Beko WMB 71241 PTM

74 kg
Barva
bílé
Počet programů

• , zakoupeno v Elektro-point, s.r.o.

Mám ji krátce,takže nemohu moc hodnotit, ale zatím v pohodě.Je trochu hlučnější.Adaptér na gel je super a popisky v češtině též.

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Po roce jsem s pračkou spokojen.
    • Zatím nic.

Dobrý poměr - cena/výkon.

• , zakoupeno v DobréElektro.cz

74 kg
Barva
bílé
Počet programů

Pračka předem plněná BEKO WMB 71241 PTM. Automatická pračka BEKO WMB71241PTM v energetické třídě A+ .V jedné dávce vyperete až 7 kg prádla.

Program Eco Clean 20 u pračky BEKO WMB 71241PTM:Jedná se o speciální program, který umožňuje uspořit až 80% energie ve srovnání s programem bavlna na 40°C. Umožňuje prát 3.5 kg lehce zašpiněného prádla za pouhých 20 minut, což šetří čas, energii a peníze.System automatického řízení spotřeby vody:Automatický řídící systém přizpůsobí spotřebu vody s dostatečnou přesností, v závislosti na hmotnosti a druhu látky. I ty nejmenší úspory vody pomohou navíc snížit spotřebu energie tím podporují nejen vaši peněženku, ale i čistší životní prostředí.

• Energetická třída: A+

Výbava

• Odložený start: 0-24 hod
  • Hi Tech topení: Ano
  • Zámek: Ano
  • S shape boční stěny: pro vyšší stabilitu pračky

Programy a funkce

Rozměry

• Hloubka (cm): 50
  • Výška (cm): 85
  • Šířka (cm): 60

• , zakoupeno v Elektro-point, s.r.o.

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Po roce jsem s pračkou spokojen.
    • Zatím nic.

Dobrý poměr - cena/výkon.

• , zakoupeno v DobréElektro.cz

• JE NA 7.KG PRÁDLA,PŘITOM JE MENŠÍ NEŽ TA NAŠE STARÁ
    • NIC

SUPER,JSEM SPOKOJENÁ

• cena a kvalita

celková spokojenost s výrobkem i parametry

• , zakoupeno v KASA.cz

• nízká cena
    • jednoduché ovládání
    • množství programů
    • chybí mi přídavné máchání
    • málo hluboký buben

Vzhledem k finanční situaci jsem vybírala z nižší cenové kategorie. Pračka se velmi dobře ovládá, má množství programů, hezký design. Chybí mi přídavné máchání, dá se použít Pet program, ale tím se prodlouží praní na 2hod20. Beko má zase naopak program na běžné praní málo špinavého prádla, který trvá 50 minut, což mi naprosto vyhovuje.
    Uvítala bych hlubší buben, tento je spíš vyšší, měla jsem také 7kg pračku a vešlo se do ní větší množství prádla, ale rozdíl není drastický.
    Mírně hlučnější, mám pračku ve sklepě, takže mi to vůbec nevadí. Prádlo je velmi dobře vyždímané.
    Zatím peru jen 14 dní, zato intenzivně, spokojená jsem plně. Doufám, že vydrží déle než do konce záruky, jak je to zvykem u současných praček.

• , zakoupeno v ePROTON.cz

• Po několika pracích cyklech zatím maximální spokojenost, digitální displey je naprostá vychytávka.
    • V návodu nejsou symboly uvedené na pračce zakresleny k jednolivým programům, takže pro laika trošku komplikace při volbě správn¨ého programu.

Vynikající poměr cena x užitná hodnota (náplň 7 kg, 1200 otáček)

• spokojenost

po zkušenostech s jiným produktem jsem velice spokojena....dala jsem na radu opraváře,který má s touto značkou dobré zkušenosti.

• , zakoupeno v EURONICS

Pračku jsme kupovali na doporučení opraváře (pry ma s touhle značkou dobře zkušenosti). Zatím 100% spokojenost.

• , zakoupeno v ePROTON.cz

• vše

Jsem velmi zpokojená s ovládáním, kapacitou i hlučností pračky Beko. Má velký, prostorný buben. Prádlo po vyprání je téměř suché.Pračku jsem si vybírala hlavně dle ceny, možného oběmu prádla a otáček. A tato pračka splňovala veškeré mé požadavky. Skvělá cena, za super výkon. Mohu ji jen doporučit.