Amica AWCE 10D

Barva
bílé
Počet programů

• , zakoupeno v DNO elektro

• má ji moje sestra proto jsem ji chtěla. vím že je fakt dobrá.
    • zboží jsem nekoupila protože nebylo skladem. chtěla jsem tedy jiný typ ale žádný z nich nebyl skladem i přes to že byl uváděn jako skladem. alternativy nechci děkuji.
  • , zakoupeno v Korunka.cz

Od značky Amica máme už třetí domácí spotřebič a musíme uznat že žádné problémy s touto značkou zatím nebyli.Vzhledově pěkné,dobře vypracované a jednoduché

• spokojenost.

66.7 kg
Barva
bílé
Počet programů

Pračka AMICA AWCE 10 D. Moderní pračka Amica AWCE10D využívá 15 pracích programů, včetně: Sport, Mix, Efekt Plus, Superkrátké, Bavlna, Vlna, Syntetika neno Jemné. Plus dalších 6 dodatečných funkcí kterými jsou: Eco praní, Intenzivní praní, Extra máchání, Antialergické máchání, Snadné žehlení a Nastavení otáček.Pračky AMICA AWCE 10 D jsou vybaveny užitečnou technologií Full Control Assist, která spojuje vyjímečnost funkcionalitu s efektivním a bezpečným provozem i péči o ekologii. Největší předností u praček AWCE 10 D je funkce autoSensor, která volí automaticky množství vody a elektrické energie. Právě proto pračka spotřebuje přesně pouze tolik vody a elektřiny, kolik je potřeba k uskutečnění efektivního pracího procesu.Speciální antibakteriální prostředek použitý zásuvce na prací prostředky omezuje množení bakterií a plísní. Systém 3D Super Wash je nejnovější technologie zabudovaná v pračkách AWCE 10 D, která využívá naklněného bubnu v pračkách, které usnadňuje vkládání prádla ale především poskytuje další směr pro přemisťování oblečení v bubnu, což zlepšuje výsledky praní.

3zákazníci nedoporučují produkt

• Ve své třídě/cenové hladině, nadprůměrná značka, ne-li jedna z nejlepších.
    • Pere dobře, nicméně raději gely než prášky (preferuji)
    • Spousta programů (i když víceméně zbytečných potřebujete tak 2-3)
    • V návodu jen pár chybových kódů - běžný uživatel pak musí zbytek hledat i když jsou to jen triviální závady a snadné ostranění...
    • jinak žádné podstatné výtky

Předesílám - mám starší model, který vypadá naprosto stejně, jen se liší písmeny... Když to vezmu kolem a kolem, za těch cca 9 let co jí mám jsem neměl důvod k nespokojenosti. Ano, občas zaprudí při zapnutí s chybou E54 (tak jednou za čtvrt roku) což řeší reset startovacím tlačítkem (držet cca 5-10s). Nechápu ty poznámky lidí o jejím "cestování" a nestabilitě, naopak sedí jak přibitá, jsou na ní položené láhve s pracími gely a spousta dalších věcí a při praní se nehnou!
    Trochu komplikovanější je čištění filtru, potřebujete lavórek a vypustit do něho přebytečnou vodu jinak vytíráte podlahu...
    Ale jak jsem psal na začátku - spokojenost.

• Absolutne nic. Možná jen cena :(
    • Nepere vubec dobre.
    • Zdime prádlo jen občas.
    • Hrozne hlucny.
    • Nestabilní.
    • Časté chybove hlasky.

Pracku máme tři roky. Kupovali jsme ji kvůli ceně. Pracka prádlo nevypere, nevyzdime :( Jsem z ni zklamaná i když na druhou stranu co asi čekat od pracky za tyto peníze :( rozhodne ji nikomu nedoporučuji :( vubec nedoporučuji. Je to sice hezká okrasu do koupelny ale opravdu nesplňuje předpoklady pracky :( po třech letech musím kupovat novou :(

• - jsem velmi zklamaná, pračka neustále hází chybný kód 035, kdy se zastaví a nedopere, při nastavení ždímání nedoždíme, prostě nedokončí žádný prací proces, je nepoužitelná

- rozhodně ji NEDOPORUČUJI kupovat

• nízká cena
    • nemá hlučný chod
    • přehlednost displeje
    • jednoduché ovládání
    • velký výběr programů a doplňkových funkcí
    • občas naskočí na displeji chyba E02, ale stačí podržet RESET a vše je vpořádku
    • při vyšších otáčkách trochu cestuje, ale nic hrozného

Pračku mám skoro čtyři roky a neměnila bych. I přes drobné nedostatky jsem s ní spokojena. Prádlo je vždy krásně čisté, voňavé a dostatečně vyždímané.

• , zakoupeno v DNO elektro

• má ji moje sestra proto jsem ji chtěla. vím že je fakt dobrá.
  • , zakoupeno v Korunka.cz

• bezproblémová asi 1rok
    • hodně poruchová . po záruce hodně problémová. holky nekupujte to . nejde pořádně usadit pořád cestuje- má špatné vyvažování prádla. 3x odpochodovala 1m od místa kde stála

nekupovat ,do budoucna si ušetříte spostu starostí a nervy ,protože pracka hodí nějakou chybu a nedopere. chybové hlášeni od 10 po 99 vám ani servisák neřekne co to je protože to neví a tak ani neví na co se má kouknout. vyresetuje to a po čase je to znova. mam jí 3 roky a budu kupovat jinou. odešla pravdepodobně ridici jednotka -pro ženy - je to počítač co řídi praní a celou pračku. servisák sám neví ridící jednotka se nadá sehnat ani v Polsku a pokud by byla tak by stála cca 4500kč ,jenže není. nekupovat

• spokojenost.
    • zatim žadne

spokojenost nejvíc.

• Cena, design, display
    • Při vyšších otáčkách pračka nestabilní,
    • semtam se objevuje error E54
    • Při ždímání hlučná

Nejspíš bych už tuto pračku nekoupil. Ale je to jen můj názor.

• , zakoupeno v DNO elektro

jelikoz pere pritelkyne a ta si tuto pracku chvali tak ji hodnotim jako perfektni