Philco PLD 14961 WD

Dětská pojistka
Sprchování prádla
Program pro hedvábí

• , zakoupeno v Kamenný obchod

Som spokojný s produktom aj službami.Je to už súčasťou otázok a odpovedí.

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• velký buben - 9 kg, kultivovaný vzhled, přehledný digitální display, výborné sušení

Pračku se sušičkou značky Philco jsme již měli a vydržela 23 let. Když jsme ji měnili za tuto novou, ještě byla funkční. Takže doufám, že bude stejně spolehlivá.
    Přístroj má moderní a elegantní vzhled . Z programů nejvíc využívám krátký 12 min a 35 min.Velký buben je výborný při sušení.Ždímá při 1200 otáčkách téměř do sucha. 1400 jsem ještě nezkoušela,ale to už asi nebude nutné prádlo ještě sušit. Hluk při praní a sušení minimální. Ždímání sviští, ale dá se to snést. Suší výborně, program - do skříně - prádlo není pomačkané ( pokud nepřetížíte) a dá se složit. Musí se ale, vyndat hned, jakmile program sušení skončí. Pračka má programy, které se dají dobře vzájemně kombinovat Za nižší cenu - 17500 Kč- výrobek, který splní každý můj požadavek. .

• , zakoupeno v Spořílek.CZ

Displej
Dětská pojistka
Sprchování prádla
Program pro hedvábí

Předem plněná pračka se sušičkou PLD 14961 WD s 3D indikací množství prádla a doporučením dávkování pracího prostředku, automatickým praním na „noční proud“ a mnoha dalšími užitečnými vlastnostmi a programy. Český jazyk naleznete nejen na displeji ale i na hlavním ovládacím panelu.
Velmi oblíbený program "Praní & sušení" prádlo dokonale vypere a zároveň usuší během jednoho cyklu. Jediné co pračka neumí, je prádlo vyžehlit, složit a odnést do skříně. Zatím :)

Odstřeďování 1400 ot./min.

Wash&use program
Nastavení dvou oblíbených programů
Snadné žehlení
Velký plnící otvor 33 cm
Eco time - automatické zapnutí pro noční proud
3D senzor náplně
Ochrana proti přetečení
Ovládací panel v češtině

Dokumenty

2zákazníci nedoporučují produkt

• Pere výborně, jako jedna z mála praček výborně vyplachuje ze zásobníku sypký prášek, což je tedy úleva při čištění zásobníku na prášek a aviváž.
    • Po roce a pul, přestala sušit, stejně tak jako mamince ( po dvou letech ) při reklamaci se dost škubali, protože pračka nehlásila chybu ani závadu, nakonec pračku odvezli na čištění. Údajné ucpání vzduchovodu od sušičky. Pračku museli odvézt, nelze servisovat na místě, což byl prví průšvih. Po čištění, které mimochodem v pozáruční době stojí přes 2500 ( sami si nevyčistíte, musí se vytáhnout buben i motor ) prala 4 pračky se sušením a opět nesuší. Momentálně objednán další servis.

Nedoporučuji, jestli mi opět vrátí pračku a po dvou dnech opět přestane sušit, budu chtít vrátit peníze. Už nejsem ani ochotna vyměnit kus za kus, jelikož vím, že maminka má s pračkou stejný problém. Doporučuji ihned po koupi prodloužit záruku na stránkách Philca ( 3 roky navíc- zdarma registrace ) protože obě pračky nefungovaly ihned po záruce 2 let, nebo těsně před vypršením. Vlastně lépe řečeno, nekupovat vůbec. Já už bych od této značky nechtěla ani vařečku ......

