Indesit IWSD 61252 C ECO

• programy na sportovní prádlo
    • zatím nic

poměr cena-výkon-výtečná

• , zakoupeno v EVA.cz

Vybrala jsem si tuto pračku, protože je na 6kg prádla,má 1200 otáček a je úsporná. Peru v ní ráda, pere dobře, má fci Eco Time a Energy Saver.

Způsob plnění
Třída účinnosti odstřeďování
B
Displej

AUTOMATICKÁ PRAČKA INDESIT IWSND 61252 C ECO EU

Automatická pračka Indesit IWSND 61252 C ECO EU je moderní pračka s nízkou spotřebou a vyspělou technologií pro snadné používání. Přednastavené programy podle typu a materiálu prádla Vám usnadní výběr vhodné teploty, otáček a délky samotného praní, díky čemuž zůstane Vaše prádlo dlouho jako nové.

Roční spotřeba elektřiny je pouhých 172 kWh, čímž se automatická pračka Indesit IWSND 61252 C ECO EU řadí do úsporné energetické třídy A++. Díky nízké spotřebě se nebudete muset bát účtu za energie a životní prostředí nebude Vaší pračkou zbytečně zatěžováno.

Vybrat si můžete z 16 přednastavených praktických programů, včetně intenzivního programu na sportovní prádlo. Odstřeďování lze nastavit až na 1 200 ot./min.

Pračka Indesit IWSND 61252 C ECO EU disponuje řadou technologických novinek a praktických funkcí pro vyspělé používání,jako jsou např. ECO Time, Energy Saver, Ochrana proti přetečení, Množstevní automatika, Kolekjtorový motor, Stand By režim, Kontrola vyváženosti prádla.

Pro kontrolu slouží přehledný digitální displej menších rozměrů s ukazateli aktuálního stavu zvoleného pracího cyklul.. Pro výběr programu slouží jednoduchý otočný knoflík + tlačítka v horní části pračky.

Automatická pračka Indesit IWSND 61252 C ECO EU – 6 kg je díky jejím praktickým funkcím nepostradatelným pomocníkem do každé moderní domácnosti, kde je vysoká kvalita a dlouhá životnost Vaší pračky na prvním místě.

Speciální Programy

Program 20 °C

Program Džíny

Program Vlna

Program Hedvábí a záclony

Program Obuv

Intenzivní program pro sportovní prádlo

Program na slabě znečištěné sportovní prádlo

Program Hedvábí

Program Ruční praní

Funkce

Odloženy start

Ochrana proti přetečení

Eco Time - není třeba vyčkávat na plnou náplň, tato volba má být použita, kdykoli potřebujete rychle vyprat menší náplň. Vyprat takto můžete náplň do 3kg lehce znečištěného bavlněného nebo syntetického oděvu o 30% rychleji a s úsporou vody a energie až 40% .

Energy Saver - pro program bavlna, syntetika a jeans umožňuje dosáhnout optimálních výsledků praní s úsporou energie až 70% ( ve srovnání s pracím programem bavlna 30°C). Praní ve studené vodě s přizpůsobeným otáčením bubnu.

Kontrola vyváženosti prádla

Technické parametry

• Spotřeba el. Energie: 172 kWh / rok
  • Energetická třída: A++
  • Kapacita: 6 kg
  • Hlučnost: 60 dB / 81 dB (praní / odstřeďování)
  • Plnění: bokem

Rozměry

• Výška: 85 cm
  • Šířka: 59,5 cm
  • Hloubka: 42 cm

Barva: bílá

• Tichá, kvalitní, úsporná, skvěle pere

Úžasná pračka, pereme již rok a bez jakýchkoliv problémů

• jednoduche programy a rychle prani
    • je hlucna,pradlo nic moc vyprane,vyprane pradlo si predstavuji jinak, vydrzela mi necele 3 roky takze priste tuto zn.ne

nedoporucuji

• Cena.
    • Kvalita.
    • Rozměry.
    • Nic jsem nenašla.

Pračka je moc super, cena nás příjemně překvapila, protože je doopravdy zbytečné kupovat drahou pračku, všechny vydrží maximálně čtyři roky a pak musíte kupovat novou, je to zkrátka a dobře spotřební zboží, tak se s tím každý musí smířit.

V koupelně máme malý prostor, takže je pračka ideální, je štíhlounká, ale stejně se tam vejde pět kilo prádla. Což je taky fajn. Navíc má pračka display, takže přesně víte, kdy prádlo vyndat, i když mě trochu vadí, že ty minutky nejsou úplně přesné - do konce vám to ukazuje pět minut a když za pět minut přijdete, ještě dvě minutky zbývají.

Jinak dalším velkým plusem je odložený start, prostě večer naboucháte prádlo do pračky a ona se vám ráno v sedm zapne, tak aby to večer nikoho nerušilo a aby prádlo v pračce přes noc nehnilo. Dále tu je ještě tlačítko úspora energie, takže šetříme planetu a je to fajn.

Jinak prádlo je krásně vyprané a moc hezky voní. Určitě doporučuji každému, kdo hledá především cenově dostupnou pračku.

• Dobrá cena.
    • Úsporná.
    • Dobře pere.
    • Složité,když chci zrušit program.
    • Nejde mi vytáhnout celý šuplík na prášek ven,nechci to dělat násilím,ať nepraskne plast(asi se potřebuje trochu ošoupat).

Cenově dostupná pračka.A++,takže úsporná.Ač je úzká,vejde se 6 kg prádla.Prala jsem zatím jen 3x,prádlo čisté voňavé,na 1 200 otáček téměř suché.Pračku člověk nekupuje často,měla jsem 14 let Whirpoolku,ale je vidět,že vývoj jde stále dopředu a výrobky jsou kvalitnější,i když mě tato pračka stála jen polovinu ceny té bývalé pračky.Není hlučná,ani při ždímání,ani se nehne.Uvidím,jak pojede dál.

• , zakoupeno v Eberry.cz

Jsme s pračkou spokojeni, vyzkoušeli jsme i programy praní prádla při 20st. se vší spokojeností.

• Nízká cena
    • Rozměr pračky
    • Nízká spotřeba vody - automaticky dle zaplnění
    • Možnost zkrácení doby praní na určitých programech
    • Buben na 6kg prádla a 1200 otáček
    • Odložený start

Za málo peněz hodně vypraného prádla. Líbí se mi zkrácené programy, které nebyly možné na naší předchozí pračce. Praní bavlněného prádla při 60 stupních lze snížit z 3h 20min na 1h 44min, 40stupňový program lze zkrátit ze 2h 50min na 1h 11min. Pračka si však upraví čas podle náplně. Při nastavení nižších teplot se doba praní zkrátí.
    20minutový program na 20 stupňů jsem zkoušela jen jednou. Na máchání velká spotřeba vody, jelikož se prádlo máchá jen jednou. Jediné, co ušetříte volbou tohoto programu je čas.

• , zakoupeno v EVA.cz

• Tichý chod,úspora místa,ani se nehne oproti minulé pračce s vrchním plněním

máme ji krátce,takže uvidíme

• Dobrá cena, tichá, pere dobře.

Jsem celkově spokojena.