Indesit XWE 81483X WSSS

Barva
bílé
Počet programů

• , zakoupeno v OBCHODY-PLUS.cz

• velikost bubnu, jednoduché tlačítko rychlého spuštění, rychlost odstřeďování, vlna.... bezuhlíkový motor

Další indesitka v rodině, První vydržela asi 20 let, druhá drží pět let a tahle je další. Cenově se určitě vyplatila. Za necelých 6 tisíc podobnou nepořídíte.

• , zakoupeno v EURONICS

S pračkou jsem velice spokojená, poměr kvalita převyšuje cenu, nizká spotřeba energie, hlučnost jsem očekávala větší, dobrá volba programů, možnost úprav teploty, otáček a doby praní.

• - energetická třída A+++
    • - 8 kg
    • - tichá
    • - refresh program 9 minut
    • - záruka 5 let
    • - nelze přidat - ubrat máchání
    • - nelze upravovat intenzitu praní (jen u některých delších programů lze nastavit druh skvrn, ale to jsem nezkoušela)
    • - rychlý hodinový program (60 stupňů, 8 kg), nedostatečně máchá, doporučuji naplnit na max. 4-5 kg nebo minimum prášku
    • - v případě úpravy hodinového programu na 40 stupňů, 800 otáček pere stále hodinu (u předchozí Ariston pokud se snížila teplota, adekvátně se snížil čas praní)
    • - prášek z DM se nedostatečně vypláchl, Ariel v pořádku
    • - pračka má nastavitelnou přepážku na tekutý prací prostředek, zůstal špatně propláchnut a zbytky se dostávají do prvního máchání, raději budu tekutý prostředek dávat rovnou do bubnu
    • - designově nic moc, nelíbí se mi stříbrné dvířka a trčící ovládací knoflík (nejde zamáčknout)

Pračku jsem si vybrala, protože jsem chtěla A+++ na 8 kg, min. 1200 otáček (kvůli sušičce), výrobce má do listopadu akci na záruku 5 let, také zaujal mě refresh program na 9 minut. Na Euronics mi nabídli komfortní dopravu až do bytu zdarma a navíc žehličku v hodnotě 1299 Kč za 1 Kč.
    Předchozí pračku jsem měla Ariston Margharitu a ta byla "vymakanější" designově, ale hlavně šla upravit intenzita praní a máchání.
    Znovu bych si tuto Indesitku nekoupila, hledala bych pračku s možností přídatného máchání.
    Tato pračka se hodí pro nenáročné, co nezkoumají možnosti úpravy programů, nebo pro ty, co nejsou zhýčkáni funkcemi staré pračky.

Způsob plnění

• Odhadované náklady praní za 5 let (Kč): 8112
  • Odhadované náklady praní za 10 let (Kč): 16223
  • Délka standardního programu (min): 215
  • Počet programů: 16
  • Speciální programy: Odstraňování skvrn s výběrem typu znečištění, Fast Forward, Samočištění, Refresh 9 mi
  • Odložený start: ANO
  • Regulace spotřeby vody: množstevní automatika
  • Ukazatel zbytkového času: ANO
  • Parní pračka: NE
  • Displej: ANO
  • Ochrana proti úniku vody: ANO
  • Rozšířená záruka: -
  • Přívodní hadice v balení: ANO
  • Distribuce: oficiální ČR
  • Provedení výrobku: stříbrná barva, bílá barva

Innex

Nejlepší řešení pro praní běžně znečištěného prádla. Pouhým stisknutím jednoho tlačítka nahrazuje Indesit zapnutí, výběr programu a zahájení pracího cyklu, s jistotou odstranění každodenních nečistot z bavlny a syntetiky za 50 minut.

Odstraňování skvrn

Pro efektivnější odstranění různých typů skvrn. Jídlo - Odstranění skvrn organického původu jako např. omáčky nebo víno. Práce - Odstranění takových skvrn jako např. inkoust nebo make up. Outdoor - Odstranění skvrn typických pro outdoor, např. od trávy nebo bahna.

Program pro odstraňování zápachu

Odstranění nepříjemných a odolných zápachů díky novým pohybům bubnu, přidanému máchání na konci cyklu a konstatní teplotě udržované během praní.

Speciální programy

Indesit nabízí širokou škálu speciálních programů pro efektivní praní různých typů tkanin dle vašich potřeb.

Speciální sportovní programy

Speciální sportovní programy vytvořené značkou Indesit pro péči o sportovní oděvy.

Časovač odloženého startu

Dle Vašich potřeb je možné odložit program až na 24 hodin. Připravte náplň, přidejte prací prostředek, nastavte program a pračka spustí praní ve zvoleném čase.

• Předem plněná pračka Innex, TICHÝ CHOD

• En. spotř. bavlna 60°C plná náplň: 1,044 kW/hod
  • En. spotř. bavlna 60°C pol.náplň: 0,715kW/hod
  • Roční spotřeba vody (220 cyklů): 11594 litrů
  • Délka pracího cyklu 60oC: 215 min
  • Hlučnost praní/odstřeďování: 52/81 dB(A)

Vlastnosti:

• Ukazatel délky pracího cyklu
  • Pohotovostní režim – Stand by

Speciální programy:

• Push Wash – Univerzální program
  • Odstraňování skvrn s výběrem typu znečištění
  • Fast Forward - Rychlé posunutí programu vpřed

• Šířka (cm): 64.50
  • Hloubka (cm): 65.50
  • EAN: 8007842836974
  • Záruční doba: 24 měsíců

Pračka v energetické třídě A+++ s kapacitou prádla 8 kg a otáčkami pro odstřeďování 1400 za minutu

• , zakoupeno v OBCHODY-PLUS.cz

• velká
    • tichá
    • úsporná
    • zatím nic

Jsem naprosto spokojená s touto pračkou. Přála jsem si velikou, aby se v ní daly prát i deky. Splňuje mé očekávání na maximum. Prádlo je téměř suché, čisté, voní, je opravdu tichá.

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Jednoduchost
    • Kvalita

• , zakoupeno v EURONICS

• Zatím práno 3x. Jednoduché ovládání s možnostní drobných úprav programů. Je velice pěkná. Je tichounká a ani se nepohne. :-D

Spokojenost!