Amica AWSE 10D

• - odložený start
    • - dobrá stabilita při ždímání, účinný systém rozložení náplně
    • - nízká spotřeba elektřiny i vody
    • - vyšší hlučnost
    • - časovač odloženého startu lze nastavovat pouze po celých hodinách, což může být někdy na škodu

Velmi dobrá pračka s vysokým poměrem výkon/cena. Za cenu v dolní části spektra nabízí bohatou funkční výbavu a nadstandardní přehledný LCD displej s informacemi o nastaveném programu a s ukazatelem času do konce praní. Ovládání je velmi intuitivní, nevyžaduje neustálé nahlížení do manuálu a vše lze nastavit přirozeným způsobem. Ve své kategorii patří k těm úspornějším a výborně funkčně vybaveným. Výkon praní i odstřeďování je velmi dobrý. Bez problémů si poradí téměř se všemi druhy prádla. Při mělkém profilu nabízí standardní kapacitu na 5 kg prádla, což dobře vyhoví potřebám běžné domácnosti.

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• velikost
    • zatím nic nenacházím

zatím peru každý den.mám malé dítě proto se mi líbí upravování otáček,stupně intenzity praní co ovlivnuje i délku praní.displej který mi ukáže dobu kdy bude vypráno je super.

• , zakoupeno v 123shop.cz

62.5 kg
Barva
bílé
Počet programů

Moderní pračky Amica AWSE10D jsou vybaveny užitečnou technologií Full Control Assist, která spojuje vyjímečnost funkcionalitu s efektivním a bezpečným provozem i péči o ekologii. Další výhodou je AutoSensor, který volí automaticky množství vody a elektrické energie. Speciální antibakteriální prostředek použitý zásuvce na prací množství bakterií a plísní. Pračka AMICA AWSE 10D využívá systém 3D Super Wash nakloněného bubnu, které usnadňuje vkládání prádla ale především poskytuje další směr pro přemisťování oblečení v bubnu, což zlepšuje výsledky praní. Ideální řešení pro praní méně ušpiněného prádla je funkce Eco šetřící až 10 litrů vody na jedno praní.

• Typ: volně stojící
  • Hlučnost při praní (dB): 58
  • Hlučnost při odstřeďování (dB): 72
  • Displej: číselný
  • Odložený start: ANO
  • Ochrana proti úniku vody: ochrana proti přetečení
  • Regulace spotřeby vody: elektronická regulace
  • Počet programů: 15
  • Kontrola tvorby pěny: ANO
  • Spotřeba energie (kWh): 0.85
  • Odhadovaná roční spotřeba energie (kWh): 170
  • Spotřeba vody (l): 40
  • Odhadovaná roční spotřeba vody (l): 7900
  • Volba otáček na odstředění: nastavení otáček

2zákazníci nedoporučují produkt

• Za tu cenu perfektní pomocník do domácnosti.
    • Občas hodí chybu E54. Tato chyba nic neznamená a stačí dlouze podržet knoflík Start a hláška se vyresetuje

Tuto pračku vlastním od roku 2008. Nikdy s ní nebyly žádné obtíže (až na tu chybovou hlášku kterou uvádím v negativech). Líbí se mi, že má i krátký program, i na sportovní věci nebo vlnu. Další výhodou je pro mě i samostatné ždímání nebo ponechání ve vodní lázni s možností následně vodu vypustit. Začala zlobit až nyní po 10 letech což je na pračku této cenové hladiny úctyhodný věk. Neodblokovává dvířka, takže s nimi po praní musím více škubnout a nyní bojuji s hláškou E06, což je hláška o ucpání odpadu - nevypouští vodu a neždíme, ale věřím, že chybu odstraním vyčištěním filtru bude mi dál sloužit. Před tím jsem měla pračku Indesit za mnohem více peněz a takto dlouho nevydržela. V podstatě zjišťuji, že není potreba kupovat zbytečně předražené značky za mnohem vyšší peníze, když je vše na stejném principu.

• skladná
    • jednoduché ovládání
    • kvalita vyprání uspokojivá
    • Psí chlupy nedokázala vyprat
    • Někdy byl na prádle zbytek prášku

Pračku jsme kupovali před 3,5 lety - vybírali jsme tehdy podle hledisek: co nejlevnější, úzká a zároveň aby to nebyl úplný šmejd.

Po přemýšlení nad jednou Beko a touto jsme zvolili tuto i vzhledem k doporučení. Vzhledem k nízké ceně jsme předpokládali, že pračka bude tak po dobu záruky na dva roky a pak budeme muset shánět novou. TO JSME SE OVŠEM SPLETLI!

Pračka u nás vydržela 3,5 roku a stále je funkční. Jen bohužel jak jsem psal v záporech - na psí chlupy nestačila. Navíc po 3,5 letech nám na nejvyšších otáčkách začala poskakovat.