• Pere na 1
    • Suší na 1
    • nezabírá místo za 2 spotřebiče
    • 5 let bezplatný servis
    • Intuitivní ovládání
    • zváží si prádlo a řekne si co dál
    • Při sušení občas vrčí

I přes rady aby jsme nekupovaly 2v1 ale každý spotřebič zvlášť jsme s výsledkem velice spokojeni . Je velice jednoduchá na ovládání , Jsem muž a s minulou pračkou jsem si moc nerozuměl , prala vždy manželka , Tuhle jsme měli asi 14 dni a z nějakého důvodu jsem musel vyprat sám a nepotřeboval jsem ani manuál , dal jsem tam prádlo , pračka napsala kolik chce prášku , vybral jsem program praní / sušení do skříně cca za 3 hoďky to bylo hotové a nemusel jsem ani žehlit , (což by jsem ale stejně nedělal ). Manželka říkala že pokud se prádlo vytáhne hned tak se žehlit nemusí (některé se žehlit musí , většinou ty velké kusy , povlečení atd.) oblečení je v pohodě .

• , zakoupeno v Kamenný obchod

Som spokojný s produktom aj službami.Je to už súčasťou otázok a odpovedí.

• , zakoupeno v Spořílek.CZ

• Tichá, jednoduché ovládání

Zatím spokojenost

• hlucnost
    • po suseni je pradlo mokre
    • Pere dvakrat-delsi cas

Nikdy vic tohoto vyrobce

• Pračka a sušička v jednom.
    • Spokojenost první týden po koupi.
    • Asi máme smůlu ale tento model máme již rok a je neustále poruchový.
    • Několikrát už po pár dnech přestala sušit nebo ždímat.Několikrát vyměněné teplotní čidlo.
    • Nyní řešíme hlučnost.Pračka při ždímání skáče jako stará Taramatka že máme strach aby nám neodcestovala z koupelny.Už si stěžují i sousedi.

Chtěli jsme původně koupit Elecrtolux ale bohužel nebyl zrovna skladem.Tak nám byl nabídnut tento výrobek.po krátkém váhání a zkušenostmi s pračkami Philco zakoupenými v Tuzexu jsme nakonec přistoupili.
    První týden naprostá spokojenost.Druhý týden přestala sušit.Přijel opravář něco tam udělal a odjel.Druhý den opět nesušila.Opravář objednal nějaký díl na který se čekalo týden.Díl přišel ale byl jiný takže zase týden čekání.po týdnu konečně přišel správný díl a byl vyměněn.Po 14 dnech opět pračka nesušila.Pračka jela do servisu na týden. Po 10 dnech opět pračka nesuší přijel technik a něco nám poradil(nebudu zveřejnovat)Když nesuší už víme jak na ni:-D
    Ejhle když už umíme řešit problém sušení tak nám pračka při ždímání má tendenci odcestovat,a hluk jak při startu letadla.Opět přijel technik ,rozebral a že pračce nic není.Po odjezdu ten samej problém.Technik nám objednal novou elektroniku čekáme až přijde......
    Rozhodně si takhle nepředstavuji fungování výrobku skoro za 20 000!!!!
    Ještě jedna závada a jde konečně do světa!Philco už nikdy více.Nejsou to ty pračky co drželi skoro 30 let!

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• tichá, velký buben, prádlo ze sušičky není pomačkané
    • zatím nic

• Prozatim kvalitni pracka za dobrou cenu
    • Integrovana susicka
    • Nizsi hodnota susicky vzhledem k drazsim provoznim nakladum na druhou stranu usetrene misto v malych prostorach jako je nas domek a na obcasne pouzivani je to fajn.

S hloubkou 57 neprojde 60cm dverma, pozor na to. Z pracky v tomto rozmeru totiz trci volic programu a dvirka pracky, dvirka jdou odsroubovat ale volic nejde takze timto rozmerem ji pres 60tky nedostanete dovnitr. Nastesti, po tom co me polil studeny pot pracka prosla na sirku se skripanim o futra. Je to k vzteku, protoze kvuli tomu rozmeru jsem si ji koupil a nekoupil jsem drazsi a lepsi ktera mela rozmer 60 na hloubku!

zatím vyhovující