Indesit IWD 71482 B (DE)

Barva
bílé
Počet programů

• - Dobrá cena
    • - Velikost obsahu (množství prádla)
    • - Hodně programů
    • - Úsporné programy
    • - Otáčky ždímání
    • - Po 1 roce se utrhly (vyviklaly) boční skleněná dvířka. Díky záruce vyměněny servisní firmou a vše drží perfektně.

Dobrá pračka s velkým obsahem a dobrou cenou a tichým chodem. Dostatek prohramů včetně úsporného režimu.

• Cena+vysoké otáčky.....PERE ZATÍM DOBŘE
    • Ten šuplík na prášek+máchadlo jde hůře vyndavat.

Zatím spokojenost-čas ukáže-mám jí cca 3/4 roku.

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

pracku Indesit mame uz skoro 2 roky, pouzivana je celkem casto a slape jak hodinky

Způsob plnění

Energetická třída: A++
Délka standardního programu (min): 140
Kontrola nestability prádla: ANO
Odložený start: ANO
Ochrana proti úniku vody: ochrana proti přetečení
Regulace spotřeby vody: množstevní automatika
Ukazatel zbytkového času: ANO
EAN: 8007842627183
Záruční doba: 24 měsíců

3zákazníci nedoporučují produkt

• 1400 otáček, 7 kg prádla

Nemáme ji ani tři roky a odešly ložiska v bubnu, neopravitelná závada.

• intenzivní praní po dobu záruční doby.
    • Po 2,5 letech na bubnu ložisko odešlo. Oprava 3,5 tis dle inforamci z netu i servisu častá závada, špatně řešeno usazení a své sehrává teplota raní.

Vhodná jen po dobu záruční doby.

• - Dobrá cena
    • - Velikost obsahu (množství prádla)
    • - Hodně programů
    • - Úsporné programy
    • - Otáčky ždímání

• Cena+vysoké otáčky.....PERE ZATÍM DOBŘE
    • Ten šuplík na prášek+máchadlo jde hůře vyndavat.

Zatím spokojenost-čas ukáže-mám jí cca 3/4 roku.

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Tichá
    • Dobře pere
    • Super cena
    • 7 kg prádla
    • Úzká
    • V pohodě jsme na ní dali už dříve zakoupenou sušičku LG
    • 1400 otáček + možnost samostatného nastavení
    • Dobrý program na sportovní oblečení a na boty
    • Displej se zbývajícím časem praní - většinou se potom čas o něco zkrátí
    • Samostatné nastavení teploty
    • Český návod (loni si ho dcera ještě musela stahovat z internetu)
    • Delší prací cykly - ale nevím, jestli bych to viděla jako nevýhodu, protože jsem minulou pračku měla LG za 20 tis také na 7kg a prala tak "krátce" a napouštěla vodu tak "úsporně", že prádlo v podstatě nevyprala, ale zaprala (někdy jsem prala prádlo 2x, úspora tedy nula), takže jsem vlastně ráda, protože pračka má hlavně prádlo VYPRAT a to tato pračka bezesporu splňuje a ještě za fajn peníze.

Ke koupi této pračky jsem se rozhodla na základě recenzí a také proto, že ji má více jak rok dcera a je s ní spokojená. Pračka dobře pere, což je u pračky zcela zásadní, na konci pracího cyklu zazní lehce zvuková signalizace, jsem s ní zatím celkově spokojená. Jako "záběh" prala prádlo za 14 dní pro 5-ti člennou rodinu, do toho jsme ještě byli nemocní, takže několikero povlečení, jela v podstatě 4 dny v kuse, nenechala jsem jí vůbec oddechnout a vše OK. Máme jí zatím 1 týden, takže hodnocení z dlouhodobého hlediska v podstatě nicneříkající, ale vzhledem k tomu, že dcera jí má skoro 1,5 roku a je také spokojená, tak asi OK. Uvidíme časem, jak se projeví, ale za ty peníze zatím výborná služba.

• , zakoupeno v EVA.cz

• Malá spotřeba vody, tichý chod.
    • Není český návod.

Doporučuji tuto pračku.

• - Úzká, všude se vejde
    • - 7 kg prádla
    • - velmi tichá
    • - 16 programů, A++, 1400 otáček
    • - těžší vyndání přihrádky na prášek
    • - chybí český návod (manuál), ale lze jej stánout z internetu
    • - zatím nic

Hledal jsem pračku na 7kg prádla s dobrou cenou a dobrou výbavou (množstvím programů). Tato pračka mi padla do oka, protože splňuje mé požadavky a i díky velmi pozitivní recenzi.
    Po zakoupení produktu se mé očekávání splnily a je jasné, že to byla velmi dobrá volba.
    Pračku máme sice krátce, ale je tichá, úzká (proti naší předchozí) a prádlo je z ní krásně vyprané a skoro suché. Zatím jsem nezaznamenal žádné negativní skušenosti s tímto produktem a naprosto bych jej doporučil.

• , zakoupeno v aWORLD

• Už jednu takovou pračku máme a 2 ks jsou více jak 1. Určitě bych si nekoupil 2 špatné pračky. Pračka za ty peníze umí podat vcelku super výkon.
    • Nevím o ničem

První kus jsem kupoval s ohledem na parametry pračky a protože mne nezklamala tak jsem si koupil po tom co nám zkolabovala druhá záložní již 10 let fungující pračka jiné značky pračku druhou, protože dvě pračky se ve velkém domě neztratí. Musím říc že fungují velmi dobře.

• , zakoupeno v OKAY.cz

• Velice tichá, přehledná
    • Zásuvka na prací prostředek jde těžko vyndat mimo pračku pro vymytí. Není návod v češtině.

Pračku jsem vybírala podle recenzí na internetu. Jsem velice spokojená. Mrzí mě jen těžko vyjímatelná zásuvka na prášek.