Beko WMB 91242 LC

Dětská pojistka
Aqua Stop
BabyProtect
Sprchování prádla

Volně stojící automatická pračka BEKO WMB 91242 LC. Volně stojící automatická pračka Beko WMB91242LC v bílém provedení. Tato pračka Beko WMB 91242 LC je zařazena do energetické třídy A++ a současně do A třídy účinnosti praní. Lze ji nastavit na 16 programů. Velkou výhodou této pračky Beko WMB 91242 LC je odložený start, který lze posunout až o 24 hodin, LCD displej, dětský zámek, Hi-tech topení a XL chromované dveře.

Více informací o volně stojící automatické pračce BEKO WMB 91242 LC naleznete ve specifikacích produktu.

• Pěkně pere,tichý chod,velký výběr programů

Pračku jsem si kupovala před třemi roky,kdy jsem dostala automaticky při registraci 5 letou záruku.Bohužel se pračka po dvou letech rozbila,volala jsem servis Beko a poslali servisáka,který zjistil,že je uvolněný celý buben a ložiska jsou špatné,takže díly objedná...Neváhala jsem se zeptat,jak dlouho bude trvat ,než díly přijdou ,odpověď zněla 5 až 10 dní.Dnešním dnem je to 2 měsíce a stále se nic neděje.Volám na Beko,ty mne odkazují na servis,když volám na servis,ti říkají,že se ozvou.Nikdo se neozývá,tak neváhám napsat email na Beko,pokud neuskuteční opravu,nahlásím je na ČOI.Asi za tři dny se Beko ozývá,že nepřišel ještě náhradní díl a jestli chvíli ještě počkáme,nu co jiného mi zbývá...Shodou okolností jsem mluvila se známým,který je také servisák praček a ten mi sdělil,že tyhle prodloužené záruky,jsou na dlouhé lokty.Pokud se vám výrobek rozbije do dvou let,jsou ze zákona povinni vám výrobek do 30 dnů opravit,ale pokud máte prodlouženou záruku,oprava může trvat i dva roky,protože jim zrovna chybí nějaký díl.Za mne už bych asi Beko nedoporučila a rozhodně ne s prodlouženou zárukou,ta je vám nejspíš k ničemu a nikam se neodvoláte.

• , zakoupeno v Kamenný obchod

• Velikost bubnu
    • ?

Zatím bezva

• velký buben,málo hlučná
    • absolutně nic

mám ji již 1 rok a jsem maximálně spokojena,
    je nás tady 9 takže prádla je opravdu dost a často
    peru i velké deky a bez problému že by se stavěla při ždímání
    pračku doporučuji na 100%
    skvělá hlavně při větším poštu osob

• , zakoupeno v ePROTON.cz

• 9 kg
    • velice pěkná cena
    • snadná obsluha
    • nemám žádný problém

Byla to pračka na velké množství prádla a cena velice příznivá,s výrobkem jsem velice spokojená.Obsluha je srozumitelná a jednoduchá,určitě doporučuji více početným rodinám.

• , zakoupeno v OKAY.cz

• výborná pračka

je velká a pěkně pere

• , zakoupeno v e-BEKO.cz

• tichá
    • 9 kg prádla
    • uvítala bych ještě vyšší otáčky ždímání

spokojenost

• , zakoupeno v Spořílek.CZ

• Velice jednoduchá a přitom dobře pere
  • , zakoupeno v Smart Domácnost

• Pračka je velmi tichá a pere výborně. Výhodou je velký buben až na 9 kg prádla. Také ždímání na 1200 otáček je dostačující a prádlo i při těchto vysokých otáčkách není nijak pomačkané.

Určitě doporučuji tuto pračku. Skvělý poměr cena/kvalita. Dala jsem na doporučení kamarádky, kde v rodině pračku Beko má nejen ona, ale i její širší příbuzenstvo a jsou maximálně spokojeni.