Candy CS3 1052D2-S

Parní praní
Program pro vlnu
Program pro hedvábí

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Snadná obsluha, nízká hlučnost.
  • , zakoupeno v ITex24.cz

Velice úzká pračka, což byl hlavní důvod koupě tohoto modelu.
    Sice není nejtišší, ale pere dobře a s ohledem na cenu, pračce není co vytknout.

• , zakoupeno v NovotnýElektro

Roční spotřeba vody (l/rok) 8100
Doba praní bavlna 60° plná náplň (min) 180
Hlučnost praní/ odstřeďování (dB(A)) 56/75

Technologie:
Technologie Smart Touch - bezdotykové propojení pračky pomocí technologie NFC s chytrým telefonem a její ovládání
Stahování nových funkcí a cyklů
Funkce pro odložený začátek a konec
Kontrolní cyklus
Ovládání pomocí hlasu
Vedení statistik praní a čerpání energie
Tipy a triky
Průvodce chybovými hláškami a uživatelský návod
Kg detector – detekce množství vloženého prádla a přizpůsobení praní

Programy:
16 programů základních + 40 programů Smart Touch
Bílé, Bílé + předpírka, Eco Mix 20°, Bavlna, Syntetika, Denní 59 min, Rychlý 14,30, 44 min, Máchání, Odčerpání + Odstřeďování, Jemné, Džíny, Dětský, Vlna, Ruční, Smart Touch
Funkce:
Extra máchání, Hygienický, Snadné žehlení, Odložený start až 24 hod, Rychlý/Nastavení míry znečištění, Nastavení teploty praní, Nastavení otáček odstřeďování, Zablokování tlačítek

Bezpečnost:
Bezpečnostní zámek dveří
Ochrana proti úniku vody Antioverflow
Ochrana proti přepěnění

Konstrukce:
Digitální displej
AC motor
Materiál bubnu Nerez/ vany Silitech
Buben Shiatsu – masážní body na povrchu pro šetrnou péči o tkaniny
Šířka dvířek 35 cm
Úhel otevírání dvířek 180°
Výška 85 cm
Šířka 60 cm
Hloubka 37,8 cm

Dokumenty

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v MALL.CZ

• Snadná obsluha, nízká hlučnost.
  • , zakoupeno v ITex24.cz

Velice úzká pračka, což byl hlavní důvod koupě tohoto modelu.

• , zakoupeno v NovotnýElektro

• Doprava
    • Nejlevnější na trhu
  • , zakoupeno v DobréElektro.cz

• úzká pračka pro malou domácnost, snadné ovládání.
    • máchání a ždímání, ale s tím jsem počítala - bylo uvedeno C

Jinak jsem spokojená, zatím jsem nevyzkoušela všechny programy. Oceňuji že jde měnit teplota, otáčky a že jsou zde krátké programy.

DobréElektro.cz (prodejce)

Vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaši pozitivní recenzi. Jsme rádi, že jste se zakoupeným spotřebičem spokojen a těšíme se na další nákupy.
    S přáním hezkého dne
    Tereza Urbánková
    Zákaznický servis

• , zakoupeno v MALL.CZ

Absolutně přehledná. Chytrá a jednoduché ovládání.

• , zakoupeno v ITex24.cz

Pokazila se mi pračka a tak jsem hledala na internetu,kde bych si koupila pračku.A tak jsem trefila na vaši firmu a zkusila jsem objednat pračku Candy CS 3 1052 D2-S Libily se mi funkce a vzhled pračky a taky cenově dostupna. Jsem důchodkyně 73 let a doufám,že mně přežije.Už jsem v ni 10x prala a jsem velice spokojená.Dobře ždime a prádlo je krásně vyprané. S pozdravem Jarka

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Ještě jsme pračku nevyzkoušeli...
  • , zakoupeno v MALL.CZ

Úspora místa v koupelně a dobré ovládání .

• krátké programy
    • snadná instalace, zapojení
    • balení obsahuje odtokovou i přítokovou hadici
    • display
    • snadnost ovládání programů
    • malý rozměr
    • netřese se při odstřeďování
    • hlučnost běžná, spíše tišší
    • zatím nic

Rozměrově ideální pračka do garsonky, pere dobře, výhodu jsou i krátké programy, prádlo po vyprání je téměř suché, vše zatím funguje, jak má. Snadná instalace + pračka není nijak závratně těžká - snadná manipulace.

• NIC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Nezlobte se, ale tuto recenzi neuveřejníte ! ! !
    • Koupil jsem tuto pračku v září 2018. Celou dobu nám bylo divné, že na tenkém prádle (spodní, pižamo, triko atd), nám vznikají neznámé díry. Vúbec by nás nenapadlo, že to souvisí s pračkou! Silnější materiál (rifle, zimní bundy, froté ručníky) byly v pohodě. Zjistili jsme to, až když jsme dali vyzkoušené, tenké prádlo, které bylo bez kazu, do pračky po vánocích. Tehdy jme zjistili, že máme opravdu po vánocích! Prádlo vyšlo z pračky roztrháno. Dali jsme pračku na reklamaci a nepodařila se opravit do smlouvou stanovených 30 dní. Prodejce vrátil peníze a koupila se pračka s dlouholetou tradicí, ikdyž o několik tisíc dražší. Candy už nechci ani vidět, protože nám v odhahu roztrhala prádlo cca za 1/2 její ceny. A to jen, co jsme si tak s pračkou spojili. Dále mi kolegině v práci řekla, po mé zkušenosti, že koupila také pračku Candy a hned jí z toho při prvním praní tekla voda. Zavolala opraváře v záruce a ten zjistil, že jí tam chybí mnoho součástek, což nepochopím, jak mohou prodat produkt, který je závyslý na těsnosti, bez provozuschopných součástek. Ihned jí pračku vyměnily a le ona stále nemá dobrý pocit, hlavně, když jsem ji řekl o mojí zkušenosti. Děkuji za to, že jste mě alespoň Vy, vyslechli. S pozdravem. Vašík

Nedoporučuji, možná je pár šťastlivců, ale myslím, že výrovce na východní státy kašlou. Německo? Tam by si ani neškrtli!