Hotpoint WMD 722B

• , zakoupeno v VEDE.cz

• Velmi tichý chod.
    • Velmi dobře pere.
    • Velmi dobře ždímá.
    • Přehledné menu v češtině.

Za ty peníze jsem více než spokojen. Dosud jsem nezažil takto tichou pračku. Pokud si uživatel přečte návod před tím, než se pračku pokusí zapnout, tak nemá problém přepnout menu do češtiny a pak je vše brnkačka. Od stejné firmy mám i ledničku, tak doufám, že budu stejně spokojen i s touhle pračkou po pár letech.

• , zakoupeno v EVA.cz

• Tichá, je slyšet jen šplouchání vody
    • komunikuje česky, pohodlné nastavení
    • při ždímání a celkově při praní drží jak přibitá, minimální vibrace
    • velký plnící otvor
    • pere dobře
    • přitažlivý vzhled

Tuto pračku mohu s klidným svědomím doporučit.

• , zakoupeno v ELECTRO GARDEN.cz

• úsporná
    • relativně levná
    • krátké programy
    • oproti dražším typům možná omezenější nabídka programů

Pere dobře,ždímá výborně,vypadá dobře.Jestli bude spolehlivá budu spokojen,raději jsem ale přikoupil pětiletou záruku.Po dlouhém vybírání myslím dobrá volba.Za málo peněz hodně muziky.

Způsob plnění

• Pračka byla velice tichá
    • Dobře prala
    • Výborně ždímala
    • Velká spokojenost
    • Po roce odešla ložiska, vytekla

Celkově s výrobky Hot point jsem spokojená, mám mimo pračky také troubu, varnou desku, digestoř... Pračka začala být hlučná, pak bouchala...zavolala jsem na zákaznické centrum Hot point, ti kontaktovali servis v okolí...pan ze servisu objednal celý nový buben a asi za 3 týdny byla pračka opravená :(

• cenově přijatelná
    • ze začátku tichá
    • na 7 kg prádla
    • krátký program
    • cca po 6 měsících začala být hlučnější zřejmě odešla ložiska.

nyní po roce už je to neúnosné a už přes dva týdny čekám na servis. S tím, že v té pračce nesmím prát! Takže už nemám doma v čem chodit. Servisní tým "velmi vstřícný" se slovy, že na to mají 30. Tak snad to spraví. Jelikož nevydržela ani rok, tak nedoporučuji.

• , zakoupeno v VEDE.cz

• Velmi tichý chod.
    • Velmi dobře pere.
    • Velmi dobře ždímá.
    • Přehledné menu v češtině.

• , zakoupeno v EVA.cz

• Tichá, je slyšet jen šplouchání vody
    • komunikuje česky, pohodlné nastavení
    • při ždímání a celkově při praní drží jak přibitá, minimální vibrace
    • velký plnící otvor
    • pere dobře
    • přitažlivý vzhled

Tuto pračku mohu s klidným svědomím doporučit.

• Po 2,5 letech mi odešlo ložisko bubnu.Mění se celý buben,cena 5000 kč nebo to rozříznou a pak zavaří.Děkuju nechci.Nedoporučuju nikomu,za ty prachy je to šmejd

Špatná značka

• relativně levná
    • krátké programy
    • oproti dražším typům možná omezenější nabídka programů

• , zakoupeno v Spořílek.CZ

• Ověřená značka, předchozí Aristonka sloužila 11let, stejně tichá při praní, tišší vodní čerpadlo.

Maximální spokojenost po cca měsíci užívání.

• Tichá, výborne pere, pekný vzhled,úsporná, dostatok programú, velká spokojnost, všetkým čo sa nevedia rozhodnút naozaj odporúčam :-)
    • Nemá vývarku 90 stupnov. U predošlej pračky som to využívala na likvidáciu vodného kamena. 2x do roka som naliala liter octu pustila vývarku a nekupovala žiaden drahý calgon. Pračka vydržala 16 let :-(

Na základe recenzí som si vybrala tento produkt:-)

• , zakoupeno v Spořílek.CZ

• Opravdu velký buben pračky, pere dobře. Snadné ovládání (nastavení programů). A je hezká.
    • Není nejtišší, největší hluk vydává čerpadlo při odčerpávání vody. Pračku mám v prádelně, takže neruší. Nešikovné je čištění filtru dole, otvor k čištění je proklatě nízko, takže dost vody skončí na podlaze.

Zatím se, holka, snaží, jen aby vydržela. Líbí se mi a bude mít u nás hodně práce.

• , zakoupeno v OKAY.cz

Paráda, maximálně spokojený. Přesně to co jsem hledal. Jednoduché, přehledné a efektivní. Ve dvou se stěhuje lehce.