Electrolux EWT 1066 EDW

Cena, kvalita, doporučuji!

• , zakoupeno v KASA.cz

• jednoduchá obsluha
    • možnost úpravy délky pracího cyklu
    • přívodní hadice potřebné délky není součástí výrobku, ale to není zásadní mínus.

Pračka splnila moje očekávání. Není pravda, že je hlučná, je to prostě pračka s vrchním plněním, a ty bývají hlučnější než pračky plněné zpředu.

• , zakoupeno v ELECTRO

Předpírka
Výběr otáček
Start/pauza
Výběr teploty
Časový manažer - možnost zkrácení pracího cyklu
Časový manažer - možnost prodloužení pracího cyklu

Vlastnosti:
Ukazatel zbývajícího času
Měkké otevírání dveří bubnu
Automatické nastavení bubnu do horní pozice pro otevření na konci programu
Kontrola vyvažování náplně v bubnu
Technologie Fuzzy Logic, reaguje na množství náplně
Ochrana proti přetečení

Rozměry:
Výška: 89 cm
Šířka: 40 cm
Hloubka: 60 cm
Hmotnost: 62,6 kg

Zákazníci nejčastěji zmiňují

• jednoduchá obsluha (15)
  • cena (6)
  • displej (5)
  • poměr cena/výkon (3)
  • hlučnost (8)

• české popisky programů
    • volitelný čas
    • display
    • šílená hlučnost při ždímání, pračka při 1000 otáčkách "pochoduje"

Jelikož jsem potřebovala úzkou pračku s vrchním plněním za rozumnou cenu a lepšími funkcemi, tahle pro mne byla dobrou variantou. Velké mínus je však hlučnost při ždímání, když to porovnám s pračkou s bočním plněním....ale bohužel musím si na to zvyknout.

• Po 3.5 roku totalne zadrene leve lozisko bubnu, prave tece. Provozovana na 600ot, vyjimecne 800ot. Strasnej smejd. Kupte za buro beko, vydrzi stejne, mozna dyl.
  • , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

Cena, kvalita, doporučuji!

• Mám ji teprve týden,zdá se ok
    • Při ždímání cestuje po koupelně

Až na to ždímání je dobrá

• Snadno vyjímatelná a rozebírací nádržka na prací prostředky
    • Intuitivní ovládání, (na to jak je rozmístění ovládacích prvků nelogické.)
    • Decentní pípání na konci cyklu, po několika minutách se sama přepne do úsporného režimu
    • Při čištění filtru už nebudu muset vytírat podlahu.
    • Je vtipná, viz speciální program na praní bot, nebo další, "na praní pěti lehce zašpiněných košil".
    • Krátká přívodní hadice. Mám umyvadlo hned vedle pračky a do odbočky sifonu mi to nedosáhlo.
    • Šroubovací nožičky jdou velmi lehce a nejdou zaaretovat, takže při posunutí pračky se nastavení rozšteluje.
    • Klíč velikost 10 na odšroubování přepravních šroubů není v balení.
    • Rukojeť víka odstává do prostoru, tam kde je nutné umístit pračku napříč ke vstupním dveřím je taková rukojeť nevhodná.

Jen upozornění-
    Přepravní šrouby jsou tři, u vrchního je nutné ještě vydolovat červený plastový čudl, do kterého byl šroub našroubován.
    Tlačítka zap/vyp a start/pauza je nutné stisknout déle, asi vteřinku, pak zareagují. Ostatní tlačítka reagují okamžitě.

Doplněno: Po pěti letech provozu se buben kolem ložisek utrhl a zdeformoval. Oprava nerentabilní. Takže po Candy a Whirlpool je Elektrolux další nežádoucí značka.

• , zakoupeno v KASA.cz

• jednoduchá obsluha
    • možnost úpravy délky pracího cyklu

• , zakoupeno v ELECTRO

• Ovládání display
    • Nelze nastavit více jak 60 stupnů celsia

Oproti předchozí pračce je tichá

• , zakoupeno v EURONICS

• Jednoduché a přehledné ovládání v češtině.
    • Time manager

Po prvních praních spokojenost, relativně tichá se skvělým ovládáním.

• ?
    • Kvalita, výkon

Nejhorší pračka, jakou jsme kdy měli, a že jsem jich pár vystřídala. Prádlo je z ní jako žmok, tedy suším v sušičce dvakrát tak dlouho.Po třech letech praská barva na poklopu a pračka rezne!!! Nikdy předtím jsem nemusela špatně vyprané prádlo házet znovu do pračky. Časove programování má nekvalitní provedení - špatně reaguje a má nelogicky odečet hodin pozpátku, vždy nad překlikáním stojím věčnost. Tuto značku nikdy více!!!

• , zakoupeno v EURONICS

• tichý chod, informace o průběhu praní na displeji
    • U některých programů praní je delší doba, než u staré pračky

Dobrá cena,
    snadná instalace i pro mne,
    srozumitelný návod,
    zatím jsem nenarazila na žádnou závadu.