Beko WRE 7612 XWW

bílé
Počet programů
Slim

• , zakoupeno v e-BEKO.cz

• Pračku mám krátkou dobu ale jinak jsme s pračkou spokojená, ovládání je jednoduché, a přehledné
    • větší hlučnost
  • , zakoupeno v MALL.CZ

Máme zatím chvíli a bez problému, jen možná vyšší hlučnost při ždímání.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• pro mě je nevýhodou hloubka, zmátla mě avizovaná náplň 7kg, což rozhodně nepojme. Nebo moje předešlá pračka zvládla víc. I když byla také na 7kg. Další nevýhodou je, že pokud chci pračku vrátit ve 14denní lhůtě, zjistila jsem, že přeprava vyjde na 1000,-. Takže doporučuji, pokud má někdo málo místa .. mně nevyhovuje

Způsob plnění
bílé
Počet programů
Slim

Energetická třída A+++

Hedvábí do pračky? Bez obav!

Netrapte se praním v ruce, když můžete v pračce Beko prát i tkaniny jako je hedvábí či kašmír. Program na ruční praní je upraven tak, aby šetrně odstranil nečistoty z nejjemnějšího prádla, bez poškození a s perfektním výsledkem.

Vypere plnou pračku prádla za rekordních 28 minut!

Plný koš prádla a málo času nemusí být námět na horor. S programem Denní Express můžete vyprat plnou pračku prádla při 30 °C už za 28 minut a strašáka v podobě prádleního koše přeperete levou zadní během chvilky.

Vaše oblíbené tričko čisté už za 14 minut

Narozeninová oslava je už dnes večer a vaše oblíbené šaty jsou v koši na prádlo. Nezoufejte, pračka Beko s programem Xpress Super Short dokáže vyprat až 2 kg prádla za 14 minut, takže než se nasnídáte, jsou šaty na ramínku a večer připravené na sebe. 100% využití pracího prostředku

Věděli jste, že u běžných praček uniká část pracího prostředku do odpadu ještě před začátkem praní? Pračky Beko mají proto AquaFusion, technologii, díky které je využito 100 % nadávkovaného pracího prostředku. Tím ušetří nejen vaši peněženku a životní prostředí, ale také dokonale vypere vaše oblečení.

Dlouhý život pračky bez vodního kamene

Hi-tech topení v pračkách Beko zaručuje dlouho funkčnost. Proti korozi a vodnímu kameni ho chrání poniklovaná vrstva, díky které má až 100x vyšší životnost oproti standardním topným tělesům a vy méně starostí.

Čistá pračka stále jako nová

Pračky Beko se umí postarat nejen o čistotu prádla, ale i samy o sebe. Program DrumClean je sestaven tak, aby rychlými a prudkými pohyby vody odstranil veškeré zbytky prášku, textiliií a aviváže a pračka tak byla stále čistá a věrně sloužila roky.

Zrychlí, když zrovna spěcháte

Ručičku hodin nezrychlíme, ani nezpomalíme, ale co můžeme ovlivnit je doba praní. S přídavnou funkcí Fast+™ lze řadu programů zrychlit až o více jak polovinu, takže můžete prát tak rychle, jak zrovna potřebujete.

I do malé koupelny se sušička vejde

Sušička šetří čas i práci, o tom není pochyb, ale kam s ní, když bydlíte třeba v garsonce? Jednoduše jí postavte na pračku a zafixujte pomocí mezikusu. Díky němu můžete bez obav posadit sušičku o hloubce 54 cm i napračku s hloubkou 45 cm a užívat si prostoru, kde nepřekáží sušák.

Ani vlněné oblečení se pračky bát nemusí

To, že vlněné oblečení do pračky nepatří, je už dávno překonané. Důkazem toho je certifikovaný program WoolMark® pro praní vlny. Pomalými a šetrnými pohyby vypere váš oblíbený svetr tak, aby si zachoval svůj tvar a zůstal stále jemný na dotek.

Naváže tam, kde skončila

Vypadla elektřina a vy jste zrovna uprostřed praní. Co teď? Prát to celé znova? V žádném případě! Pračka Beko si pamatuje, kde před výpadkem skončila a v programu bude automaticky pokračovat. Prádlo se tak vypere, jako by žádný výpadek neexistoval.

• Displej: LCD

Dokumenty

• , zakoupeno v e-BEKO.cz

• větší hlučnost
  • , zakoupeno v MALL.CZ

Máme zatím chvíli a bez problému, jen možná vyšší hlučnost při ždímání.

• dobrá mašinka

Trochu hlučnější