Recenze AEG SensiDry L9WBC61B

Ověřený zákazník Electro World

Michal Fait

Přidáno: 4. dubna 2018

Zakoupeno v Electro World

• 1) kvalita praní a sušení. Prádlo je šetrněji vyprané, suché, hebké, nadýchané, voňavé, ihned připravené ke složení do skříně nebo k zavěšení na věšák. 2) náklady. Prádlo dále nesuším na sušáku a ani nepotřebuje žehlit. Nemám náklady na el. energii za žehlení. Pračka průběžně reguluje délku doby praní a sušení i dávku pracího prostředku. Zrušila používání sušáku i žehličky. 3) pracovní čas. Odpadá čas na přemisťování prádla z pračky do sušičky a čas na dosušení a žehlení vypraného prádla před uskladněním. 4) pracnost údržby pračky po praní a sušení. Údržba pračky je dostupnější, méně namahavější. 5) úspora místa. Ideální volba do stísněných prostor.
  • Tento model má vyznačeny druhy programů s anglickým popisem.

Oproti minulé pračce philco, která sloužila 17 let, je posuzovaný výsledek kvality po praní a sušení vypraného prádla výrazným skokem dopředu a po technické stránce pračky taktéž. Doporučuji.

Hlučnost: Tichá
Po vyprání je prádlo: Téměř suché
Ověřený zákazník ELECTRO GARDEN.cz

Přidáno: 8. ledna 2018

Zakoupeno v ELECTRO GARDEN.cz

Tento typ pračky se sušičkou máme pár dnů, ale prozatím můžeme jen doporučit. Praní je standardní, resp. pračka pere dobře, volba programu a obsluha je velmi jednoduchá. Sušení je naprosto skvělé, prádlo je opravdu suché. I naprosto jemné prádlo nebo prádlo určené pro ruční praní sušička vysušila naprosto perfektně. Nic se nesrazilo, nic se neponičilo. Velkou výhodou je volba času sušení. Z nákupu jsme opravdu nadšeni, nikde není pára, vlhko.

Hlučnost: Tichá
Po vyprání je prádlo: Vlhké
Ověřený zákazník SlevyElektro.cz

Přidáno: 18. prosince 2017

Zakoupeno v SlevyElektro.cz

Pračka se sušičkou se na první pohled zdá být těžká na ovládání, ale jak se do toho vžijete je to hračka. Snížila se nám vlhkost v bytě a neuvěřitelně i prašnost. Doporučuji všem.

Hlučnost: Běžná
Po vyprání je prádlo: Téměř suché