Beko WMB 71444 HPTLA

Barva
bílé
Počet programů

• - pestrost programů
    • - trochu vyšší hlučnost, nedoporučovala bych např. do kuchyně.

Pračku jsem si vybrala úmyslně v nižší cenové kategorii poté, co mě nemile překvapily spotřebiče AEG a Liebhere svojí krátkou životností. Po několika praních ale musím konstatovat, že pračka předčila moje očekávání a snad kromě trochu vyšší hlučnosti (ale u pračky přiměřené) jsem velmi spokojená. Snad bude mít delší živostnost, než výše zmíněné "značky".

• , zakoupeno v Expert.cz

Super cena a se znackou Beko jsem velice spokojen,je to uz druha pracka a mam i jine vyrobky od teto firmy.

• , zakoupeno v Kamenný obchod

bílé
Počet programů

Základní informace

Parametry
Energetická třída: A+++ (-10%)
Spotřeba (kWh/rok): 152
Náplň prádla (kg): 7
Otáčky (1/min.): 1400
Spotřeba vody (l): 39
Připojení na vodu: Studená
Adaptér na tekutý prací prostředek: Ano
Hlučnost při praní (dB): 57

Výbava
Odložený start: Ano
Hi Tech topení: Ano
Zámek: Ano
S shape boční stěny: pro vyšší stabilitu pračky

Programy a funkce

Výška (cm): 85
Šířka (cm): 60

Chytré technologie

Baby Protect+ :
Tento program je certifikovaný nejvýznamnější britskou společností, zabývající se alergiemi - The British allergy foundation. Tento certifikát potvrzuje, že program Beko Baby Protect+ byl přezkoumán a testován s měřitelnými výsledky, a že zajišťuje dokonalou hygienu. Zlikviduje totiž 99,9 % alergenů, virů, bakterií. Je tedy nejvhodnější volbou nejen pro alergiky, ale obzvlášť i pro jemnou dětskou pokožku.

Energetická třída A+++ - 10% Energetická třída A+++ - 10%:

AquaFusion:
Díky systému AquaFusion je téměř 100% pracího prostředku využito pro praní. Nedochází k jeho ztrátě jako v běžných pračkách, které část pracího prostředku spláchnou s vytékající vodou.

Aqua Round - přímé sprchování:
Určité množství vody zůstává u běžných praček v trubkách a není tak zapojeno do pracího cyklu. Využití vody a pracích prostředků se u některých praček BEKO maximalizuje díky systému Aqua Round. Čerpadlo recirkuluje prací prostředek a zvyšujte tak účinnost praní. Je zaručen stejný účinek praní při menší spotřebě vody a energie.

Funkce Odstranění zvířecích chlupů:
Tato funkce je ideálním řešením pro všechny milovníky chlupatých mazlíčků. Díky inovativní technologii používané ve spotřebičích Beko, již nemusíte mít starosti s chlupy na oblečení. Vaše oblečení bude vyprané dokonale.

Velké 34 cm dveře:
Dokonce i velké předměty, jako jsou deky, prostěradla, župany a můžete snadno dát do pračky s velkým 34cm dveře.

Hi-Tech topení:
Topení Hi-Tech je pokryto vrstvou niklu, které dokonale chrání proti korozi, a jeho životnost je až 100 krát vyšší ve srovnání se standardními topnými tělesy. Proto není třeba další ochranná opatření proti poškození či usazování vodního kamene.

Třída účinnosti praní A:
Třída účinnosti praní třídy je nejlepší ve své kategorii v souladu s evropskými normami.

Kapacita 7 kg:
V jedné dávce vyperete až 7 kg prádla.

16 programů:
16 programů včetně Daily Xpress, Xpress super short, BabyProtect, Osvěžení prádla, Čištění pračky, Ruční praní, Vlna, Tmavé prádlo, Eco clean 20, Sport, Peřina.

Program Mix 40:
Program je určen pro praní bavlny a syntetiky najednou. Eliminuje potřebu třídění oblečení podle typu tkaniny.

