Beko WMB 61243

• Dobře pere, velký buben,který snižuje počet praní oproti staré pračce
    • Vyšší hlučnost, kterou se snažím odstranit vyvážením

Je lepší, než moje stará pračka

• A+++
    • Cena (6.800,- za A+++ je lidovka)
    • Spousta programů
    • Možnost upravovat programy
    • Jednoduché ovládání (zvládne i chlap)
    • Informační displej
    • V těsnící gumě zůstává trochu vody

Prádlo je vyprané a vyždímané perfektně. Co víc od pračky chtít...

• Mám již spotřebiče BEKO
    • Návod na obsluhu je v některých částech dosti těžké pochopit

Dobrá pračka za rozumnou cenu.

Způsob plnění
1200 ot./min
Hlučnost při odstřeďování
64 kg
Počet programů

Pračka WMB 61243 s kapacitou prádla 6kg. Velkou výhodou pračky WMB 61243 je program PET. Speciálně připravený program pro chovatele domácích mazlíčků. Známe starosti majitelů domácích zvířat při praní a čištění oblečení. Program PET u výrobků Beko je připraven tak, aby zajistil dokonalé odstraňování zvířecí srsti z prádla. Dalším zajímavým programem je BABY CARE. Tento program v pračkách svým složením zajistí dokonalé vyprání prádla nejen pro děti či alergiky, ale pro celou rodinu. Vyšší teplota zlikviduje veškeré bakterie. Intenzivní máchání dokonale odstraní zbytky pracích prostředků či aviváže. Celkem nabízí pračka WMB 61243 16 programů. Další předností této pračky je odložený start nebo dětský zámek.

Technické parametry:

Pračka předem plněná

Energetická třída A+++

Spotřeba 151 kWh/rok

Náplň prádla 6 kg

Otáčky 1200 ot/min

Spotřeba vody 40 l

Připojení na vodu studená

Adaptér na tekutý prací prostředek

Hlučnost při praní 57 dB

Hlučnost při odstřeďování 73 dB

Program BabyProtect

Výbava:

Odložený start 0-24 hod

Hi Tech topení

Zámek

S shabe boční stěny pro vyšší stabilitu pračky

Programy a funkce 16 programů

Express snadné žehlení

Extra máchání

Barva bílá

Rozměry: (V x Š x H) 85 x 60 x 50 cm

• Pere daleko lépe, než stará značková..
    • Vybrala jsem jí podle recenzí lidí, situaci jsem musela řešit ze dne na den-nelituji a vřele doporučuji.
    • Má velký otvor, takže se do ní dá dát v klidu třeba deka..
    • Slušná cena
    • Starou pračku si Datart odvezl a tuto mi zapojili.
    • Baví mě program na oživení prádla který se bude hodit hlavně v létě..
    • Doufám, že pračka dlouho vydrží.
    • Beko nevyrábí pračky s vrchním plněním :(

Doporučuji!!! Pere výborně a prádlo krásně voní.

• Dobře pere, velký buben,který snižuje počet praní oproti staré pračce
    • Vyšší hlučnost, kterou se snažím odstranit vyvážením

Je lepší, než moje stará pračka

• A+++
    • Cena (6.800,- za A+++ je lidovka)
    • Spousta programů
    • Možnost upravovat programy
    • Jednoduché ovládání (zvládne i chlap)
    • Informační displej
    • V těsnící gumě zůstává trochu vody

Prádlo je vyprané a vyždímané perfektně. Co víc od pračky chtít...

• Mám již spotřebiče BEKO
    • Návod na obsluhu je v některých částech dosti těžké pochopit

Dobrá pračka za rozumnou cenu.

• , zakoupeno v PATRO.cz

• Dobře pere
    • je úsporná
    • ani ne tak hlučná
    • docela dost skáče při ždímání, už jsem zkoušel i vyvážit, trochu to pomohlo ale stále nemůžu najít to optimum

Dobrá pračka za dobrou cenu a věřím že i ty vybrace odstraním

• super cena

• úsporná
    • snadná obsluha
    • expres program
    • odložený start
    • při ždímání trochu hlučnější bzučení, ale v normě

Skvělá užitná hodnota za dobrou cenu

• 5 let záruky
    • dost dobrá cena
    • jednoduché ovládání
    • možnosti úpravy programů
    • jeden program v úspornosti A+++
    • program na čištění bubnu má vysokou spotřebu vody i energie

5 let záruky a dobrá cena je silný argument pro koupi pračky od (pro mě) nepříliš známé značky. Vybrala žena a myslím že dobře, já jsem pošilhával po výrobcích známějších jmen.
    Pozor úspornost A+++ dosahuje pouze jeden program označený ECO bavlna, ostatní programy jsou tak na úrovni kategorie A což je samozřejmě také dobré, pouze některé speciální programy jsou již neúsporné, poznáte je že na displeji přestane svítit písmeno E, myslím že je to rozumné upozornění.
    Oceňuji že výrobce v návodu uvádí spotřeby energií a vody u jednotlivých programů, škoda že to nedělají všichni, dá se tím získat přehled jak pračka šetří vaši kapsu.
    Programy se dají jednoduše upravovat a displej přehledně informuje co právě pračka dělá.
    Hlučnost je normální, za zavřenými dveřmi je to vpohodě.
    Můžu doporučit.

• úsporná, kvalitní pračka za super cenu
    • 5 letá záruka
    • jednoduché ovládání - na displeji není třeba češtiny, jsou uváděny především symboly a myslím si, že třeba slovu End asi porozumí každý a je samozřejmě k dispozici manuál v ČJ
    • velký výběr programů - dlouhých, krátkých a i ekologických, lze si je upravovat dle potřeby
    • program na čištění bubnu je zbytečně dlouhý a má nejen vysokou spotřebu energie, ale i vody...
    • jako bonus navíc jsem sice obdržela nádržku na tekutý prášek, ale praní v gelech není moc doporučováno, protože gely časem zanáší pračku, takže postupně přecházím na klasický prášek

Po 15 letech mi odešla pračka a já rychle hledala nějakou kvalitní a nijak drahou náhradu, která bude splňovat mé požadavky. Beko byla pro mne doposud téměř neznámá značka. Rozhodla jsem se nejen na základě zdejších recenzí, ale i z důvodu 5 leté záruky a také na doporučení autorizovaného servisu. Zde mi vyšli naprosto vstříc. Objednanou pračku sice hned neměli skladem, ale nabídli mi za naprosto stejnou cenu vyšší řadu a pračku jsem si mohla vyzvednout i v období, kdy měli zavřeno. 5 letou záruku mi i sami zaregistrovali. Super přístup, s pračkou jsem spokojená a doufám, že mi nadšení vydrží!

jsem velice spokojen