Whirlpool AWO/D 43129

Počet programů

• , zakoupeno v Korunka.cz

• jednoduchost ovladani,dobré ždímání,rychlé praní
    • odlozeny start neni po hodinach

hledala jsem pračku s jednoduchým používáním na praní ručníků v práci za rozumnou cenu a tento produkt mi max.vyhověl

• , zakoupeno v Electro World

Syntetika - 3

Clean+

Jemné prádlo - 2

Vlna - 2

Lingerie (praní spodního prádla)

Ruční praní 30 °C/30 min

LED ukazatel otevření dveří

LED ukazatel přivolání servisu

Rozměry (vxšxh) 85x59,5x54 cm

• jednoduchost
    • nemá žádný dobrý krátký program
    • pokud chcete prát pár větších věcí, pračka je vůbec nevyždíme. Může za to nedokonalý programovací moul který nepustí prádlo do ždímání pokud není dokonale rozloženo což u velkých kusů není nikdy. Pokud naplním pračku jenom do 3/4 nebo méně, fáze ždímání probíhá několik hodin a i tak vyndavám mokré prádlo.

Už nikdy více

• Do troch rokov odišlo tri krat ložisko a iba raz v zaruke. A Vymeniť sa musí celi bubon cena cca200€

nikdy v živote pračku plnenú z predu!!!

• nízká hlučnost
    • dostatečný počet programů s různými teplotami
    • dobré ždímání
    • zatím žádné závady
    • šestý smysl
    • po roce začla hlučet, odešla ložiska, opravář se dost divil, že tak brzo... Nicméně whirpool servis ihned poslal technika a vyměnil celý vnitřek a po mně nechtěli ani korunu, skvělé :)

pračku jsme koupili cca před rokem do nového bytu, rozhodující byla nízká cena, s tím, že časem koupíme nějako pořádnou. Jenže pračka pořád pere dobře a je bez závad:) musím říct, že jsem opravdu spokojená, peru několikrát týdně různé typy prádla.
    Programy mi vyhovují. Dokonce skvěle funguje šestý smysl, tj. naplnění vodou podle množství prádla bubnu.
    Před tím jsme měli různé typy praček Electrolux a podle mě je tato stejně dobrá, ne-li lepší. Přijde mi, že je více odolná "hrubšímu" zacházení, u ostatních stačilo špatně otočit knoflík a již se zasekly.
    A dokonce v ní peru jednou týdně i věci na tenis (od antuky) a stále se to na ní neprojevilo.
    Doporučuji!

• , zakoupeno v Korunka.cz