Nejnovější recenze ze sekce Pračky

Whirlpool AWE 7619

Whirlpool AWE 7619

Anonym Anonym

Přidáno: před 5 hodinami

• Po dvou letech se utrhl buben, začala koroze víka. Po čtyřech letech běžného provozu je víko na výměnu.
  • Předchozí Tatramatka vydržela 30 let!!!

Značka se mi zdála důvěryhodná hlavně na základě reklamy.
Krátká životnost na pračku takové značky.

Domo MW300

• úzká
  • snadné ovládání
  • krátké programy
  • hlučná

Nemám s ní zatím žádný problém.

Hlučnost: Hlučná

• Opravdu velice tichá
  • Ukazatel naplnění v procentech
  • Spousta funkcí...
  • Zlodějská cena ČR!!!!

Výborná volba, pokud není prostor pro sušičku.
Kupovali jsme tuto kombinaci rodičům, sami máme samostatnou sušičku a tak jsme se trochu obávali výsledku praní a sušení u této kombinace. Obava byla zcela zbytečná, pračka nás mile překvapila, dokonce má více možností než naše samostatná susička. Výsledek je vynikající, prádlo je skutečně vyprané a suché, tak jak si navolíte. Přístroj dělá opravdu to co se od něj očekává.

K ceně v ČR.
Chtěli jsme typ 2780, ale cena přes 60 tisíc nám přišla přemrštěná, proto jsme se po ní dívali v Německu, kde nám typ 2780 nabídli o 15 tisíc korun levněji, ale zárověň nás upozornili, že je to končící model a nastupuje model 2796, který je totožný, jen vypere více prádla. Tak jsme na to kývli a nový model jsme koupili LEVNĚJI NEŽ STARÝ MODEL V ČESKU!!!
V Miele mi dokonce prozradili, že starého modelu jsou plné sklady a musí se prodat, proto se s novým modelem v ČR nepočítá.
Pokud budete tuto kombinaci chtít koupit, podívejte se v Něměcku, i s dopravou vyjde cena nižší než v Česku!
Neplaťte zbytečně o desítky tisíc více.

www.idealo.de - vyhledávač v Německu

Hotpoint WMD 942 K

Hotpoint WMD 942 K

G G

Přidáno: včera, 17:29

• S pračkou nepřišel český návod, ale s tím jsem počítala a celkem krátká přívodní hadice, u starých typů praček je delší....Museli jsme použít starou.

Po půlročním vybírání jsem vybrala dobře.Potřebovala jsem větší gramáž.9kg je akorát. Vysoká kvalita za nízkou cenu.!

Hotpoint WDG 862

Hotpoint WDG 862

Ověřený zákazník Obchody24.cz Ověřený zákazník

Přidáno: včera, 16:52

Zakoupeno v Obchody24.cz

• skvělá cena
  • jednoduchá obsluha
  • ze začátku je cítit guma
  • délky programů (6-7 hodin)

Pračka pere a suší skvěle, pořídila jsem si jí proto, že máme doma vlhko. Jsem velice spokojená

AEG Lavamat 76275FL

AEG Lavamat 76275FL

Ověřený zákazník KupToTu.cz Ověřený zákazník

Přidáno: včera, 14:13

Zakoupeno v KupToTu.cz

• Tichá, efektivní, dlouhá záruka.

Samsung WF60F4EFW0W

Samsung WF60F4EFW0W

Ověřený zákazník Obchody24.cz Tony

Přidáno: včera, 13:28

Zakoupeno v Obchody24.cz

• Vzhled
  • Ovládání
  • Udávaná spotřeba A+++
  • Jiný rozměr než výrobce udává!!!
  • Odstřeďování C

Volil jsem tuto pračku kvůli rozměrům, bohužel hloubka opravdu není 40cm, ale skoro 50cm, tudíž se mi nevešla do koupelny jak jsem potřeboval, kdyby nebylo tolik vyřizování s vrácenim hned bych ji vrátil a pořídil jinou... Jinak je ale hezká a pere celkem obstojně.

Po vyprání je prádlo: Mokré
SAMSUNG WF70F5E2U2W

SAMSUNG WF70F5E2U2W

Z.R. Z.R.

