Brandt BWF 582WWE

• Šířka (cm): 59,5
    • Výška (cm): 85
    • Hloubka (cm): 56,5

FUNKCE DĚTSKÝ ZÁMEK

Brandt myslí na rodiče neposedných dětí. Pro větší klid všech rodičů jsou spotřebiče Brandt vybaveny dětským zámkem, který dětem znemožní zapnutí, nebo změnu nastavení spotřebiče.

Brandt je tradiční francouzskou značkou elektrospotřebičů. Více než 60 let usnadňuje lidem každodenní práce v domácnosti. Těší se z ocenění nejdůvěryhodnější značky v oblasti domácích elektrospotřebičů, které je odměnou za desítky let průzkumu a vývoje, aktivního naslouchání požadavkům zákazníků a znalosti jejich zvyklostí. Brandt je průkopníkem mnoha technologií a inovací, které dnes přijala většina výrobců. Mezi nejznámější patří: využití indukční technologie při vaření, pyrolytické samočištění u trub, technologie chlazení trouby, přihrádka s nulovou zónou 0-3 °C, automatické odvažování náplně u praček, v neposlední řadě koncept ekonomické a ekologické pračky s automatickým dávkováním pracího prostředku E-dose.

1zákazník doporučuje produkt
    2zákazníci nedoporučují produkt

• - velký buben
      • - otáčky 1200 - odstředí fakt výborně
      • - program na praní dětského prádlo
      • - program 45 min. - využíváme asi nejčastěji - pere celkem dobře
      • - Zpočátku byla pračka velmi tichá, byla jsem nadšená. Po asi 5 měsících se zvýšila hlučnost při praní - pračka začala jakoby rezonovat. Kontaktovali jsme servis, poslali pána, který nebyl přímo z Brandtu. Řekl nám, že mu připadá vše v pořádku, nicméně vyměnil motor. Závadu nejen že to neodstranilo, ale navíc je nyní pračka hlučnější i při odstřeďování.
      • - Většinou peru na cca poloviční náplň. Při praní většího množství prádla není pračka schopná rozložit tak, aby odstředila - takže u programu na 45 min. jsem zjistila, že po hodině a půl stále odstřeďuje. Po dvou hodinách jsem to vzdala a polovinu prádla vytáhla :-(
      • - Systém programů je nejasný, například u programů na ručníky neočekávám, že po cca 15 minutách bude vypouštět vodu z pracího cyklu a pak cca hodinu máchat a ždímat.

Pračku používáme přes půl roku a jsem nyní velmi zklamaná. Zpočátku byla super, nyní zní jako 10 let stará pračka u které bych přemýšlela, že je čas pořídit novou. Podruhé bych si ji v žádném případě nekoupila.

• Velký buben evidentně lépe pere a šetří opotřebení prádla.
      • Program OPTIA45 je úžasný, na žádný jiný program v podstatě nepereme.
      • Za 45 min mám vypráno a nezaperu bílou.
      • Byla jsem v šoku, když jsem u všech praček v této kategorii viděla na prodejnách programy s délkou praní kolem 3 hodin.
      • Český návod není potřeba, vše je intuitivní, přehledné a srozumitelné.
      • Nenapadá mne co bych vytkla.

Velká spokojenost.
      Měli jsme již Brandta 12let a jelikož jsme jej nechali po přestěhování v původním bytě, rozhodli jsme se opět pro tuto značku.
      Jsme rádi, že nás Brandt nejen nezklamal, ale i příjemně překvapil novými programy, velkým bubnem a snadným ovládáním.
      Určitě mohu doporučit.

• -možná i pere tak jak má..., ale kdo ví...???
      • nejde zastavit přívod vody...po kontrole zjištěna absence ucpávek v obou ventilech v pračce...asi některý zaměstnanec potřeboval ucpávku do uší, když poslouchal šéfa.

-poprvé jsem se spálil před 3-mi lety při koupi Berlinga.
      -nedávno jsem u zákazníka jako servisní technik zjistil, že mu byla prodáda nikoliv nová, ale již opravovaná (repasovaná) el. varná deska
      -před 4-mi hodinami při koupi této pračky nejde zastavit voda v pračce.
      -ostatní porovnání k uvedenému výrobku níže pouze orientační. Jen Bůh ví na co bych ještě přišel.
      Francouzi mají u mne utrum....nedoporučuji.
      Rada na závěr...vše vyzkoušejte rovnou na prodejně.