Electrolux EWS 1264 EDW

Barva
bílé
Počet programů

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Hloubka pračky, kapacita, počet otáček.
    Zatím mám zkušeností málo, vzhledem k délce užívání.
    Problém zatím žádný.

• 1200 otáček ždímání, prádlo pak rychle schne
    • upraví si čas praní podle objemu náplně
    • odložený start využívám často, večer nachystám a ráno rovnou pověsím
    • hlučná přiměřeně pouze u ždímání, jinak celkem tichá
    • nutné dodržet pokyny pro připojení, jinak se nám v klid.režimu vracela voda do bubnu

Pro electrolux jsme byli rozhodnutí hned, měli jsme s touto značkou velmi dobré zkušenosti, předchozí pračka electrolux nám vydržela přes 10let a stále prala dobře, potřebovali jsme novou z důvodu většího objemu. Volba byla jasná. Oceňuji rychlé a intuitivní ovládání, pouze musím pokaždé zapnout i dětskou pojistku. Nejen kvůli dítěti, ale už se mi stalo, že jsem se nechtěně o pračku opřela a díky dotykovému ovládání zrušila program. Oceňuji ždímání na 1200 otáček, prádlo pak rychle schne a není výrazně pomačkané, jen se musí pověsit okamžitě. Již jsem využila také programů pro outdoor oblečení, lůžkoviny a nebo 5 košil, doporučuji. Využívám také time-manager pro zkrácení programu.
    Z technického připojení je opravdu nutné dodržet pokyny podle návodu (výška odpadu apod.), jinak se nám vracela voda do bubnu v klidovém režimu.
    Doufám, že i tahle pračka nám bude ještě dlouho sloužit:)

Způsob plnění
62 kg
Barva
bílé
Počet programů

Předem plněná pračka EWS1264EDW v úzkém provedení a v energetické třídě A++. Díky kombinaci malé hloubky a kapacity až na 6 kg prádla může tato pračka vyprat náplně pro celou rodinu, zatímco vám umožní maximálně využít místo. Funkce odložený start slouží k odložení začátku dalšího cyklu tak, aby by byl připraven, kdykoli potřebujete. Výhodou je panel s českými popiskami.

Vlastnosti

• Náplň prádla: 6 kg
  • Maximální rychlost odstřeďování: 1200 ot./min.

Program pro hedvábí

Prací programy: vyp / zap, bavlna, bavlna ekonomický, syntetické, jemné, vlna plus, peřiny, lehké sportovní, trička 30, džíny, máchání, odstředění/vypouštění, spodní prádlo, hedvábí, závěsy

Kontrola vyvažování náplně v bubnu

Technologie Fuzzy Logic, reaguje na množství náplně

Barva Bílá

Max. rychlost odstřeďování (ot./min.) 1200

Materiál nádrže Carboran

Technologie praní Eco ventil

Funkce výběr teploty, výběr otáček, časový manažer - možnost prodloužení pracího cyklu, časový manažer - možnost zkrácení pracího cyklu, předpírka, snadné žehlení, zpožděný start, extra máchání, start/pauza

FuzzyLogic - množstevní automatika Ano

Typ plnícího otvoru Velký plnící otvor

Energetický informační list

Výška balení (mm) 900

Šířka balení (mm) 640

Hloubka balení (mm) 560

• vše

Pračka vydržela 2 roky a 9 měsícu. Odešla elektronika. Oprava min 4500 kč. Což je polovyna pořizovací ceny. Nedoporučuji nikomu.

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Hloubka pračky, kapacita, počet otáček.
    Zatím mám zkušeností málo, vzhledem k délce užívání.
    Problém zatím žádný.

• 1200 otáček ždímání, prádlo pak rychle schne
    • upraví si čas praní podle objemu náplně
    • odložený start využívám často, večer nachystám a ráno rovnou pověsím
    • hlučná přiměřeně pouze u ždímání, jinak celkem tichá

Doufám, že i tahle pračka nám bude ještě dlouho sloužit:)

• , zakoupeno v Electro World

• Nevibruje (možná také díky antivibračním podložkám, které vřele doporučuji), je poměrně tichá, dobře pere a při 1200ot/min. je prádlo téměř suché.
    • Zatím jsem nic neobjevil.

Volil jsem mezi AEG a Electrolux (stejná skupina), díky výhodné víkendové akci v EW jsem vybral Electrolux.

• Dobrá cena
    • České menu
    • Kvalita

Kvalitní pračka za dobrou cenu, doporučuji.

• , zakoupeno v OKAY.cz

Doporučuji k nákupu

• , zakoupeno v Spořílek.CZ

Kvalitni pracka za dobrou cenu.

• - tichá
    • - možnost výběru otáček, teploty i času praní při každém programu
    • - ovládání dotykovými tlačítky (nastavila jsem praní, o pračku jstem se pouze opřela a vše se dotykem zase přenastavilo) - preferovala bych klasická tlačítka
    • - čas praní vůbec neodpovídá - prádlo prané na program bavlna na 40 na čas 1:35 bylo vyprané cca za 55 minut

Oproti předchozí pračce Whirlpool (největšímu šmejdu na trhu) je tišší, výborná funkce je výběr teploty a času praní u každého pracího programu.

• , zakoupeno v Electro World

• zatím nic