• Jednoduché ovládaní.
  • Ecobublbe funguje a je super.
  • Tichý chod pračky.
  • Malé vibrace při ždímání.
  • Mnoho možností kombinací nastavení.
  • Krásný design.
  • Velká dvířka a plnící otvor.
  • Šetrný buben k prádlu.
  • Invertorový motor opravdu šlape tiše.
  • Dobrá cena.
  • Nic.

Pračku Samsung jsem si vybral na základě recenzí zde na této stránce a na doporučení servisáka,mám pračku 3 měsíce za svou ani ne 3 měsíce a 4x reklamovanou pračku Beko,která mně opravdu dost zklamala. Nicméně teď mám tuto pračku od společnosti Samsung, a za ty tři měsíce pere perfektně,prádlo vždy krásně vyprané,čisté,hebké a voňavé.Nikdy jsem prádlo z pračky nevyndával mokré,pokaždé dobře vyždímané.Jinak je super že si pračka umí sama zvážit prádlo a podle toho nastavit délku praní. Všechny programy jsem od zkoušel a jsou super, prostě pračka jak má být a vše co jsem chtěl splňovala cože je bezva,jinak sám za sebe mohu pračky Samsung vřele doporučit.Pro mně bude mýt tato značka vždy své místo. Vřele doporučuji.

Bosch WAA 2027SBY

Bosch WAA 2027SBY

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 18. září 2014

• Boschky moc nedoporučuju.... strašně rychle dneska odcházejí.....

Vážení :-)

našel jsem firmu, která se repasí pracích van praček zabývá běžně a jsem moc rád, že někdo takový existuje, protože dneska vám odejdou pitomý ložiska po pár letech. A kupovat každý dva roky pračku, to je přece holý nesmysl..... nechápu, i když chápu, že výrobci chtějí prodávat nové a nové pračky, ale proč bychom jim to měli kupovat.... nová vana od nich pak vyjde dráž než nová pračka :-D

takže kdo bude mít zájem, mrkněte se na Elektra Dvořák na internetu.... tuším že stránky jsou www.elektra-dvorak.cz

krásně se s nimi domluvíte... vanu jsem tam posílal, bez problémů jsem ji měl během několika dní zpátky a opravenou a pereme dál.... :-)

Whirlpool AWE 6519

Whirlpool AWE 6519

Palo Palo

• Vsetko dokial fungovala
  • 1 mesiac fungovala. Opravar vymenil zamok....stale to nefungovalo...potom vymenil celu dosku co po naslednom odskusani vyhodilo poistky...odpalila sa doska...no strasne

Radsej si trosku pripralit a kupit nejaku BOSCHU...Whirlpool uz nieje co to bolo.

Electrolux EWF 10040 W Intuition

Electrolux EWF 10040 W Intuition

Honza _L. Honza _L.

• Pere dobře
  • Není moc hlučná
  • Dodnes nevím co znamenají symboly na programátoru

K pračce nebyl dodám pořádný návod i když papírů k ní bylo dost. Abssence nějaké srozumitelné tabulky co která pozice při navolení programátorem znamená.Jsem technický typ , poradím si s kde čím , ale toto je nad mé síly. Pračku mám a nepere úplně špatně , ale nevyužívám ji jak bych mohl asi .Je sice hlučnější než Bosch který jsem původně chtěl ale prodávajicí mě přesvědčil ... moje hloupost.Využívám pouze některé programy které jsem pochopil a u kterých jsem si zjistil co vlastně dělají.
Nechci kritizovat ale název Intuition je nepravdivý !
A to se úplně stydím napsat , že jsem téměř 10 let pracoval v elektru a zabýval jsem se bílou .... .

Nastavení programů: Složité
Whirlpool WTLS 60912 ZEN

Whirlpool WTLS 60912 ZEN

Ověřený zákazník Spořílek.CZ Jitka

Zakoupeno v Spořílek.CZ

• na výběr je dostatek programů
  • jakmile zapnu program,není možné ho vypnout a přihodit zapomenutý kousek prádla - musí se zrušit celý cyklus a začít znovu
  • opravdu krátké hadice
  • nemá program pouze ždímání
  • otáčky na ždímání 400, 1000, 1200 - nelze nastavit např. 800
  • po doprání mi chybí zvukový signál označující konec -( minulá pračka jiné značky ho měla)

pere dobře

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 17. září 2014

(naposledy upraveno 17. září 2014)

Zakoupeno v Alza.cz

• Tichá,dobře ždímá
  • Prášek se nerozpouští.po vyprání vyteče ze zásobníku trochu vody

Tuto značku jsem měla i předtím, má ji i moje mamka a jsme s ní moc spokojení. Zatím by pro mě byla každá pračka dobrá,protože jsem měla starou a hlučnou.prášek dávám přímo k prádlu,tím jsem vyřešila zbytkový prášek v zásobníku. Jinak ta voda co se z ni vyleje není takový problém.podle mě to dělají všechny pračky s vrchním plněním,protože mi to dělala i ta stará. Dobře ždímá.

