Candy Aquamatic 80 F

• , zakoupeno v Electro World

• Koupil jsem si jiný produkt
    • Mám flešku Kingston
  • , zakoupeno v DNO elektro

• Má hodně programu.Musí si to všechno pořádně přečíst a potom se da vybrat.

Tuto pračku jsem si vybrala protože je jediná,která má rozměr,který se nám vejde do koupelky.Byla cenově taky s těch malých praček dostupná.Škoda,že ten rozměr nedělaji i jiné značky.Vřele doporučuji.

• malá, dobře pere

Sušička
Odložený start
Aqua Stop

Kompaktní pračka

• Elektronický programátor s volbou teploty Technologie Fuzzy logic Automatické snížení spotřeby Nezávislé nastavení teploty Materiál vany Silitech Materiál bubnu nerez Čidlo na kontrolu množství pěny Digitální ovládání motoru Tlačítko extra máchání Tlačítko pro vyloučení odstředění Otvor dvířek o průměru 25 cm Snadno přístupný filtr Speciální programy: Program Ruční praní Rychloprogram 32' , 44' Certifikovaný program pro praní vlny Woolmark
  • Typ: volně stojící
  • Hlučnost při praní (dB): 56
  • Hlučnost při odstřeďování (dB): 71
  • Displej: bez displeje
  • Odložený start: ANO
  • Ochrana proti úniku vody: ochrana proti přetečení
  • Regulace spotřeby vody: elektronická regulace,množstevní automatika
  • Speciální programy: Woolmark, rychloprogram 32, 44 min
  • Materiál vany: silitech
  • Spotřeba energie (kWh): 0.66
  • Odhadovaná roční spotřeba energie (kWh): 132
  • Spotřeba vody (l): 42
  • Odhadovaná roční spotřeba vody (l): 8400
  • Volba otáček na odstředění: tlačítko vyloučení odstředění
  • Volba teploty: ANO
  • Provedení výrobku: bílá barva
  • předem plněná automatická pračka
  • energetická třída A
  • třída účinnosti praní A
  • kompaktní pračka
  • elektronický programátor s volbou teploty
  • technologie Fuzzy logic
  • automatické snížení spotřeby
  • nezávislé nastavení teploty
  • materiál vany - Silitech
  • materiál bubnu - nerez
  • čidlo na kontrolu množství pěny
  • digitální ovládání motoru
  • ochrana proti přetečení
  • tlačítko extra máchání
  • tlačítko pro vyloučení odstředění
  • otvor dvířek o průměru 25 cm
  • snadno přístupný filtr

Speciální programy:

• program Ruční praní
  • rychloprogram 32' , 44'
  • certifikovaný program pro praní vlny Woolmark
  • automatické nastavení otáček 800 ot./min.
  • náplň prádla 3,5 kg

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Electro World

• Koupil jsem si jiný produkt
    • Mám flešku Kingston
    • Pernamentní problémy. Několikrát se nám stalo, že se zastaví uprostřed praní a odmítá pokračovat. Pak v lepším případě po chvíli vypnutí se rozjede celý program znovu. V horším případě je nutné z ní dostat vodu a čekat. Pak z nějakého neznámého důvodu většinou zase začne pracovat. Byla nám zakoupena, takže moc nemáme na výběr ji trpět.

Die Candy, die.

• , zakoupeno v DNO elektro

• Má hodně programu.Musí si to všechno pořádně přečíst a potom se da vybrat.

• malá, dobře pere

spokojenost

• Pračku Candy mám v malém bytě zabudovanou v kuchyňské lince. Bez závad slouží již 8 let, jsem spokojený.

Ideální pračka pro single domácnosti a do garsonek, popř. na chatu.

• , zakoupeno v DNO elektro

• vyhovující rozměry (malá nabídka nestandardních rozměrů)
    • značka, kterou jsem využívala i v minulosti, osvědčila se
    • nevýhody: nutno přikoupit prodlužovačku a delší hadici na přívod vody

zatím krátká doba, po kterou je pračka používána
    vyhovující ovládání
    není hlučná

• bez problemů

trošku méně srozumitelný návod, ale ve finnále vše OK

• , zakoupeno v OKAY.cz

• Je malá - hodí se do bytu v paneláku,
    • nízká spotřeba, je hezká,
    • má i krátké programy.
    • Na 60 stupňů pere zbytečně dlouho na to, že je to pračka pouze na 3,5 kg prádla.

S pračkou jsem spokojená.

mmmmmmmm

• , zakoupeno v Elektronakup.cz

malá, skladná, dobrá nabídka programů
    doporučuji ostatním