Indesit IWSE 4125

• cena/výkon
    • počet otáček
    • ekonomická - měří náplň prádla
    • rychlý program
    • trochu hlučnější sací čerpadlo, ale pořád tišší než moje předchozí pračka :-)

teď je ve stejné ceně novější typ..

• , zakoupeno v ePROTON.cz

Už nějaký ten pátek slouží víc než dobře.

Způsob plnění

Energetická spotřeba: 0,76 kW/hod
Spotřeba vody: 39 litrů
Délka pracího cyklu 60oC: 125 min
Vlastnosti
Eco time . možnost zkrátit čas
Velký digitální displej
Systém ochrany proti přetečení
Barva: Bílá
Rozměry (VxŠxH): 85 x 59,5 x 45 cm

• Kvalita

Po cca třech letech a provoz opravdu rekreační dvě várky za vikend, se porouchal řídící modul.Oprava cca 3500kč.Cena pracky do 6000,- kč.Opravdu si nekoupim takovou pračku i když je jen na chalupě a málo využívaná.Každý tri roky kupovat novou?To maji poravdu dobře vymyšlené.

• Cena/Výkon
      • Naprosto šílený servis
      • Hlučnější při odstřeďování
      • Plastová ramena v bubnu-nevydrží (3x výměna)

Pračku sem měla 4,5 roku.Co se týká kvality vypraného prádla,nemůžu si na nic stěžovat. Z pračky většinou vytahuju prádlo pouze zavlhlé,takže ani odstřeďování není nejhorší. Jediný co bych vytkla, je naprosto šílený servis....měla jsem 4x závadu a z toho 3x tu samou,ale servis mi ji odmítl uznat s tím,že ulámaná ramena sice vymění v rámci záruky,ale taky naznačil,že jsem si to udělala sama abych mohla trvat na výměně zboží...blbost.Pak se mě opravář ještě ptal zda sem v pračce neprala boty!!!Boty v pračce neperu,ale i kdyby....program č.13 je k tomu přímo určen!!! No a po 4,5 letech musí pračka z domu-problém s ložisky a to JE RACHOT.Nutno ale podotknout,že jsem prala každý den několik várek(mám 2 malé děti).

• Nízká cena
      • Mám stejný problém jako paní Helena,plastová žebra se mi uvolnila. Mám je sice vyměněné,ale problém je ten,že se mi uvolnila znova. Nevím jak to řešit dále,jestli donekonečna kupovat žebra??????

Nízká cena

• Levná, snadno ovladatelná,
      • problém je reklamace. Zaplatila jsem si rok záruky navíc. V bubnu se urval plastový kryt a tak jsem volala Indesit. Pán mi řekl, že reklamovat musím tam, kde jsem koupila. Volala jsem tedy Mall.cz. To jsem se dozvěděla, že musím reklamavat písemně a oni se do třech pracovních dnů ozvou. Po třech dnech poslali telefoní číslo na pojišťovnu, kde se prodloužená zaruka pojistila. Paní mi e-mailem poslala formulář, kde jsem podrobně popsala závadu, uvedla typ pračky i výrobní číslo. Za další tři dny se ozval opravář, že příjde odpoledne od tří do pěti. Vzala jsem si tedy v práci na odpoledne volno a pán dorazil v pět, řekl, že kryt nemá, musí ho objednat, opsal si výrobní číslo a typ a odešel. Celou tu složitou akci s nulovým výsledkem nechápu.

pračka dobrá do první poruchy - servis katastrofa

• šíleně hlučná

už nikdy indesit

Dobrý

• cena/výkon
      • počet otáček
      • ekonomická - měří náplň prádla
      • rychlý program
      • trochu hlučnější sací čerpadlo, ale pořád tišší než moje předchozí pračka :-)

teď je ve stejné ceně novější typ..

• Fungovala bezvadně, super krátký program
      • Po třech letech se rozbila řídící jednotka (případná oprava 3-4 tis.)

Byla jsem opravdu spokojená až do poměrně brzkého rozbití :(

• , zakoupeno v ePROTON.cz

Už nějaký ten pátek slouží víc než dobře.

• přijatelná cena, praní uspokojivé
      • dost složité nastavování

vše by celkem šlo, až do momentu, kdy pračka začala stávkovat...iž 3. týden se marně domlouvám s opravnou, co provádí zaruční opravy + s "horkou linkou 800..." a NIC
      proto jsem rozhodnutá...INDESIT UŽ NIKDY