AEG Lavamat 87695NWD

Dětská pojistka
Aqua Stop
Parní praní

• , zakoupeno v MNOHO

Skvěle odstřeďuje - prádlo doschne do druhého dne. Program pára je úžasný - nežehlím. Využívám i další funkce, kterých není zbytečně moc - ovládání je polopatické. To že pračka váží a podle množství prádla případně zkrátí čas praní je skvělé. Nejvíc mě ovšem dostává to, že pokud se omylem dostane do bubnu papírový kapesník, není rozmetaný po celé várce prádla (jak to dělala má předchozí pračka s horním plněním), ale najdu ho zachycený v gumě u dvířek, stejně jako případné chuchvalce vlasů.

• , zakoupeno v TIVIS.cz

• Solidní zpracování, tichá. Nemyslím, že kombinace může být na sušení výrazněji horší než samostatná sušička.
    • Bez problémů.

Nebojte se kombinace.

• , zakoupeno v KOVOSLUŽBA Praha

• Kupovali jsme kvůli nedostatku místa v panelovém bytě. V podstatě jsme spokojeni. Prádlo bývá usušené dostatečně, málokdy je potřeba nechávat je doschnout. Většinou není usušené dokonale, pokud se perou dohromady malé (např. spodní prádlo) a velké kusy oděvů (např. pánské tepláky). Pokud je prádlo dobře roztřízeno, je po vytažení krásně suché,hebké a většinou i nezmačkané.I když pánská trička většinou žehličku ještě potřebují. Takže sušení a praní je v pořádku. Ale je potřeba počítat s tím, že bez žehličky se neobejdete.
    • Vyšší spotřeba - se kterou jsme ale počítali.
    • V těsnění okolo dvířek se chytá jemný prach z prádla je potřeba je po každém praní a sušení čistit a zrovna moc dobře to nejde.

Spokojenost. Máme malou holčičku a s tou spoustou krámů co jsme kvůli ní pořídili do domácnosti si neumím představit, že mi ještě někde bude stát permanentně sušák na prádlo a budu čekat na suché prádlo cca den. Z pračky ho mám k dispozici obvykle max. do 5 hodin (většinou dříve).

Způsob plnění
Displej
Dětská pojistka
Aqua Stop
Parní praní

Pračka se sušičkou AEG L87695NWD předem plněná, 1600 ot./min, kapacita praní/sušení 9/6kg, 16 programů, speciální parní program, rychlý 20 minutový program pro 3 kg prádla, FuzzyLogic, systém OptiSense, certifikát Woolmark Blue, funkce vyvážení náplně v bubnu, invertorový motor 10 LET ZÁRUKA, zpožděný start, LCD displej, ochrana proti vytečení, protipěnový systém, vxšxh 85x60x60.5 cm
Šetrné praní a sušení
Perte a sušte s funkcí DualSense i jemné a citlivé prádlo, které vyžaduje ruční praní a citlivé sušení.
Praní a sušení na míru
Pračky s technologií DualSense účinně suší prádlo při nižších teplotách a za jemnějšího pohybu bubnu. Jako první na trhu nabízejí speciální programy i pro choulostivé materiály určené jen pro ruční praní, například pro vlnu.
Každé oblečení dokonale vypráno
Technologie OptiSense využívá inteligentních snímačů k optimalizaci nastavení každé náplně. Díky tomu je každý kus oblečení dokonale vypraný a usušený.
Pouhá hodina na vyprání a usušení
I ti nejorganizovanější lidé někdy musí stíhat věci nakvap. Jako například praní prádla. Díky tomuto hodinovému pracímu a sušicímu programu přesunete vaše oblečení z koše na špinavé prádlo do skříně během 60 minut.
Osvěžte a odstraňte zmačkání i u nejchoulostivějšího oblečení
Tento speciální parní program byl navržen pro chvíle, kdy potřebujete určitý kus oblečení pouze osvěžit a nikoliv kompletně vyprat. Pára pomáhá vyhladIt zmačkání a bezpečně odstranit pachy.
Tak tichá, že ji téměř neuslyšíte
Tato pračka se sušičkou je navržena s pomocí převratné technologie redukce hluku Silent System Plus, která zahrnuje invertní motor a speciální izolaci, která ji zajišťuje obzvláště tichý chod. Další informace
Volně stojící pračka se sušičkou
Kapacita pračky  9 kg
Maximální otáčky odstřeďování 1600 ot./min.
Kondenzační sušička: vlhkost je kondenzována na kapalinu do nádrže a není třeba řešit odvětrání par
Sušící kapacita 6 kg
LCD displej
Zpožděný start
Jemný program určený speciálně pro hedvábí s přizpůsobeným odstřeďováním
Program na vlnu pro praní takto označených textilií.
Programy: bavlna , bavlna ekonomický , syntetické , hedvábí , vlna plus , 60min 2in1, antialergický , Steam Refresh/Anticrease, máchání , odstředění/vypouštění , rychlý 20 minutový 3 kg, syntetika snadné žehlení , jemné , vlna suché do skříně , syntetika suché do skříně, bavlna suché do skříně
Protipěnový systém
Invertor motor pro zvýšenou účinnost a extrémně tichou práci
Funkce vyvážení náplně v bubnu
Nožičky: 4 nastavitelné nožky
Praní a sušení, bavlna 60, suché do skříně (min.) 0
Hlučnost při praní dB(A) 49
Hlučnost odstřeďování dB(A) 75
Hlučnost při sušení dB(A) 61

