Brandt BWT 6008E

• , zakoupeno v Digiboss

dobrá cena

• , zakoupeno v ELEKTRODVORAK

• zatim o ničem nevím

Vyhovuje mi jednoduchost ovládání pračky.
    Vše se zatím jeví bezproblémově

• , zakoupeno v elektrocz.com

Předešlá pračka Brandt vydržela bez problémů 10 let,
    doufám,že tahle jí překoná.

Způsob plnění
Odložený start
Displej
Dětská pojistka
Aqua Stop

Tento model je pro zákazníky, které chtějí pračku s co nejnižší cenou.

Buben s kapacitou 6 Kg prádla, s maximálními otáčky 800 , s úsporou energií A++,

Základní informace

Barva Bílá

Odložený start až o 19h

Objem bubnu (l) 42

Nerezový buben Ano

Typ vany Odolný plast (Polytenax)

Konstrukce pračky Long Life s 3D tlumiči

Přidání máchání

Předpírka

Bezpečnost Detekce nerovnoměrného zatížení

Detekce nadměrného pěnění

Zabezpečení proti úniku pracího prostředku

Signalizace uzavřeného přívodu vody

• , zakoupeno v Digiboss

dobrá cena

• , zakoupeno v ELEKTRODVORAK

• zatim o ničem nevím

Vyhovuje mi jednoduchost ovládání pračky.
    Vše se zatím jeví bezproblémově

• za schůdné peníze schůdná pračka
    • i při 800ot ždímání prádlo vyždímané není mokré a nepomačkané
    • hlučnost naprosto běžná jen u koncového ždímání trochu hlučnější,ale to je dnes téměř každá
    • malá spotřeba a opti program na 45min úplně fantazie..
    • zatím nic

Pračku Brand jsme v podstatě neznali,vše o ní jsme studovali až při vytvoření cenové nabídky a po té co ji doma testujeme musíme uznat,že nás zatím velmi mile překvapila svou jednoduchostí,energetickou úsporou a také tím,že za lidskou cenu splní požadavek na běžné praní rodiny s malým děcklem na výbornou..Pračka svou cenou neodradí a naopak bych po zkušennostech s jinými řekl,že to jeden z jejích kladů čili patří k těm levnějším,hodí se pro každou příležitost,kvalita zpracování v porovnání s jinými výrobky v její třídě je na obstojné úrovni..překvapila nás kvalitou vyprání prádla a to příjemně..

• , zakoupeno v elektrocz.com

Předešlá pračka Brandt vydržela bez problémů 10 let,
    doufám,že tahle jí překoná.

• rychle a dobře pere, program Opti A45 je úplně super za 45 minut dokonale vyprané prádlo.
    • Pračku jsem zakoupila sice v kamenné prodejně KB expert ale až po prostudování recenzí na internetu
    • tiché odstřeďování
    • nemá displej, ale mě to nevadí, není potřeba, vše se bez problémů klasicky nastaví pomocí knoflíků
    • hezký design, prostorný buben
    • rozumná cena, stála 8000 kč

doporučuji, pro mě docela ne moc známá značka, ale recenze na netu byly dobré. Z vlastní zkušenosti vše bez problémů, jsem nadšená. Potřebovala jsem pračku co dobře pere, nepotřebuju tedy žádné složité nastavování čehokoli a 1000 programů, které se stejně nevyužijí...

• , zakoupeno v Expert.cz

Zatím spokojenost, prádlo pěkně vyprané. Jen trochu hlučnější ždímání (vibrace).

doporučuji, příznivá cena a pere potichu

• rychlá
    • úsporná

jednoduché nastavení programu,žádne zbytky prášku, zkrátka pere jak má

• , zakoupeno v SlevyElektro.cz

• Malá spotřeba spolehlivost

Mají ji známí a jsou velmi spokojeni