LG F7096QD

Program pro vlnu

• úsporná,vzhledově pěkná,objem bubnu

jsem velmi spokojená,doporučuji

• , zakoupeno v ELEKTRO plus

• V mém domě mám téměř všechny elektronické přístroje od firmy LG, které pracují v pořádku.

Velmi spokojený s nákupem a děkuji firmy Elektro Plus pro včasné dodání zboží

6 Motion DD
Smart Diagnosis™
Fuzzy logic
Automatické vážení a vyvážení
LG nulová spotřeba energie v pohotovostním stavu
Prémiový buben
Velikost dvířek (mm) 300

TECHNICKÉ PARAMETRY
Energetická třída A+++ (-30%)
Spotřeba energie (cyklus) 156 kWh/rok (0,71 kWh)
Spotřeba vody (cyklus) 10000 litrů/rok (45 litrů)
Cyklus - Bavlna 40°C (1/2 náplň) 196 min.
Hladina hluku praní (dBa) 54
Hladina hluku odstředění (dBa) 74
Účinnost odstředění B

PROGRAMY
Počet programů 13
Dětská péče (Baby Care)
Péče o pokožku (Skin Care)
Sports Wear (pro funkční, sportovní a oudoorové prádlo)
Bavlna (Cotton)
Bavlna EKO (Cotton ECO)
Syntetika (Synthetic)
Smíšené prádlo (Mix Load)
Jemné prádlo (Delicate)
Intenzivní 60 (Intensive 60)
Rychlý 30 (Quick 30)
Přikrývky - objemné (Bulky)
Máchání + odstředění

PŘÍDAVNÉ MOŽNOSTI
Počet přídavných možností 10
Medic Rinse (Antialergické máchání při teplotě 40°C)
Předpírka (Prewash)
Nemačkavý (Crease care)
Intenzivní (Intensive)
Čištění bubnu (Tub clean)
Bez odstředění (No spin)
Dětský zámek (Child lock)
Zvuková signalizace Zapnutí/Vypnutí (Beeper on/off)
Odložený start (Time delay) (3-19 hodin)

ROZMĚRY (MM)

• jednoduchá obsluha (7)
  • programy (3)

• úsporná,vzhledově pěkná,objem bubnu

jsem velmi spokojená,doporučuji

• Je tichá, dobře pere, po letech provozu jsem zcela spokojená

Pračce nechybí samostatné ždímání. Stačí pračku zapnout, nedotýkat se kolečka a zmáčknout možnost ODSTŘEDĚNÍ a poté PLAY :-)

• , zakoupeno v ELEKTRO plus

bezvadny vyrobek

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• tichá, kvalitní
      • nevím

dali jsme na doporučení známých a jsme spokojeni, doporučujeme ostatním

• , zakoupeno v Kamenný obchod

• Velký objem bubnu, vejde se hodně prádla.
      • Při provozu tichá.
      • Ty melodie nejsou tak nahlas jak jí tady někteří vyčítají a dle návodu jdou dokonce vypnout.
      • LG lže o celkové hloubce přístroje, uvádí hloubku 55cm, ale to je jen rozměr horní desky, vzadu počítejte s mezerou 2-3cm a ve předu přesahují dvířka o 3-4cm, celková hloubka je pak 60cm!
      • Vývod odpadní vody z čerpadla je vyveden v horní části, což se v mém případě také neukázalo moc šťastné řešení, dalo mi dost práce ty hadice porovnat tak ,aby se nekřížíly přes sebe.
      • Některé programy jsou hodně dlouhé, při plném bubnu běžně 3,5 hodiny.

Mrzí mě jen ta hloubka, je o 7cm hlubší než naše stará pračka a to je v té naší panelákové koupelně prostě znát.
      Pere dobře, tiše a asi i úsporněji než stará, zatím maximální spokojenost.

• , zakoupeno v EURONICS

• jednoduché ovládání, velký rozsah funkcí, malá hlučnost
      • chybí praní na 30 st.

pračku jsem vybrala na základě doporučení kolegyně z práce, po vyzkoušení vykazuje velmi dobré výsledky, praní je nyní zábavou

• tichá
      • stabilní, při ždímaní stojí a neskáče
      • 7 kg je v podstatě 2x tolik než 5kg:)
      • 200kW úspora 2015 a měnil jsem jen pračku
      • tiše to šumí v kuchyni a člověk má radost
      • ventil při napouštění spíná hodně nahlas, doufám že vydrží
      • chybí nastavení hlasitosti pípání a melodie

Samostané ždímání, i samostatné máchání a ždímání už má, nebo tam alespoń vidím tlačítko ždímání, a na voliči je pak samostaně máchání + ždímání. Tak nevím jestli to kolegové recenzenti přehlídli, nebo to tam výrobce doplnil.
      Jediné, co mě znepokojuje jsou rány při spínání ventilu napouštění vody, hlavně při startu to párkrát cvakne.
      Melodie je hodně nahlas, ovšem je to jen pár vteřin.
      Celkově proti starší Whirlpoolce velký pokrok:tišší, větší náplň (míň praní), hlavně o ždímání skoro nevím.

• , zakoupeno v DNO elektro

• Po dlouhé době mám pocit že se prádlo v pračce pere a né jen namáčí a žvachtlá.... Je opravdu tichoučká.
      • Chybí mi prani na 30 stupňu.

Proč by měla pračka po skončení programu pípat kadyž může zahrát písničku... ;-) Jsem spokojená

• , zakoupeno v Kamenný obchod

• přehledný návod k obsluze, možnost volby teploty a odstředědění
      • zatím nic

po 10 dnech provozu zatím velká spokojenost