Electrolux EWP 1074 TDW

Jsem prozatím spokojen.

• , zakoupeno v OKAY.cz

kvalita za rozumné peníze

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Výborně domyšlená dětská pojistka jak na dvířka, tak na programování.
    • Jednoduché ovládání.
    • Vytkla bych trochu nedomyšlenou manipulaci s kaslikem při použití tekutého pracího prášku. Celý se musí vyndat, aby se přehodila záklopka, totéž zase zpět při použití sypkého. Mám obavy, kolik těchto "vyjímání" vydrží.

Trochu mě překvapila hlučnost, moje 14 let stará pračka byla tišší. Postrádám praní na 50 stupňů, ale nemá ho téměř 90% nových praček, půjde o zvyk.Jinak spokojenost.

Způsob plnění

Délka standardního programu (min): 236
Volba teploty: ANO
Kontrola nestability prádla: ANO
Kontrola tvorby pěny: ANO
Ochrana proti úniku vody: ochrana proti přetečení
Regulace spotřeby vody: množstevní automatika
Volba otáček na odstředění: nastavení otáček
Displej: ano

Barva Bílá
Max. rychlost odstřeďování (ot./min.) 1000
Materiál nádrže Carboran
Technologie praní standardní
Funkce výběr teploty, výběr otáček, časový manažer - možnost prodloužení pracího cyklu, časový manažer - možnost zkrácení pracího cyklu, předpírka, snadné žehlení, zpožděný start, extra máchání, start/pauza
FuzzyLogic - množstevní automatika Ano
Typ plnícího otvoru Velký plnící otvor

Energetický informační list

Záruční doba: 24 měsíců

• , zakoupeno v KupToTu.cz

• Za tu cenu dobrá.

Jsem prozatím spokojen.

• Pračka je hlučná (oproti naší 15 let staré pračce je to kravál)
    • Nutnost vyndání kaslíku při praní tekutýnm práškem
    • Time management je omezený pouze ve 4 krocích- nelze nastavovat libovolně. Takže dlouhé, dlouhé programy praní.
    • Pračka skáče jak sběsilá - nelze v ní prát.
    • Krátká napouštěcí hadice.
    • Těžko zaklapávací dvířka.
    • Dětský záměk se těžko zapíná i vypíná.

Velké, velké zklamání.
    Pračka ja hlučná a to velmi.
    Při máchání skáče jak sběsilá, museli jsme ji vypnout, aby nám nerozmlátila koupelnu.
    V nějaké recenzi jsem četla, že je třeba vyšroubovat přepravní šroubu. Toto v návodu není uvedeno, zakresleno. Zdá se nám, že pokud šrouby (nebo to jsou nožičky?, které je g
    třeba kalibrovat? - to je teda fuška, opraváře nebo specialistu technika zavolat...) odšoubujeme, bude stát pračka na plechu.
    Budu pračku vracet!

• , zakoupeno v OKAY.cz

kvalita za rozumné peníze

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Výborně domyšlená dětská pojistka jak na dvířka, tak na programování.
    • Jednoduché ovládání.

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• příliš dlouhá doba jednotlivých programů

zatím jsem spokojena, čas ukáže

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

Fajnová pračka za rozumný peníze

• , zakoupeno v Spořílek.CZ

Dopokučení této značky.

• - spokojená
    • -nic

• dobrá výbava za slušnou cenu
    • pračka je středně hlučná
    • vyhovuje mi odložený start a snadné žehlení

kvalitní pračka s dobrou výbavou za slušnou cenu.
    Jednoduché nastavení, výběr programů jako džíny, jemné prádlo, sport atd.
    Odložený start - skvělá funkce, která ušetří dost času, přijdete domů z práce a prádlo je vyprané :-)