Beko WMB 50811 F

Barva
bílé
Počet programů

• , zakoupeno v e-BEKO.cz

• nemohu hodnotit výrobek, neboť mi byla doručena zcela jiná pračka, ale stejného výrobce. Prý lepší, ale to se uvidí.
    • V práci tuto značku a typ máme již 3 rok.Pere perfektně a ždíme kvalitně též.Zatím s ní nebyl žádný problém.
    • zaslán jiný typ pračky

61 kg
Barva
bílé
Počet programů

Volně stojící automatická pračka BEKO WMB 50811 F . Volně stojící automatická pračka Beko WMB50811F v bílém provedení. Automatická pračka WMB 50811 F je zařazena do energetické třídy A+, současně do A třídy účinnosti praní a C třídy účinnosti odstřeďování. Pračka lze naplnit 5 kg suchého prádla, spotřebuje 0,85 kWh elektrické energie a 49 litrů vody. Automatickou pračku BEKO WMB 50811 F lze nastavit na 16 programů jako je např. Bavlna, Hand wash, Jemné, Super, Syntetika, Vlna, Mini, Máchání a odčerpání. Mezi hlavní funkce pračky BEKO WMB 50811 F patří předpírka, máchání navíce a pozdržení máchání. Mezi prvky příslušenství automatické pračky BEKO WMB 50811 F lze nalézt výpustní a nápustní hadici a přídavný držák na vanu. Velkou výhodou je dětská pojistka. Pračka disponuje též automatickým systémem regulace vody a elektronickou regulací vyváženosti prádla.

Více informací o volně stojící automatické pračce BEKO WMB 50811 F naleznete ve specifikacích produktu.

3zákazníci nedoporučují produkt

Zákazníci nejčastěji zmiňují

• cena (16)
  • jednoduchá obsluha (5)
  • nedostatečný návod (3)
  • programy (3)

• Pere už čtyři roky bez poruchy..v provozu průměrně 6krát měsíčně,jednou ročně čistím filtr
    • Za cenu kolem 5000kč je těžké cokoli na této pračce kritizovat

Nečekaně spolehlivá,jednoduchá pračka kterou nemá cenu opravovat.

• zaslán jiný typ pračky

pračku dle zkušenosti v práci doporučuji, domů mi nebyla doručena

• Pere

Cena a kvalita

• Tuto pračku mám druhým rokem-pere krom jiného i zámečnický montérky a to je dost drsný...třikrát týdně v provozu a žádnej problém....za cenu kolem 5000kc-fantazie.

Proč řešit drahý servis za drahou pračku,když si mohu koupit každých 5let novou....a zase Beko..>PROČ NE...8)

• , zakoupeno v ELESHOP

• - Spotřeba vody
    • - Slušně pere
    • - Má pouze 800 otáček za minutu
    • - Nelze odložit start
    • - Další funkce by byly na úkor ceny, takže nelze více vytknout

Chtěli jsme levnou pračku, která bude dobře prát a to máme. Možná by měla mít více otáček, měli jsme předtím "Zanusku" a ta měla také jen 800 otáček za minutu a tak jsme si říkali, že to bude stačit, ale kdyby měla víc, bylo by to lepší. Ale na pračku si jinak nemůžu stěžovat, pere pěkně. Doporučuji.

• , zakoupeno v K24.cz

Až na působení sněhové kalamity/ opožděná dodávka/ jsme zatím spokojeni.

• , zakoupeno v PekelneElektro

Produkt je kvalitní,pěkný desing a za výhodnou cenu. S jsem nad míru spokojená

• , zakoupeno v DNO elektro

Za nízkou cenu,hodně muziky.