AEG ProSteam L7FBE49BSCA

Pračka hluboká předem plněná AEG ProSteam® AutoDose L7FBE49BSCA     Žádné žehlení s parní funkcí ProSteam® Jedinečná technologie parních praček ProSteam® vám...
23 990 Kč

• , zakoupeno v planeo.cz

• Stabilní i při vysokých otáčkách
    • Velká kapacita bubnu
    • Náročné propojení s aplikací

Pračka zatím plní očekávání. Předtím jsme měli starou slim pračku, takže rozdíl velký. Zatím jsme nevyzkoušeli všechny funkce (AutoDose, pára...). Kažopádně propojení pračky s aplikací bylo peklo, cca dvacet pokusů. Koneckonců recenze na aplikaci na to upozorňují. I samotná aplikace je nedotažená a nepřehledná. Myslím že ji nakonec stejně využiju minimálně nebo vůbec (když se mi nechce jít k pračce abych zjistil kolik času zbývá do konce :D). Jo a ještě upozorňuju na hmotnost pračky - fakt je to něco jinýho než stěhovat 4,5 kg slim pračku. Pokud to máte jako my - bez výtahu a do patra - doporučuju připlatit si za výnos.

Způsob plnění
Program pro alergiky
Program pro hedvábí
Program pro outdoor

Pračka hluboká předem plněná AEG ProSteam® AutoDose L7FBE49BSCA

Žádné žehlení s parní funkcí ProSteam®
Jedinečná technologie parních praček ProSteam® vám umožní ještě lepší výsledky praní a ušetří čas se žehlením. Funkce ProSteam® zakončí cyklus párou, která změkčí vlákna a narovná je. Tím snižuje pomačkání až o třetinu. Samostatný parní program je ideální pro osvěžení prádla.

Automatické dávkování AutoDose pro vynikající péči
Inteligentní senzory AutoDose automaticky dávkují přesné množství pracích prostředků a aviváže podle velikosti náplně pro dosažení skvělých výsledků praní. Málo pracího prostředku způsobuje šednutí prádla, příliš mnoho naopak narušuje tkaniny. Bavlna je díky tomu 3x odolnější proti potrhání.

Nová generace praní s aplikací My AEG Care
Připojte svou pračku s konektivitou k aplikaci My AEG Care a dopřejte si skutečný komfort při praní prádla. S aplikací máte celý prací cyklus pod kontrolou odkudkoliv a zároveň přístup k mnoha užitečným radám a tipům, jak se správně starat o různé materiály.

Šetřete vodou a energií s technologií ProSense®
Technologie ProSense® přizpůsobí čas, spotřebu vody a energie každé várce, ať už je to jedno tričko, nebo prádlo za celý týden. Speciální senzory zajištují, že se vaše prádlo nebude prát zbytečně dlouho, aby nedocházelo k nadměrnému opotřebení materiálů. Déle si tak udrží svěží barvu i texturu.

SoftPlus: hebké a déle jako nové
Funkce SoftPlus (Jemné+) zajistí, že se aviváž dostane při praní ke všem vláknům prádla, abyste si užili jeho hebkost. Při závěrečném cyklu je oblečení rozprostřeno proti bubnu pračky, aby mohla aviváž lépe proniknout i do hloubky vláken. Výsledkem je prádlo měkčí a po delší dobu v lepší kondici.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Dokumenty

vše ok

• Tichy chod.
    • Para.
    • Nespolehlivost - za 2.5 roku jsme museli pracku dvakrat nechat opravit.
    • Spatna servisni podpora - trva uz 3. pracovni den kdy cekame jestli se nam konecne ozve technik abychom se domluvili na datu opravy.
    • Automaticke davkovani prasku dava prilis malo, neni ani citit vune prasku.
    • Mista u zasobniku prasku jsou tezko dostupna na cisteni, zustava tam praci gel, ktery se casem meni na cernou hmotu a ta zrejme plesnivi. Cisteni je opravdu obtizne a v nekterych mistech nemozne bez rozebrani zasobniku.
    • Update - technik prisel 4. pracovni den, zavada je na elektronice, prace + nahr. dil za 5000kc. Dil je nutne objednat.

Pokud uvazim cenu pracky, ocekaval bych lepsi spolehlivost a lepsi servisni podporu. Take bych chtel lepsi pristup k nekterym mistum pro snazsi cisteni a udrzbu.

Kdybych se rozhodoval znovu, koupil bych urcite jinou.

AEG (značka)

Dobrý den, děkujeme Vám za vložení recenze na náš spotřebič. Vážíme si času, který jste jejímu zaslání věnoval. Je nám velmi líto, že máte s výrobkem naší značky takovouto zkušenost a je třeba zásah servisu. Můžeme Vás však ubezpečit, že se skutečně nejedná o běžnou životnost našich spotřebičů. Děláme vše pro to, aby byl servis zajištěn co nejdříve. Pro přesné ověření stavu zakázky je Vám k dispozici naše Kontaktní centrum: https://www.aeg.cz/support/contact-us/ Rádi ověříme její stav a dohodnutí termínu opravy. Přednastavené dávkování pracího gelu a aviváže je z výroby na nejpoužívanější a optimální konfiguraci, která splní většinu podmínek použití. Na základě tohoto nastavení spotřebič vypočítá přesné dávkování pro každý program. Pokud nejsou výsledky praní uspokojivé nebo prádlo nevoní, může být toto nastavení z výroby změněno. Konfigurační režim AutoDose umožňuje nastavit vlastní dávkování. Změna je možná po 1 ml prostředku. Pro správné fungování dávkovače a jeho čistotu je potřebná pravidelná údržba. Postup čištění zásobníku najdete v návodu pračky v kapitole Čištění dávkovače pracího prostředku a nádržek AutoDose. S pozdravem Tým AEG

• , zakoupeno v elektropankrac.cz

• +++
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v planeo.cz

• Stabilní i při vysokých otáčkách
    • Velká kapacita bubnu
    • Náročné propojení s aplikací

• , zakoupeno v Tamatelektro

Zdá se vše ok ale ještě nemám vše vyzkoušené

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

• tichá, jednoduchá
  • , zakoupeno v KupToTu.cz

Tichá s množstvím programů, samodávkovací. Po minulé 15ti leté zkušenosti se s tejnou značkou jsme zůstali věrní.

• - mamka měla předchozí AEG věky, tak jsme sáhli znovu i po téhle značce. Oproti starší pračce je tahle neskutečně tichá a jednoduchá na ovládání.
    • - i moje matka ji zvládne pustit bez návodu, prostě zmáčkne tlačítko a otočí knoflíkem a je to :D
    • - má parní praní - přišlo mi to jako blbost ale když potřebujete odstranit pachy z jedno nošeného svetru, je to bomba!
    • - pračka má autodose, automatické dávkování prádla. Já bych to využil hnedka, mamka je ale zastánce sypání prášku do bubnu... říkám jí, že ta pračka si to nastaví sama kolik potřebuje, ale ona že ne... Tak uvidíme, třeba časem, každopádne je to boží stroj :D
    • potřebovali jsme o pár cm delší hadici, ale jakože fakt asi o pět cm, tak jsme objednali delší. Jinak ale žádné proti nemám, je to pračka, která prostě udělala obrovskou radost.

• již dříve jsem měla pračku AEG, nyní jsem se znovu přesvědčila o kvalitě této značky
    • automatické dávkování je pro mě nové ale zatím se mi tato funkce líbí, uvítala jsem, když začaly prát děti, vždy spotřebovali velké množství prášku, nyní to nemusím řešit

mnou roky ověřená značka