Program Čištění pračky:
Jedná se o speciální program na čištění bubnu, potrubí, nádobky na prášek a dalších vnitřních částí pračky. Vyplatí se používat čas od času, zejména pokud obvykle perete při nízkých teplotách. Během tohoto programu je voda ohřátá na 70 ° C, což zajišťuje dokonalou hygienu.

Program Košile:
Tento speciální program pro praní košil vypere perfektně na 40 ° C.

Program Tmavé prádlo:
Nemusíte už dělat starosti s trvanlivostí barvy u tmavého oblečení. Beko pračky mají speciální program, citlivý k látkám z bavlny nebo syntetických látek v tmavých barvách. Praní probíhá při nízkých teplotách, s jemným pohybem bubnu a nízkými otáčkami odstředění a zvýšením spotřeby vody v průběhu máchání. Program Tmavé je naprogramován na polovinu maximální náplně pračky v teplotním rozsahu 30 ° C - 40 ° C. Pro praní tkanin v tmavých barvách se doporučuje používat pro tento účel určené tekuté prostředky nebo prostředky pro praní vlny.

Program Vlna:
Program, který vypere vlněné oděvy ještě jemněji, než kdybyste je prali v ruce.

Program Ruční praní:
Nyní můžete prát v pračce jemné materiály jako hedvábí a kašmír! Jednoduše aktivujte program "ruční praní", což je velmi jemné praní, stejně jako byste oblečení prali v rukou! Se správným nastavením, oblečení se nesrazí, nepoškodí

• - pestrost programů
    • - trochu vyšší hlučnost, nedoporučovala bych např. do kuchyně.

• , zakoupeno v Expert.cz

• , zakoupeno v Kamenný obchod

• Super dětský program a odstranění zvířecích chlupů
    • Snad jen délka programů - dost dlouhá

Zatím spokojenost...

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• kvalita praní je nesrovnatelně lepší než u staré pračky, ale ta byla 18 let stará

tuto značko mi doporučila kamarádka, zatím jsem moc spokojená ale pračku mám jen krátce

• pro nás i hloubka
    • ždímání nic moc, prádlo mi v porovnání s minulou pračkou přijde mokré

v poměru cena výkon OK

• , zakoupeno v Spořílek.CZ

• Jednoduché ovládání, dobré funkce, není hlučná, moji rodiče mají starší verzi pračky BEKO 2 roky a je s ním jednoduchá manipulace, pere dobře.
    • Zatím nic, krátká doba použitelnosti

Mám i myčku BEKO a jsem s touto značkou spokojená, pračku BEKO starší verzi mají moji rodiče.

• , zakoupeno v KupToTu.cz

• Pračku jsem si vybrala pro PET program.
    • Bavlněné prádlo je po vyprání vlhké,
    • syntetika téměř suchá.
    • Zatím jsem na nic nepřišla.

S pračkou jsem spokojená,
    důkladně prádlo vypere,
    dobře vyždímá.
    Hlučnost je běžná.
    Máme 2 pejsky, takže využívám často PET program.
    To byl i důvod nákupu této pračky.
    Pračku doporučuji ostatním.

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• , zakoupeno v VEDE.cz

• - cena
    • - spotřeba vody a energie
    • - krátké prací programy

- náhle, po 12ti letech pravidelné služby, nám odešla pračka, oprava nerentabilní, tak se kupovala nová
    - přímo výrobcem garantovaná bezplatná záruka 5 let (po online zaregistrování)!!!
    - ostatní ukáže čas...

• , zakoupeno v EURONICS

• spousta chytrých a užitečných funkcí
    • tichý chod
    • lcd panel by měl být z tvrzeného plastu nebo jiného odolnějšího materiálu a ne z jakési folie kterou mi děti snadno promáčknou prstem když si to neuhlídám!!!

Pračka pere perfektně , po vycentrování aretačníma šroubama mi při ždímání nehází,nevrže guma kolem bubnu,nedělá rámus,neklepe se mi celá linka. Skvěle odstřeďuje i při max.1400 otáčkách. Líbí se mi programy čištění bubnu,babyprotect+60 pro alergiky, funkce osvěžení prádla které je jen napáchnuté potem - trička v létě - supr funkce.