Electrolux EWT 1264 TKW

Odložený start
Displej
Dětská pojistka

• , zakoupeno v Electro World

• Zabírá málo prostoru, intuitivní a jednoduché ovládání. Pere i ždímá dobře.
    • Přijde mi hlučná, ale to asi každá pračka.

Jednoduché ovládání, sama vyhodnotí kolik má prádla a upraví čas praní.

• , zakoupeno v TEshop

• kvalita a cena
    • zatím žádné proti

Kvalitní pračka za nízkou cenu.

• , zakoupeno v Chladservis

• dobře pere,nízká hlučnost,doporučuji
    • pokud peru ručníky,občas se stane, že nejsou úplně vyždímané..pustím program jenom na ždímání a je to v pořádku

Způsob plnění
B
Odložený start
Displej
Dětská pojistka

Horem plněná pračka v univerzální bílé barvě, která se díky designu i rozměrům hodí i do menší domácnosti.I přes menší rozměry se do pračky vejde až 6 kg prádla.Tato pračka patří do energeticky úsporné třídy A+.

Technické parametry: bílá 85x40x60 cm množstevní automatika

• , zakoupeno v Electro World

• Zabírá málo prostoru, intuitivní a jednoduché ovládání. Pere i ždímá dobře.
    • Přijde mi hlučná, ale to asi každá pračka.

Jednoduché ovládání, sama vyhodnotí kolik má prádla a upraví čas praní.

• , zakoupeno v TEshop

• kvalita a cena
    • zatím žádné proti

Kvalitní pračka za nízkou cenu.

• Tichá. Prádlo dobře vyprané.
    • Po vypraní pradlo nevoní aviváží, přestože jsem ji použila a to mi hodně vadí a chybí mi zde program na 1000 otaček pro odstředňování, Je zde 1200,800,400. 800 je pradlo mokré a 1200 zase moc vyždímané a to asi způsobuje, že je z prádlo odstraňena i avivaž .

Už jsem pračku elektrolux měla a tak jsem bez vahání zase do této značky šla, ale myslím, že předešlý typ mi více vthovoval. Tady si sice mohu volit delku praní, ale ne jak v předešlém modelu.

• , zakoupeno v Chladservis

• dobře pere,nízká hlučnost,doporučuji

• , zakoupeno v EURONICS

naše první pračka, ale spokojenost

• , zakoupeno v KASA.cz

• Příznivá cena za to co vše umí.
    • Po několikátém praní je pořád v místnost cítit olej. Doufáme, že je to pouze novota.

Cena odpovídá kvalitě.

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

• Rychlost odstřeďování 1200 ot./min
    • Time manager
    • Flexibilita programů
    • Dobrá zkušenost se servisem Electrolux
    • Podrobný český návod
    • Přijatelná cena
    • Oproti staršímu výrobku Electrolux horší kvalita opláštění pračky, tenká přívodní šňůra, horší design, nesmyslně malý displej.
    • Pračku mám velmi krátkou dobu, takže zatím funguje bez problémů, ale na výrobku je vidět snaha ušetřit za každou cenu.

Průměrný výrobek za průměrnou cenu. Předchozí pračka stejné značky, která i cenou patřila do vyšší kategorie, vydržela přesně 6 let, tak se nechám překvapit. Očekávala jsem alespoň lehký posun v designu, kvalitě a technologii výrobku. Pere!