Whirlpool AWE 2519

bílé
Počet programů

kvalita

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Bezkonkurenční cena, pračka je dobře ovladatelná, tichá, ždímání na 1000 otáček bohatě stačí, prádlo není zmačkané
    • návod v polštině nám připravil veselé odpoledne, ještěže existuje překladač

Barva
bílé
Počet programů

* objem bubnu (l) 42

* ovládání elektronické (FUZZY LOGIC)

* energetická třída A+

* hlučnost při praní (dBA) 62

* hlučnost při odstřeďování (dBA) 74

* doba praní při ref. programu (60°C K_O_XP

• výhodná cena
    • Kámen úrazu je v servisu. Za 2500 navíc mi nabídli servis 8 let. Odmítl jsem. Po necelých 4 letech odešla řídicí jednotka (přesněji něco v ní). Kolik myslíš, že stojí nová?

Nová jednotka stojí 2500 Kč. Koupit ji do pračky, která stála 7000? Vyprala sotva 200krát a vypadá stále jako nová?

kvalita

• Delší čas praní

Drobná vada na kráse.

• , zakoupeno v Expert.cz

• Cena,veliký buben
    • Nádobka na prášek na víku-při otevření stýká voda do bubnu
    • Chybí prací program např. na 70,75
    • Není možné si nastavit otáčky

Pozor-veliký buben svádí k tomu,dát více prádla,a pak je třeba ždímat 2x
    Nádobka na pr.pášek je ne výku,takže po praní,při otevření z ní vyteče zbátky do bubnu voda,a tak mi příde zbytečně veliká,takže i přes risku max, mi příde že mám větší spotřebu prášku a aviváže
    Chybí prací prog.-je tam na 60 a pak až 95-a při vyprání ponožek na 95 se z velikosti 34 stali 27
    A mrzí mě že není možné si nastavit otáčky,každý program je má dané
    Co ocenuji :jsou kontrolky upozorňující na různé závady
    Veliký buben-takže prádlo se dobře vyndavá
    A nízká cena

• , zakoupeno v Expert.cz

• poněkud hlučnější

za 5.499,- stejná kvakita jako za 11.000,-,která mi vydržela necelých 5let.

• , zakoupeno v Electro World

• - jednoduché ovládání
    • - dostatečné množství programů
    • - tichá
    • - výborně ždíme
    • - návod jsem dostala ve trojím provedení v češtině

- od pračky očekávám, že bude prát a to dětá kvalitně a tiše
    za tuto cenu je nadstandartní
    - určitě bych toto zboží doporučila
    - jednoduché ovládání
    - dostatečné množství programů
    - tichá
    - výborně ždíme
    - návod jsem dostala ve trojím provedení v češtině

• , zakoupeno v XXLshop.cz

• Jednoduchost ovládání, tichý chod.
    • To byl důvod volby a zkušenost s touto značkou.
    • Zatím jsem nezjistila, zda lze snížit spotřebu vody a pracích prostředků při menším množství náplně prádla.

Velmi spokojená s výrobkem této cenové kategorie.

• Vzhled, množství funkcí

Bývalou pračku, kterou jsme darovali synovi, byla také značky Whirlpool a protože "šlapala" bez problému, nebyl důvod měnit značku.