Samsung WF 60F4E2W2W

Barva
bílé
Počet programů

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

Pračku jsem vybrali na základě referencí jiných uživatelů a nezklamala. Zatím je vše ok.

• pračka je tichá i při odstřeďování
    • program pro každodenní praní trva 1hod
    • bohužel skutečná hloubka není 40cm, ale 42cm, ted mi přesahuje přes futra
    • nelze zkrátit prací cyklus
    • bavlnu na 60 stupňů pere 2h15min

Pračku jsem vybírala dle hloubky, kterou jsem v koupelně omezená. Ma dobré recenze. Oslovil mě systém Eco Bubble a možnost zjištění závady přes aplikaci v telefonu. Pračka je tichá při praní i ostřeďování a stále stojí na místě, nepochoduje.

• Vše perfektní
    • Trošku moc muziky.

Máme již druhou pračku této značky(první se dožila 14 let).Pračka je tichá,má jednoduchou obsluhu.Prádlo je dokonale odstředěné.

Způsob plnění
Počet programů

Základní informace

Funkce

Třída energetické účinnosti A++

Spotřeba energie 170 kWh/rok (220 průměrných cyklů)

Spotřeba vody 8.580 l/rok (220 průměrných cyklů)

Účinnost odstřeďování C

Hlučnost 61 dB při praní

Hlučnost 76 dB při odstřeďování

Kapacita prádla 6 kg

Maximální rychlost odstřeďování 1.200 ot./min.

Doba trvání standardního cyklu: 135 minut (bavlna, 60°C, plná náplň)

Bodový displej LED

Program praní bavlny

Program praní syntetiky

Program každodenního praní

Program mimořádně ekologického praní

Program praní oblečení na ven

Program na odstraňování skvrn 15

Specifika

• Barva: bílá
  • Rozměry (v x š x h): 850 x 600 x 400 mm
  • Hmotnost: 55 kg

Převratná technologie Eco Bubble™ od společnosti Samsung vstřikuje do pracího prostředku vzduch a vodu, čímž ještě před zahájením pracího cyklu vytváří hustou pěnu. Vznikají tak bublinky, které pronikají do prádla rychleji než koncentrovaný prací prostředek. Prádlo tak můžete prát ve studené vodě stejně účinně jako při použití teplé vody, čímž ušetříte energii.

• pračka je tichá i při odstřeďování
    • program pro každodenní praní trva 1hod
    • bohužel skutečná hloubka není 40cm, ale 42cm, ted mi přesahuje přes futra
    • nelze zkrátit prací cyklus
    • bavlnu na 60 stupňů pere 2h15min

• Vše perfektní
    • Trošku moc muziky.

• , zakoupeno v Spořílek.CZ

• Pračka dobře pere i ždímá.

Předchozí pračku jsme měli plněnou vrchem. Zjistila jsem, že u předního plnění se musím více ohýbat, také mi moc nevyhovuje, že se otevírá doleva. To je ovšem moje chyba, že jsem si to neuvědomila před nákupem.

• ne moc hlučná
    • velká dvířka
    • jednoduché ovládání
    • drobné oblečení dávat do košíku na prádlo

předchozí pračku jsme měli jedenáct let už neprala tak dobře, takže tato nová samozřejmě pere jinak. Program na běžně znečištěné prádlo je dostačující, samozřejmě, pokud máme praádlo hodně špinavé, musím říct, že překvapivě je vypráno bez použití prostředku na skvrny ( týká se to nezapraných skvrn)

• Luxusní vzhled
    • Nízká spotřeba
    • Rozměry
    • Diamantový buben
    • Tichá
    • Při praní se ani nehne (jen lehce vibruje)
    • Obrovský přehledný displej
    • Spousta programů s možností úpravy času, teploty, otáček (pračka nedovolí nastavit nesmyslné hodnoty, které by prádlo poškodilo)
    • Rychlý program na 15minut!
    • EcoBubble (prášek se napění a postupně vstřikuje), to má za efekt velmi kvalitní vyprání
    • Po vyprání krásně zahraje :)
    • Zatím nic

Zakoupeno v Planeo Elektro na akci a výrobce ještě vrací 1.300,- za registraci na webu! :)
    Pračku Samsung určitě doporučuji!

• eco bubble - nemusí se ohřívat voda...stačí vyprat ve studený
    • pokud je prádlo jó špinavý, tak se vypere v teplý
    • jednoduchý ovládání a srozumitelný displej
    • peru ve studený a je to super, fakt to funguje...ale můžeme prát i na 40 i na 1940 ... jen koncentrákovaná síla enzymů si tu poradí :)
    • menší rozměry
    • super poměn cena/výkon ... akce v electroworldu a navíc akce od samsungu, kdy vrací peníze na účet po registrování zakoupeného modelu na jejich stránkách
    • nepověsí prádlo a neseřadí ho do fochů ve skříni

pere bez problémů, jednoduchá, design pěkný a hlavně náklady na provoz minimální

• , zakoupeno v Alza.cz

• složitá na obsluhu, návod je třeba mít po ruce

jsem spokojen, jen na obsluhu je třeba mít "vyšší dívčí"