Bosch WLK 24261BY

Dětská pojistka
Program pro alergiky

• , zakoupeno v ALFA.cz

• pračka je tichá, jsem spokojena,
    • smrdí novotou, v klidu nic, ale když pere a zahřeje se tak smrdí, doufám, že po více praní to zmizí

kromě toho smradu je pračka perfektní, při ždímání tichá, ani se nehne, pere dobře, má úsporné možnosti, zkrátka doporučuji do meších prostor

• , zakoupeno v ElektroVoráček.cz

Dobrá cena.Výrobek Bosch jako vždy kvalitní.
    Pěkný desing.
    Jednoduchá a variabilní obsluha.

• , zakoupeno v OKAY.cz

Displej
Dětská pojistka
Program pro alergiky

Bosch WLK24261BY

Volně stojící pračka s předním plněním Bosch WLK24261BY v bílém provedení, s VarioPerfect vám bude velkým pomocníkem při praní prádla. Pračka WLK24261BY má až osm nastavitelných programů, které jsou přesně šité na míru vašich potřeb. VarioPerfect zkrátí dobu praní o 60% nebo sníží spotřebu energie až o 40%. Díky tomu se může pračka řadit do energetické skupiny spotřebičů A+++.        Technické parametry:

• značka: Bosch
  • frekvence (Hz): 50 Hz
  • výška bez pracovní desky (mm): 848 mm
  • výška zabaleného spotřebiče (mm): 880 mm
  • ukazatel průběhu sušení: LED-displej
  • typ spotřebiče: přední plnění
  • typ zástrčky: zalitá zástrčka s uzemněním

způsob indikace skončení programu akustický, LED displej

• elektronické servisní testovací programy: ano
  • odnímatelná pracovní deska: Ne
  • hloubka spotřebiče s odstupem od stěny (v mm): 45 cm
  • výška pro podstavbu: 848,00 mm
  • výškově nastavitelná o: 1,20 cm
  • software update: Ne
  • napětí (V): 220-240 V

dodatečné prací programy AlergiePlus, časová předvolba, EcoPerfect, košile, mix, odčerpání/odstředění, peří, plus voda/více vody, samotné máchání, SpeedPerfect, Sport/Fitness, start/doplnění, super 15"/30", tmavé prádlo, volba teploty, volitelný počet otáček program pro vyvář./bar.prádlo předpírka, standard studený - 90°C

• hloubka při otevřených dveřích (90 °): 90,70 cm
  • hmotnost brutto (kg): 65,000 kg
  • množstevní automatika: Ano
  • šírka (mm): 598 mm
  • šířka zabaleného spotřebiče (mm): 650 mm
  • závěs dveří: vlevo
  • barva / materiál panelu: Bílá
  • barva / materiál spotřebiče: bílá
  • příkon (W): 2300 W
  • délka přívodního kabelu (m): 175,0 cm
  • kolečka: Ne
  • hmotnost netto (kg): 64,000 kg
  • třída účinnosti praní: A
  • třída účinnosti odstřeďování: C
  • hlučnost při praní dB: 56 dB (A)
  • hlučnost při odstřeďování dB: 73 dB (A)
  • bez otáček: ano
  • rozpoznání pěny: ano

bezpečnostní systém proti škodám způsobeným vodou vícenás. ochrana proti vodě

• možnost praní ve studené vodě: ano
  • ukazatel zbytkového času: ano
  • možnosti časové předvolby: plynule

předpírka k dispozici

• rychlý program: ano
  • voda plus: ano
  • materiál vany: umělá hmota
  • objem bubnu (l): 46 l
  • materiál bubnu: nerezová ocel
  • možnost připojení na studenou/teplou vodu: Ne
  • senzor naplnění: Ne
  • plnicí otvor: ano

program pro snadno udrž.prádlo předpírka, standard studený - 60°C senzor máchání: Ne přídavný prací prostředek samočistící, vpředu volba teploty tlačítko ovládací prvky LCD, LCD, tlačítko barva spotřebiče bílá

• max.výškové nastavení nožiček (mm): 12 mm
  • rozpoznání stupně znečištění: Ne

programy program pro bílé a barevné prádlo, program pro jemné prádlo, program pro snadno udržovatelné prádlo, program pro vlnu/ruční praní

• , zakoupeno v ALFA.cz

• pračka je tichá, jsem spokojena,

• , zakoupeno v ElektroVoráček.cz

Dobrá cena.Výrobek Bosch jako vždy kvalitní.
    Pěkný desing.
    Jednoduchá a variabilní obsluha.

• , zakoupeno v OKAY.cz

v užívání příliš krátce

• , zakoupeno v elektropankrac.cz

Mám zatím krátce ale vyhovuje mi rozměry,programy a značka bosch je ta v kterou v naši domácnosti preferujeme.Stara pracka bosch po 17 letech doslouzila tak jsme ji nahradili

• , zakoupeno v ELEKTROCB.CZ

Mám velice krátce, ale zatím jsem maximálně spokojená.

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• tichá pračka
    • 1200 otáček
    • vhodné programy
    • SLIM

Produkt doporučuji, dobré umístění v testech, značka Bosch

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Spokojenost

• , zakoupeno v Electro World

• snadné ovládání
    • tichá
    • odložený start - pro mě velká výhoda

rozhodovala značka - mám již několik spotřebičů
    omezená možnost umístění
    odložený start - mohu využít nočního levnějšího proudu
    tato značka je velmi spolehlivá

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• tichý chod, ale jen při naplnění bubnu, tak jak je doporučováno, 3kg nebo 6 kg
    • dlouhá doba na praní s programem ECO, program trvá přes 4 hodiny a nelze jej zkrátit, ani přeprogramovat

již jsem předtím 10 let měla pračku BOSCH a nedám na ni dopustit, tak doufám, že tato vydrží také dlouho, tuto jsem kupovala, že má úsporu energie a rychlý program 30 minut a programy halenka, sportovní věci,dobré pro mne je nastavení otáček u jednotlivých programů,

• , zakoupeno v Kamenný obchod

• jednoduché ovládání
    • množtví programů
    • zatím nic, to ukáže čas

vybrali jsme kvalitní značku s dobrými recenzemi, jestli to byla dobrá volba se uvidí až po několika letech