• Po 4 rocích přestala fungovat.

Kupoval jsem kvůli úspoře místa jenže po čtyřech létech přestala fungovat. Investice 21 000 Kč na čtyři roky mizerná.

• , zakoupeno v MNOHO

• , zakoupeno v TIVIS.cz

• Bez problémů.

Nebojte se kombinace.

• - výborně pere
    • - výborně ždíme
    • - pojme opravdu velké množství prádla
    • - velmi oceňuji možnost úspory času u pracích programů
    • - sušíme i peří :)
    • - jsme rádi, že prozatím opravdu nenáme NIC proti (po půl roce používání, cca 5x týdně)

Pere opravdu výborně, jsme naprosto spokojení!
    Sušičku používáme méně, pouze když potřebujeme mít něco suché ihned, nebo na péřové bundy či polštáře nebo peřiny, takže nemohu plně hodnotit, ale od té doby co máme tuto pračku/sušičku nedáváme nic do čistírny!

• , zakoupeno v KOVOSLUŽBA Praha

• Vyšší spotřeba - se kterou jsme ale počítali.

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• Uzasna! Ticha
  • , zakoupeno v KOVOSLUŽBA Praha

• Pračka se sušičkou je velmi tichá, má velikou kapacitu, opravdu pere i suší velmi dobře a určitě u ni neplatí rozšíření názor,ze kombinovaný spotřebič nedělá ani jednu funkci dobře.Při sušení"k žehlení" je prádlo připraveno na žehlení a "suché do skříně" je úplně suché. Pokud ho vydnáte hned po dokončení sušení a hned poskladate, neni třeba ani žehlit, je krásně rovné. Prohramy se dají nastavit podle potřeb uživatele. Jsem velmi spokojená.
    • Pračka se sušičkou má poměrně velkou spotřebu vody i energie. Dá se výrazně snížit úpravou programů, ale musí si na to člověk přijít sám a postupně to vychytat.

Pokud máte omezené prostorové možnosti a rozpočet do 20 000, je to skvělá volba a nedocenitelný pomocník. Máte-li velkou koupelnu nebo i možnost postavit spotřebiče na sebe, doporučuji koupit sušičku stejné značky i cenové kategorie zvlášť - bude úspornější.

• hezká na pohled a především tichá,
    • značka AEG je spolehlivá
    • výborné recenze

Tuto pračku jsem si vybrala po dlouhém hledání. Rozhodovalo množství prádla na sušení - 6 kg, na praní 9 kg,
    hlučnost
    ovládání programů
    Dala jsem na kladné recenze a vyplatilo se mi to. Jsem velmi spokojená

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Vložím suché, vyndám suché prádlo. S využitím odloženého startu se dá strávit i délka programu
    • spotřeba vody na praní + sušení (112 litrů), délka programů

Pračka se sušičkou pracuje dle představ. Pere a suší výborně. Zatím ji provozujeme krátkou dobu na podrobnější popis, ale jsme s výběrem spokojení. Na trhu je v současné době asi jedna z nejlepších voleb pro tuto kombinaci v poměru cena/výkon

• , zakoupeno v Topelektro

• - Velký objem pro praní
    • - Tíchá
    • - velký rozsah ot. ždímání
    • - velké množství programu
    • - nekrčí
    • - vyšší spotřeba při sušení+praní cca 6,12 Kw při 6 Kg prádla

Produk jsem si vybral kvůli dobré zkušenosti se sušičkou od stejného výrobce, AEG je kvalita, dobrá dostupnost ND, servisu.

Nahradila pračku AEG pro usporu místa na bytě, pro sušení v zimním období. cena při koupi cca 17 000,-

Ovládání intuitivní.
    V této kategorii super produkt pokud máte vyšší rozpočet doporučuji řadu 9000 kvůli el. úspoře.

Případně zakoupit samostně pračku a sušičku pokut je dosti místka opět kvůl el. úspoře.

Produkt doporučuji a jsem s ním spokojen.