Whirlpool AWE 7615

Barva
bílé
Počet programů

• , zakoupeno v KASA.cz

• Máme ji již několik let a je bezproblémová a spolehlivá.

Po předešlých zkušenostech, kdy nám rez prostupoval díly a docházelo k dalším problémům je tato pračka bez závad

• , zakoupeno v Elme.cz

• S vlastní pračkou jsem velmi spokojena. Jak s výkonem, tak s cenou.

Je potřeba upozornit zákazníky, že staré nefunkční zboží přijmete pouze v momentě nákupu nového, později to nejde.

• , zakoupeno v ePROTON.cz

• Mnoho výhod
    • Přehledné funkce
    • Spousta programů
    • Tichost
    • Menší velikost-vejde se do malých prostor
    • Nic proti zatím nemám

Podle mne je pračka "výkvět" lepší techniky, je hodně velká úspora energie-alespoň na něčem se dá ušetřit. Líbí se mi spousta programů, které využívám na mnoho druhů látek, takže ke každému materiálu je šetrná. Whirpoolky mám ráda, jelikož to jsou kvalitní výrobky, minulou jsem měla 10 let. Naučila jsem se docela rychle se orientovat v nastavení, manuál je pro začátek potřebný pro "antitechniky".

Způsob plnění

Bavlna - 3

Syntetika - 3

Jemné prádlo - 2

Vlna ano - 2

Lingerie (praní spodního prádla)

Ruční praní 30 °C/30 min

Hmotnost 58 kg

Napětí 230-240 V

Frekvence 50 Hz

Proudová pojistka 10 A

Připojovací vodovodní ventil 3/4"

Výkon ohřívacího tělesa 2,050 kW

• Hmotnost (kg): 60.000
  • Výška (cm): 96.00
  • Šířka (cm): 44.00
  • Hloubka (cm): 70.00

• Jednoduchá na ovládání.
    • Dostupnost náhradních dílů.
    • Kompaktní velikost.
    • Servisní dostupnost k vnitřnímu aparátu stroje.
    • Při dobrém starání,poslouží dlouhá léta i po záruční době.
    • Přístup k čistícímu otvoru čerpadla(dvířka se špatně otevírají),což je problém většiny automatických praček tohoto typu.
    • Brzká koroze krycího plechu víka.
    • Velmi špatné čištění plastového dávkovače pracích prostředků,což je kámen úrazu,opět většiny praček podobného typu.

Jako sestava určitě dlouhá životnost.
    Pračku používáme každý týden na tři várky,již bezmála 11 let.
    Provedené opravy výměna ložisek,výměna příruby bubnu,oprava řídící elektroniky pračky(výměna AC/DC převodníku LNK304PN).

• Vypadá a pere dobře.
    • po třech měsících praní začal reznout nerez buben. :-) opravař v záruce vyměnil.
    • po necelý pěti letech odešla řídicí jednotka.

prostě šunt.

• malé rozměry
    • pere dobře,ale nevydrží!
    • po2,5 letech!!! se polámala elektronika,oprava by stála 3000-5000Kč-což se nevyplatí opravovat
    • hlučná,vibruje-z paneláku by mě asi vyhodili i s pračkou:-)

první whirpoolka jela v poho 9let.....druhá 2,5r.a třetí už radši nebude

• , zakoupeno v KASA.cz

• Máme ji již několik let a je bezproblémová a spolehlivá.

• + používáme pračky Tatramat a Whirlpool v naší domácnosti od roku 1987. Pračka Tatramat mini nám vydržela až do roku 2011.
    • + pračku Whirlpool AWE 7615 máme od roku 2010 a jsme s ní spokojení. Nízká spotřeba, kvalitně vypere a hlavně se vejde i do malé panelákové koupelny.
    • + veškeré závady i drobné nedostatky vyřešeny bleskově značkovým servisem a zdarma. Přikoupili jsme si delší záruku a byli jsme s touto službou spokojeni.
    • +po několika letech používání vinou méně kvalitního nástřiku začaly reznout vrchní dvířka, ale i ty nám továrna z Popradu velice vstřícně vyměnila za nová.
    • - některé servisy doporučují zakoupení nové pračky místo opravy vadného dílu a doporučují pračky konkurenčních značek, třebaže se vydávají za servisy Whirpool. Doporučuji nenechat se odradit a kontaktovat přímo výrobce, který poradí a pomůže

+pro velké rodiny s více členy domácnosti, kde pračka běží takřka denně je řešení Whirlpool AWE 7615 ekonomicky výhodné a z hlediska životnosti pračky i velmi rozumné.

• Pere, spíše prala.
    • Hlučnější pračku jsem ještě neslyšel a ty vibrace byly od počátku nesnesitelné. Konečně odešla a střed už opravovat nebudem. Za tu dobu jednou tekla, nevydržely to banty dvířek a na konci začal padat řemen.

Pračku whirlpool už nikdy.

• pračku mám necelé 3roky a už jí mám třikrát opravenou,furt mi tekla-podruhé se mi netočil buben tak se musel měnit střed-po třetí, kolečko jak se nastavuje program, to se začalo protáčet a nešel nastavit program, no hrůza..jelikož jsem předtím měla taky pračku whirlpool 10let se kterou jsem byla velmi spokojená, tak jsem si koupila stejnou značku, takhle to dopadlo..

nedoporučuji..

• , zakoupeno v Elme.cz

• S vlastní pračkou jsem velmi spokojena. Jak s výkonem, tak s cenou.

• , zakoupeno v ePROTON.cz

• Mnoho výhod
    • Přehledné funkce
    • Spousta programů
    • Tichost
    • Menší velikost-vejde se do malých prostor
    • Nic proti zatím nemám

• , zakoupeno v Kamenný obchod

• používaná krátce, proto nelze přesně hodnotit. Ale zatím jsem spokojená.
    • zatím nevím

Zatím spokojenost