Hyundai WM250

• zatím jsem nic nenašla-prala jsem pouze jednou

kupovala jsem na chatu,kde na přepírání menšího oblečení stačí

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• pro malé množství prádla idelání

Za ty peníze přesně to co si objednáte. Pere rychle vířivým praním, vodu musíte již dodat teplou, ale nemusíte prát v neckách jak za našich babiček. Neždíme, tak si to musíte vyždímat sami ručně.

• , zakoupeno v EURONICS

• Hloubka pračky: 36
  • Kapacita prádla pro praní (kg): 2.5
  • Třída pracího výkonu: -
  • Hlučnost při praní (dB): 57

Max. počet otáček za minutu (ot/min):

Třída účinnosti odstřeďování: -

• Délka standardního programu (min): 15
  • Počet programů: 1
  • Speciální programy: -
  • Odložený start: NE
  • Regulace spotřeby vody: bez automatické regulace
  • Ukazatel zbytkového času: NE

Clean+:

Microban:

FUZZY LOGIC:

Distribuce: oficiální ČR

Minipračka Hyundai WM 250 je užitečným pomocníkem především tam, kde není standardní připojení na vodu, či pro klasickou pračku není dostatek místa. Své uplatnění proto najde v menších domácnostech, chatách, či studentských kolejích.

Díky malým rozměrům i nízké hmotnosti ji oceníte při cestování, i na dovolené. Umožňuje praní jakéhokoli prádla, včetně choulostivého, které je jinak nutno prát v ruce.

Využívá klasického vířivého praní, bez ohřevu a vypere až 2,5 kg prádla s minimální spotřebou vody, elektřiny i pracích prostředků (max. 19 l 50 °C teplé vody). Délku praní snadno nastavíte pomocí 15minutového časovače.

Nechybí hadice pro snadné vypouštění vody.

Minipračka

• Vhodná pro menší domácnosti, chaty, dovolenou, cestování apod.
  • Určena i pro drobné a choulostivé prádlo namísto ručního praní
  • Systém - vířivé praní
  • Kapacita prádla až 2,5 kg
  • Spotřeba vody max.19 l
  • Maximální teplota vody pro praní 50 °C
  • 15-ti minutový časovač
  • Nízké náklady na vodu, energii a prací prostředky
  • Snadné ovládání a instalace

• Šířka (cm): 39.50
  • Hloubka (cm): 37.50
  • EAN: 8592417007915
  • Záruční doba: 24 měsíců

Snadno ovladatelná minipračka vypere až 2,5 kg prádla s minimální spotřebou vody, elektřiny a pracích prostředků, bez nutnosti instalace k vodovodu.

3zákazníci nedoporučují produkt

• výborný pomocník

pro přepírání malého množství prádla

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• Mala, lehká, snadná obsluha. Na chaty a dovolené skvela
    • Nic jsem neshledala, pracuje přesně dle popisu a manipulace je skvělá.

Kdo chápe,ze si musí vodu ohrat (neteče li mu tepla z kohoutku), ze bude muset stejně machat a zdimat a i tak vi, ze mu to práci usnadní, kupte ji, je skvělá.

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• silnější motor než obdob
    • né minipračky,
    • masivnější konstrukce

• Lehká, snadno přenosná
    • Snadné ovládání
    • Poškozuje oblečení

Tak nevím, jak čtu ty kladné recenze, jsem moc náročná? Mně tahle hračka poničila polovinu oblečení... Potrhané a vytahané nitě ze švů, poškozené a nenapravitelně pokroucené lemy na tričkách a mikinách, a to i při minimální době praní kolem 5 minut... Jinak prala slušně, v tomto ohledu si nemůžu stěžovat, ale nic kromě ponožek už bych do ní nedala. Pračku jsem si kupovala do dočasného podnájmu, takže účel splnila; na konci ale šla a víc mi nesmí do bytu. S klasickou automatkou je naprosto neporovnatelná a na používání na delší dobu, nebo běžné praní, si ji naprosto neumím představit.

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• stabilní, dobrá cena
    • chybí ždímačka

dobrý výrobek

• , zakoupeno v Kamenný obchod

jsem moc spokojěna z nákupem

• , zakoupeno v 24-elektro.cz

• dělá přesně to co slibuje

potřeboval jsem pračku na přepírání menčího množství prádla Je to ideální řešení..

• , zakoupeno v ELLAND

• malá spotřeba vody, nízká hmotnost, vypere skoro všechno, až na velké věci jako je zimní bunda, velká deka a podobně.
    • uvítal bych pevnější uchycení odtokové hadice. Stala se předmětem zájmu kočičky, což je problém, nelze ani na chvilku odejít.

Dobrý výrobek za přijatelnou cenu.