Bosch WOT 24457BY

• jednoduché ovládání
    • české popisky
    • komplikovanější přeprava
  • , zakoupeno v MALL.CZ

• Po otevření víka z nej vyteče hodně zbytkové vody.

Způsob plnění
Aqua Stop
Parní praní
Program pro vlnu
Program pro hedvábí

WOT24457BY je horem plněná pračka značky Bosch. Model WOT24457BY je díky nízké spotřebě energie řazen do enegetické třídy A+++, která je ekonomicky velmi výhodná. Náplň pračky WOT24457BY může být až 7 kg, proto není problém prát i větší kusy prádla. Rychlost odstřeďování lze nastavit až na 1200 ot./min. Množstevní automatika FuzzyLogic sama nastaví délku praní podle množství prádla a zvoleného programu tak, aby byla spotřeba vody i energie co nejnižší. Díky možnosti odložit start není nutné přizpůsobovat svůj čas praní, ale naopak. Podle aktuálních časových možností si jednoduše zvolíta čas praní.

Technické paraemtry:

• Odložený start/konec: ano
  • Fuzzy logic: ano
  • Ochrana proti přetečení: ano
  • Program na vlnu: ano
  • Program pro jemné prádlo: ano
  • Program snadné žehlení: ne

• tichý
    • jednoduché ovládání
    • české popisky
    • komplikovanější přeprava

• Obchod se zajímal,jaké bylo předání pračky,zda vše proběhlo v pořádku
    • Pračka je tichá oproti té, co jsme měli asi 8 let
    • Velký výběr programů, můžete s volitelně i naprogramovat teplotu
    • Dobře ždíme
    • Máme ji krátce,doufám, že vydrží
    • Zatím vše super,jsem spokojená
    • Má kolečka, dobrá manipulace
  • , zakoupeno v MALL.CZ

• Po otevření víka z nej vyteče hodně zbytkové vody.
  • , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

myslím že značka Bosch je spolehlivá,jsem spokojená a doufám ,že to tak zůstane jk

ONLINESHOP.cz (prodejce)

velice nás těší Vaše spokojenost s pračkou.
    Děkujeme za Vaši recenzi a přejeme hezký zbytek dne.
    ONLINESHOP.cz

• , zakoupeno v elektrocz.com

Dle recenzi jsem očekávala zázrak, no ten se nekonal, je to obyčejná pračka ;-)
    Předchůdkyně AEG kterou jsem měla sice vydrzela jen 5 let, mam dojem ze byla tišší a programy měla kratší. Delka programu klasicky ovlivňuje spotrebu el.energie. Každý kupuje A+++++++, no a pak čeká 4 hodiny než dojede program 60ºC.
    Jasně, je to o zvyku používání programů... jak co a kdy pustit. U teto pračky jsem se trochu potrapila s "obalovym materiálem " tj. plechy ktere fixuji buben při převozu. Nezapojuji pračku kazdy druhy den, taky tam mohli napsat: odmontovat plechy!!! ... pod obalovym materialem si představuji něco jineho... ;-)

• téměř suché prádlo
  • , zakoupeno v MALL.CZ

• Whirlpool AWE 9729 odešla po 8 letech, tak budu doufat, že tato vydrží taky, když to jsou sestry z jedné výrobní linky.
    • Je to identická pračka s Whirlpool AWE 9729, obě vyrobené ve stejném závodě na Slovensku.
    • Kvalita zpracování, kam se hrabe německá kvalita. Je spíš "Bosch" pro východní evropu.
    • Programy jsou pojmenovány zbytečně složitě a bez návodu nic ze začátku nevyperete. Není to intuitivní.

Naše současná pračka Whirlpool AWE 9729 odešla po 8 letech zasloužilého provozu. Rozhodl jsem se ji nahradit Německou kvalitou a šáhl jsem po začce Bosch.
    Po rozbalení krabice mě však čekal velmi nepříjemný šok. Pominuli, že Bosch WOT 24457BY byla vyrobena na Slovensku, jedná se (kromě softwaru a 2 programů navíc) o absolutně identickou pračku s tím co jsem měl, tedy Whirlpool. Stejně hlučná, která skáče ať má prádla více či méně.

• , zakoupeno v MALL.CZ

Potřebovala jsem pračku s horním otvíráním. Rozhodla jsem se pro tuto značku, protože postupně dosluhují staré spotřebiče a s těmi stávajícími jsem spokojená.

• Spolehlivá