Whirlpool AWO/D 45135

bílé
    Otevírání dvířek
    levé
    Počet programů

Systém Silver Nano ne, Přímý pohon motorem (DD) ne, Účinnost odstředění B, Účinnost praní A, En. třída A+, Spotřeba vody 42 l, Spotřeba en. 0,85 kWh - WHIRLPOOL AWO/D 45135 - Pračky Předem plněné

• Nízká spotřeba el. a vody (6. smysl)
      • Jednoduché ovládání.

Celková spokojenost: zatím 12 let pravidelného bezporuchové používání pračky.

• - VÝBORNĚ VYPRANÉ PRÁDLO
      • - ÚSPORNÁ - NÍZKÁ SPOTŘEBA ELEKTŘINY A VODY
      • - 6. SMYSL = MNOŽSTEVNÍ AUTOMATIKA, SPOTŘEBU VODY, ELEKTŘINY A DOBU PRANÍ SI UPRAVUJE PODLE MNOŽSTVÍ VLOŽENÉHO PRÁDLA
      • - AŽ 1200 OT/MIN - PRÁDLO JE PO VYPRÁNÍ TÉMĚŘ SUCHÉ
      • - MÁ I RYCHLÝ PROGRAM 30 min
      • - VELMI JEDNODUCHÉ NASTAVENÍ PROGRAMů
      • - MOŽNOST VLASTNÍHO NASTAVENÍ OTÁČEK ŽDÍMÁNÍ (často používáme)
      • NIC

Pračku mám 9 let bez jediné poruchy a žádného problému (pereme průměrně 4 x týdně max. náplně).
      Několikeré stěhování přežila :o) bez jediného problému.
      Spokojenost.
      Můžu doporučit.

• Tichá, spolehlivá, mám ji 10 let. Bez poruch.
      • Letos poprvé výměna ložisek.

Spolehlivá. Bezporuchová.

• mám ji 7 let
      • - po 4 letech výměna programátoru a už to začalo, oprava za opravou
      • - každý rok pračka navlhne a nesvítí kontrolky
      • - nejde navolení otáček
      • - neždíme
      • - při krátkých programech špatně pere a nerozpustí se prášek

Pračku jsem si vybrala kvůli designu, zprvu jsem byla spokojená stála mě okolo 11000,- takže docela hodně, poslední 3 roky jsem růžové brýle ztratila - pračka špatně pere, vlhne a to dost často, poté nefungjí funkce a pak neždíme vůbec. Takže mohu být ráda, že vydržela takhle dlouho a určitě si koupím jinou, protože peníze už do ní vrážet nebudu.

• výběr programů
      • -při menším množství prádla pračka neždíme

Pračku mám šest let, pere dobře, až na ždímání, které není dostatečné. Pokud nenaplním plnou pračku, prádlo je mokré. Nepomůže ani opakované ždímání.

• funkce
      • jednoduchost
      • hlučnost

mám ji 6 let a po 5 letech to začalo, porucha po poruše.
      Vypínala se během programu, různé chyby, následně neždímala, vytékala voda kolem zásobníku na prášek.
      Později jsem se dočetl z recenzí, že odchází programátor, což byl nejspíše i můj problém. Prvně mě stál opravář 800,-Kč ze známosti. Pračka čistá jako nová, trochu to pročistil a během půl roku znovu. Pak přestala ždímat úplně a další prachy do ní cpát nebudu.

V dané době byla velice kvalitní, jen škoda, že dnes vše vydrží 5 let a šmitec. Dříve se pračky dědili. Nevyplatí se kupovat nejdražší, když stějně za 5 let jdou k pánu.

• + úsporná, nízké provozní i pořízení náklady
      • + kvalitní (máme ji přes 6 let bez jediného problému)
      • + otáčky až 1200 (ždímá velmi dobře)

doporučujeme

• - úsporná pračka (voda i elektřina)
      • - vypere i vyždímá dobře

Mám ji přes 5 let a úplná spokojenost. Nebyl žádný problém.

• Jednoduchá obsluha, pere dobře
      • neždíme

Mám ji 4,5 roku a poslední rok se s ní neustále zlobím , protože ždíme prádlo jen když si vzpomene a poslední dobou už neždíme skoro vůbec, opravář mi navrhl výměnu motoru za 3500,- Kč, ale po přečtení recenzí na whirlpool jsem se rozhodla že tuto značku už ne.

• Při menším množství prádla - např. 5 triček stejné barvy, neždíme!
      • Není tedy možné vyždímat poloviční a menší dávky!
      • Jemné praní - tj.menší dávky - tím pádem postrádá smyslu, protože se prádlo rovněž z důvodu ochrany pračky neroztočí a tudíž se nevyždíme!

Už se s ní zlobím téměř 5 let a ještě jsem nepřišla na to, jak obelstít tu tzv. ochranu pračky, která údajně dle slov servisního mechanika chrání motor pračky před přehřátím nebo rozbitím právě v případě menšího množství prádla.