Beko WMD 75127

Třída účinnosti odstřeďování
B
Odložený start

• , zakoupeno v ELEKTRO CUC

• Značku Beko mi doporučil přímo můj opravář ,Zatím ji mám krátce ,ale oproti mé staré pračce(Whirpool),pere tiše,má spoustu užitečných programů ,1200 ot.při ždímání.Zatím jsem spokojená doufám že to tak zůstane i nadále.
    • snad jen myslela jsem že na tuto pračku je 5.letá záruka ale bohužel.

Pračku bych doporučila mají ji známí a jsou spokojení tak snad se to povede i mně.

Způsob plnění

• Počet programů: 12
  • Počet otáček odstřeďování: 1200
  • Barva: bílá

Programy:

Bavlna (za studena - 90), Hand wash (za studena - 30), Intenzivní (40 - 60), Jemné (za studena - 40), Mini (za studena - 30), Péče o děti (40 - 90), Syntetika (za studena - 60), Super 40 (Bavlna A+A40), Máchání ,Ždímání, Odčerpání, PET program, Specialní program na černé prádlo

Funkce:

• Šířka: 60 cm
  • Výška: 85 cm
  • Hloubka: 45 cm

1zákazník doporučuje produkt

• záruka 5 let (nákup v roce 2009)
    • rozměry - vejde se do panelákové koupelny
    • tichost provozu
    • velké množství programů (já používám stejně jeden)
    • po 9-ti letech začalo hučet čerpadlo. Nové stojí 900,- a výměna je na 20 minut. :)

Pračku jsme koupili jako první BEKO spotřebič do domácnosti místo 12 let staré Indesitky. BEKO wmd 75127 měla 5 let záruku a stála 6500,- Naprosto bezproblémový stroj, jen pere a pere a pere. Výměna čerpadla je legrace.

• , zakoupeno v ELEKTRO CUC

• snad jen myslela jsem že na tuto pračku je 5.letá záruka ale bohužel.

• tichý chod, stabilita, množství programů a přitom jednoduchost, výborný poměr cena-výkon, kvalitní zpracování, 5 let záruka!, 1200 otáček, povedený design, a další a další...
    • nenastavitelné zadní nožičky

poměr cena/výkon! Beko = turecká značka, ne úplně nejznámější, ale velmi kvalitní výrobky bez častých reklamací. 5 let záruka! Vlastní zkušenosti výborné, mohu vřele doporučit!