S pračkou jsme byli spokojeni a vzhledem k ceně vydržela opravdu dlouho.

• úsporná
    • praktická
    • nenáročná
    • mnoho ovládacích prvku
    • úzká
    • dvakrát nás vytopila
    • klepavost
    • nestabilní

Tato pračka byla naše první, nebyla nejhorší ale nebyla na velké prádlo :-) Dvakrát se stalo že kolem víčka filtru začala protékat voda, muselo se sundat a znova nasadit ale celá chodba a koupelna byla vytopená, a v panelaku to nebylo zrovna nejlepší. Pračka měla hodně nastavení programu. 3D praní jsem na prádle nepozoroval jak se prádlo vložilo tak trošku čiščí se vyndalo. Do začátku to nebylo nejhorší. Při ždímání se mooc klepaly čudlíky a dělaly pěkný randal. Ale máchání mě přišlo zase lepší než u naší nové pračky. No každá práčka má svoje. Jistě za ty roky udělala hodně práce, stále ještě pere ale ne už u nás. Do začátku doporučuji,ale není pro náročnější uživatele.

• žádné nemá, je to šunt největšího kalibru
    • nepere... ani na 40 ani na 60... skvrny normálně odstranitelné prostě nevypere. Občas nemáchá.
    • Večně error- který je nesmyslný a nepravdivý
    • občas otevřu pračku a vyteče mi z ní několik litrů vody

Neskutečnej šunt. Nikdo si ji nekupujte, koupil ji přítel, který se díval na rozměry, místo na recenze.Mám chut mu ji omlátit o hlavu. Nic Vám nevypere. Než jsme se přestěhovali měli jsme AEG, ta byla skvělá. Vlastně i naše stará automatka byla lepší,i v ruce to vyperu lépe. Je to prostě katastrofa.Tohle NIKDY!!!

Možná už jsem sem recenzi jednou psala když jsme jí měli ze začátku, teď můžu napsat zkušenost po 3 a půl letech používání. Nemám co bych vytkla,pračce cca jednou měsíčně naskočí ta její hláška a pak se musí udělat reset ale to je jediná vada, za ty tři roky funguje bez nejmenší chybičky,nemuseli jsme nic opravovat ani vyměňovat, s přítelem jsme si jí koupili ze začátku když nebylo moc peněz nazbyt a říkali jsme si že i kdyby vydržla jen 2 roky tak to za ty peníze ujde :) No velice překvapila :) PS: přežila i stěhování :))

• , zakoupeno v DNO elektro

• - nízká spotřeba elektřiny i vody
    • - vyšší hlučnost

• levná
    • úroveň praní dobrá
    • display, doba praní vcelku odpovídá (+- pár minut)
    • není hlučná, spíš průměr
    • šetří vodou, někdy nevím, jestli to není příliš, ale samozřejmě pozitivum to je :-)
    • krátká šňůra, řeším prodlužovačkou, což není ideální řešení...
    • pro ty, co nemají přívod vody hned u pračky je krátká i přívodní hadice
    • občas naskočí "chyba" E54, je třeba resetovat, ale potíž jako taková to není

Pračku mám již rok a čtvrt, takže snad budou informace relevantní:
    Pračka je dle mě ve srovnání s cenou velmi dobrá, za těch pár šupů. Co se fungování týče, můžu ohodnotit 90%. Mrzí mě krátká šňůra, to je velký nedostatek, ne každý má zásuvku u pračky nebo může pračku různě posouvat po koupelně tak, aby byla u zásuvky.
    Nemívám příliš špinavé prádlo, tak nevím, jak by si s ním pračka poradila. Připadá mi totiž, že vodou šetří až příliš - když se buben zastaví, nikdy se v něm nevytvoří viditelná hladina vody (pouze při praní vlny snad), tak málo tam vody je... oproti ostatním pračkám, kde se prádlo válí v hromadě vody mne to trošku znejišťuje. Ale prádlo člověka, co nedělá na poli, vypere spolehlivě :-)
    Líbí se mi display, je na něm všechno vidět. Zpočátku mi dělalo problém osvojit si nastavení různých programů, ale tam může být problém ne v pračce, ale v mé palici :-) každopádně přílohou je krátký návod, který jsem často používala :-)
    Pračku jsem kupovala spíš dočasně do malého bytu pouze pro sebe, takže nároky nebyly veliké, pouze nízká cena. A myslím, že jsem za ni dostala docela dobrý kousek :-)

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• velikost
    • zatím nic nenacházím

Tady tuto pračku už bych nekoupila,už ji mám po 3 reklamovanou a tet budu chtít vrátit penize, vyzkakuje mi pořad porucha,a dnes mi i vyhodily pojistky a vyhodila mi další chybu a buben se přestal točit, Amicu už nikdy proto ji taky nikomu nedoporučuji

• , zakoupeno v 123shop.cz

• výborná cena