ

Lehká manipulace, prádlo suché. Spokojenost.

• Pisklavy zvuk a to nejen pri zdimani, ale pri celem procesu prani. Tuto pracku bych nedoporucil ani nepriteli!

Firma KUPTOTU nespolupracuje a pri vraceni zbozi, ktere do 14 dnu muzu udelat podle §1829 a to bez udani duvodu me porad odvolava na servisniho technika jen proto, aby se doba vraceni prodlouzila a firma nemusela paragraf dodrzet a zbozi vzit zpet.

KUPTOTU NEDOPORUCUJI!! a celou zalezitost jsem podstoupil k projednani advokatovi

• Nejhlucnejsi pracka jakou jsem kdy při prani slysel, zvuk vysoky a velice neprijemny
  • , zakoupeno v MALL.CZ

Trošku mi trvalo, než jsem přišla, že na sušení musím dát méně prádla, ale jsem maximálně spokojena.

• , zakoupeno v Jihočeské Elektro

Tento výrobek jsme si vybrali proto, že nemáme ani prádelnu ani sušárnu. Máme jej pár dní a zatím zkoušíme, co všechno dokáže. Dosud jsme neměli žádný problém, ani závadu.