Indesit IWSC 51051 C ECO

LG F84A8TD

LG F84A8TD

lg lg

Přidáno: 17. září 2014

pere výborně, snadné ovládání pračky v češtině, tichá, velký buben, prádlo je skoro suché, určitě bych doporučila ostatním

Ověřený zákazník MALL.cz lenci

Zakoupeno v MALL.cz

• kvalitní značka
  • dobrá cena
  • žádné

Vše ok, za dobrou cenu kvalitní výrobek, zatím nemám žádné výhrady.

AEG Lavamat 72850A

AEG Lavamat 72850A

prtka prtka

Přidáno: 16. září 2014

• Koupil jsem tuto pračku kvůli renomé AEG a před mnoha a mnoha lety i kvalitě. Vše funguje jak má
  • Po necelých 4 letech a to první rok prala minimálně začíná odpadávat z boku barva ( smalt ?) , Tvoří se velké půchýře ve spodní části. Tam kde jsou 2 plechy na sobě se objevuje rez. A to jsem se raději nedíval zespodu. Podotýkám , že koupelna je velká , větraná a suchá. Za ty peníze trošku brzo !! I hloupá Tatramatka neměla tento problém.

Po necelých 4 letech a to první rok prala minimálně začíná odpadávat z boku barva ( smalt ?) , Tvoří se velké půchýře ve spodní části. Tam kde jsou 2 plechy na sobě se objevuje rez. A to jsem se raději nedíval zespodu. Podotýkám , že koupelna je velká , větraná a suchá. Za ty peníze trošku brzo !! I hloupá Tatramatka neměla tento problém. V této době se šidí úplně všechno. Je jedno jestli to je AEG nebo cokoli jiného. Zákazník musí zboží "točit" a ne aby ho užíval 15-20let. Je to smutné.

Ověřený zákazník EVA.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v EVA.cz

Hledala jsem rychle pračku, vybrala jsem si podle úspory el. energie. Zatím jsem prala asi 3x a bez problémů.
Jen mně mrzí, že musím posílat záruční list k potvrzení.
Bylo by dobré najít jinou cestu.

Nikola Krausová Nikola Krausová

Přidáno: 16. září 2014

• Jako jediné pro bych viděla pouze pořizovací cenu.
  • Některé silnější prádlo(svetry, džíny, mikiny) špatně vyprané - zatuchlé!!! Nevím jestli pračka špatně vyplachuje, nebo odčerpává vodu, nebo pračka typu A+++ tolik šetří, že se prádlo jen sotva namočí.
  • Nepřehledná délka programů - display při programu na 40 st. ukáže 1 hod 20 min, následně přepočítá 50 min, pak pere hodinu - poslední minuta na display trvá ve skutečnosti 10 minut... Nikdy nevím kdy ve skutečnosti pračka dopere.
  • Hlučnost a poskakování při ždímání.
  • V těsnící gumě zůstává prádlo (ponožky, spodní prádlo), které se vůbec nevypere.

Prosím nikdo nekupujte tuto pračku, mám ji necelý rok a jsem strašně nespokojená. Předchozí pračka od stejného výrobce, kterou jsme doma měli 15 let prala úžasně, TOTO se s tím bohužel vůbec nedá srovnat. Po roce praní a zoufalosti s neustále zatuchlým a špatně vypraným prádlem, které pořád dokola peru a po usušení ZNOVU musím vyprat, přemýšlím o výměně za jinou. Bohužel Whirlpool už dávno není ta značka jako před patnácti lety. Recenze typu ,,úžasná pračka - máme ji 14 dní" jsou vtipné. Úžasná by byla, kdyby stejně úžasně vydržela prát alespoň několik let! Už nikdy Whirlpool.

Hlučnost: Hlučná