Electrolux EWP 1262 TDW

Počet programů

• , zakoupeno v Elektro Oáza

hlučnější při ždímání

• , zakoupeno v Electro World

• Pračku mám teprve týden.Splnila moje představy.jsem s ní spokojený.
  • , zakoupeno v Electro World

produkt jsem teprve začala používat, pere dobře. CHybí mi znázornění pruběhu praní a doba do konce praní.

Způsob plnění
Barva
bílé
Počet programů

EWP1262TDW

Předem plněná pračka. Velmi energeticky úsporná. S velkým plnícím otvorem. A++, 1200 ot./min., 6 kg., displej, český panel a popisky,

Klíčové vlastnosti
Technické údaje
Podpora

Klíčové vlastnosti pro EWP1262TDWZpět nahoru

Při péči o své prádlo se zároveň staráte o životní prostředí
Díky této pračce získáte tak skvělé výsledky, jaké požadujete, a přitom budete šetřit energií. V souladu s novými směrnicemi EU byla zařazena do energetické třídy A++.

Chytré funkce, které se dobře vybírají a ovládají
Tato pračka nenabízí pouze chytré funkce - také je úplně zpřístupňuje, díky snadno přístupným ovladačům.

Přehled dalších vlastností

Náplň prádla: 6 kg
Maximální rychlost odstřeďování: 1200 ot./min.
Program pro hedvábí

Prací programy: vyp / zap, vyp / zap, bavlna, bavlna, trička 30, trička 30, džíny, džíny, závěsy, závěsy, lehké sportovní, lehké sportovní, máchání, máchání, vypouštění, vypouštění, odstřeďování, odstřeďování, vlna plus, vlna plus, hedvábí, hedvábí, peřin
Kontrola vyvažování náplně v bubnu
Technologie Fuzzy Logic, reaguje na množství náplně

Barva Bílá
Max. rychlost odstřeďování (ot./min.) 1200
Materiál nádrže Carboran
Technologie praní standardní
Funkce výběr teploty, výběr otáček, předpírka, rychlé, zpožděný start, extra máchání, start/pauza
FuzzyLogic - množstevní automatika Ano
Typ plnícího otvoru Velký plnící otvor

Energetický informační list

4zákazníci nedoporučují produkt

Zákazníci nejčastěji zmiňují

• jednoduchá obsluha (5)
  • kvalita (3)

• přijatelná cena versus výkon
      • - časté opravy
      • - pračka je hluboká jen 55.6 cm nešla na ní dát sušička
      • (nemohli jsme sehnat vhodný mezikus)

Pračka nevydržela ani 6.let
      Pořízeno 7/2013

- ještě v záruční době proběhla výměna topného tělesa
      - po záruce oprava ložisek
      - a dnes je nutná opět oprava ložisek, takže kupujeme pračku novou

• , zakoupeno v Elektro Oáza

hlučnější při ždímání

• , zakoupeno v Electro World

• Pračku mám teprve týden.Splnila moje představy.jsem s ní spokojený.
    • , zakoupeno v Electro World

• myslel jsem že bude dobrá
      • nejhorší pračka jakou jsem měl

nedoporučuji koupit, teče, skáče no hrůza

• , zakoupeno v OKAY.cz

• Hezký rozsah funkcí, potěší čeština,A++
      • Možná hlučnější při ždímání, dýle ždímá než předchozí pračka.., ovládácí panel "dotykový" snad vydrží :)

Dobrá volba cena/výkon vzhledem ke kupní ceně. Koupeno v akci za opravdu hodně zajímavou cenu.

• Po pár měsících kaput.

Koupeno 30.1.2014 v Ok Elektro,9.6.2014 mimo provoz,odešla elektronika oprava cca 3000kč nebýt v záruce.

• Po pár měsících kaput.

• pracka elektrolux 1200 otacek a cena v akci v mallu

pradlo je vyborne vyprane ,nezmackane a dobre vyzdimane

• , zakoupeno v OKAY.cz

• jednoduché ovládání