Bosch WAQ 28422

B
Odložený start
Displej

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Zatím spokojenost, jednoduchá instalace, ovládání, celkem rychlé programy.
    • Malinké mínus - Měl jsem německý přední panel, což se vyčešilo komunikací s obchodem

Pere tak jak si představuji, Mám jí pár dní, na nějaké delší recenze je ještě brzy. Ohledně funkcí má vše co jsem požadoval, hlavně rychlé praní.

• , zakoupeno v KASA.cz

• možnost regulovat teplotu i otáčky u každého programu
    • raději mám manuální ovládání než digitální, co nejméně elektroniky, která se muže porouchat.
    • za pár dní používání jsem žádnou negativitu zatím nenašel i když dvířka působí velké otvor do pračky po otevření je standartní

Jsem dlouholetý uživatel praček Bosch, takže jsem jim zatím věrný předešlá fungovala 15 let, tak snad nás nový model nezklame...

• , zakoupeno v elektro DVORSKÝ

• Tichý chod.
    • Luxusní vzhled.
    • uspora .

Uspora energie,vody,vejde se i do malé koupelny,ale vypere i 7kg prádla.
    Displej s časovačem,super
    pere i s minimálním časem.
    ano doporučuji

Automatická pračka • EcoSilence Drive

Spotřeba

• kapacita: 7 kg
  • třída spotřeby energie: A+++
  • Spotřeba energie: 139 kWh/rok, na základě 220 standardních pracích cyklů s programy bavlna 60°C a 40°C s celou a poloviční náplní a spotřeba v režimech s nízkou spotřebou energie. Skutečná spotřeba energie bude záviset na tom, jak je spotřebič používán.
  • o -20% úspornější (139kWh/rok) než je standardní hodnota (174 kWh/rok) třídy spotřeby A+++ v kategorii 7 kg dle směrnice EU 1061/2010
  • spotřeba energie bavlna 60°C při plné náplni: 0.66 kWh, při poloviční náplni: 0.55 kWh, spotřeba energie bavlna 40°C při poloviční náplni: 0.52 kWh
  • vážená spotřeba energie ve vypnutém stavu a v režimu ponechání v zapnutém stavu: 0.17 W / 2 W
  • Roční spotřeba vody: 9240 l, na základě 220 standardních pracích cyklů s programy bavlna 60°C a 40°C s celou a poloviční náplní. Skutečná spotřeba vody bude záviset na tom, jak je spotřebič používán.
  • třída odstředění: B
  • max.počet otáček: 1400 ot./min; zbytková vlhkost: 53 %
  • standardní programy, na které se vztahují informace uvedené na štítku a v informačním listu, bavlna 60°C + funkce EcoPerfect a bavlna 40°C + funkce EcoPerfect jsou vhodné pro praní běžně znečištěného bavlněného prádla a jedná se o nejúčinnější programy z hlediska kombinované spotřeby energie a vody. Skutečná teplota se může lišit v závislosti na kombinaci zvoleného programu a teploty. Délka pracího cyklu může být prodloužena ve prospěch nižší spotřeby energie. Třída účinnosti praní A je vždy zaručena.
  • trvání standardního programu bavlna 60°C: 240 min při plné náplni, 240 min při poloviční náplni, trvání standardního programu bavlna 40°C: 240 min při poloviční náplni
  • hlučnost praní v dB (A) re 1 pW: 49
  • hlučnost odstředění v dB (A) re 1 pW: 74
  • možnost podstavit pod pracovní desku

Programy • speciální programy: jeans, spodní prádlo - Dessous (speciální program na velmi jemné prádlo a krajky), AlergiePlus, sport/fitness, extra krátký 15´, rychlý/mix, jemné odstředění, vlna/ruční praní, jemné/hedvábí

Speciální funkce a nastavení • VarioPerfect: možnost volby, zda prací program bude optimalizován z hlediska úspory času nebo úspory energie. Výsledkem je vždy perfektně čisté prádlo.

Komfort a bezpečnost

• objem bubnu:58 l
  • závěs dveří vlevo
  • inovativní nerezový prací buben VarioDrum
  • ActiveWater Plus: systém úsporné distribuce vody
  • AquaSecure
  • EcoSilence Drive: tichý asynchronní motor s dlouhou životností
  • AntiVibration Design: zaručuje stabilitu a tišší chod při praní a odstřeďování
  • velký displej s ukazateli: průběhu programu, nastavené teploty, počtu otáček, ukazatel zbytkového času v minutách a nastavení konce praní až za 24 hod.
  • elektronické ovládání jedním otočným voličem všech pracích a speciálních programů
  • TouchControl tlačítka: start/pauza s re-load funkcí (možností doplnění prádla), snadné žehlení, máchání plus, EcoPerfect, SpeedPerfect, odložený start, teplota, nastavení počtu otáček/stop máchání
  • 3D-Aqua-Spar systém
  • bezstupňová množstevní automatika
  • systém rozpoznání pěny
  • kontrola nevyváženosti
  • samočistící přihrádka na prací prostředky
  • ukazatel předávkování detergentem
  • mechanická dětská pojistka proti otevření dvířek
  • signál na konci programu
  • protihluková izolace: izolace i ve spodní částí pračky
  • 32 cm velký plnící otvor, s úhlem otevírání 165°
  • kovový zámek
  • elektromagnetický zámek

Technické informace • rozměry (V x Š xH): 84.8 x 59.8 x 55 cm

Funkce:

• konstrukce: volně stojící
  • závěs dveří: vlevo
  • barva / materiál spotřebiče: bílá
  • délka přívodního kabelu (cm): 160
  • jištění (A): 10
  • napětí (V): 220-240
  • frekvence (Hz): 50

průměrná roční spotřeba el.energie (kWh):

• typ zástrčky: Gardy zástrčka s uzemněním
  • délka odtokové hadice: 150.00
  • délka přívodní hadice: 150.00

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Zatím spokojenost, jednoduchá instalace, ovládání, celkem rychlé programy.

• , zakoupeno v KASA.cz

• možnost regulovat teplotu i otáčky u každého programu

• , zakoupeno v elektro DVORSKÝ

• Tichý chod.
    • Luxusní vzhled.
    • uspora .

Uspora energie,vody,vejde se i do malé koupelny,ale vypere i 7kg prádla.
    Displej s časovačem,super
    pere i s minimálním časem.
    ano doporučuji