Electrolux EWF 1487 HDW2

78 kg
Barva
bílé

• , zakoupeno v Vestavné spotřebiče

• Pračka je tichá , to co jsem od ní očekával splňuje naprosto dostatečně , prádlo je vyprané naprosto dokonale a parní program ho pěkně načechrá a nemusím tak skoro nic žehlit a při šikovném pověšení je to super
    • Na můj vkus a potřeby je až moc přetechnizovaná , některé programy se mi zdají být až moc dlouhé , ale už jsem se s tím naučil pracovat . Největší nedostatek spatřuji v nemožnosti přihodit zapomenuté prádlo ihned po sepnutí pračky a musím to tak dát do další várky ( no ,ale jsem normální chlap a tak to nehrotím , zítra je taky den :-))) , nic se neděje , pračka je v tom nevinně )

Jsem spokojen , to co jsem chtěl mi pračka bohatě splní a mám víc času na jiné záležitosti , mohu doporučit

• , zakoupeno v iVIKI.cz

75 dB
78 kg
Barva
bílé

EWF1487HDW2 je předem plněná pračka značky Electrolux. Model EWF1487HDW2 v klasickém bílém provedení je spotřebou energie řazen do energetické třídy A+++ - 10 %. Provoz této pračky je tedy velmi ekonomicky výhodný. Maximální náplň pračky je 8 kg. Rychlost odstřeďování lze nastavit až na 1400 ot./min. Pračka EWF1487HDW2 disponuje funkcí FuzzyLogic, tedy množstevní automatikou, díky které pračka sama nastaví délku praní a počet otáček podle aktuální náplně. EWF1487HDW2 nabízí velký výběr nastavení pracích cyklů, mezi nimi jsou i parní programy, kdy je prádlo šetrně vypráno nebo je okamžitě připraveno k žehlení.

Technické parametry:

• Vnitřní osvětlení: Ne
  • Množstevní automatika: FuzzyLogic
  • Hlučnost odtřeďování: 75 dB
  • Hlučnost praní: 51 dB

výběr otáček výběr teploty předpírka časový manažer - možnost prodloužení pracího cyklu časový manažer - možnost zkrácení pracího cyklu

My Favorites start/pauza extra máchání zpožděný start snadné žehlení|zap. vyp., invertorový motor

FuzzyLogic - množstevní automatika parní programy vyhlazují pomačkání a osvěžují oblečení odložený star

Rozměry

• Výška: 85 cm
  • Šířka: 60 cm
  • Hloubka: 63,9 cm
  • Kapacita: 8 kg

• , zakoupeno v Vestavné spotřebiče

• - naprostý souhlas ve všem s paní (nebo panem?) Alkou, ať to neopakuji
    • - lze navolit i teplotu 50 stupňů (určitě využiju)
    • - i za krátkou dobu perfektně vypráno (zmizely i starší fleky)
    • - zatím nic (krátká doba)

perfektní koupě

• , zakoupeno v iVIKI.cz

• super, zatím šlape
    • zatím a to zaklepávám nic

uvidíme po čase výdrž

• Super praní, programy lze navolit dle vlastního přání, velký otvor na vkládání bund, přikrývek apod..
    • Osvěžení a vyrovnání prádla párou, možnost praní zcela bez ždímání (např. u záclon, nebo pro úplně tiché praní v noci v paneláku).
    • Možnost zkrátit jakkoliv délku praní (nejen na polovinu času jako u jiných praček, ale i mnohem kratší), přesto je prádlo perfektně vyprané.
    • Pračka nemá žádné zbytečné programy, které se nevyužijí (např. praní pro děti, alergiky apod.), vše si lze pro tyto případy navolit přidáním máchání, prodloužením času praní atd..
    • Naopak má bezvadné možnosti snadného žehlení, nočního praní, odloženého startu, předpírky, praní sportovních oděvů včetně tenisek, super rychlý program pro málo zašpiněné prádlo, choulostivé svetry, atd..
    • Na rozdíl od většiny jiných praček odložený start určuje, kdy má začít prát, nikoliv, kdy praní skončí - odpadá pracné připočítávání času k délce programu.
    • Pračka je tak tichá, že vůbec nic neslyšíte, pouze napouštění a odčerpávání vody a ždímání při hodně vysokých otáčkách (možnost až 1 400 ot.)
    • Předchozí pračka zn. Elektrolux prala bezvadně 13 let, pak se objevil banální problém, který by se snadno odstranil, ale vyměnili jsme ji za tento úspornější typ A+++.

Výborná volba.
    Elektrolux se nám osvědčil jako kvalitní značka i u jiných spotřebičů.