AEG Lavamat 74482WFLC

Odložený start
Displej
Parní praní

• , zakoupeno v DNO elektro

• Prádlo je opravdu čisté, což u starších praček není vždy samozřejmostí.
    • Perfektně se čistí zásobník na prací prostředky.
    • Poměrně dlouhá doba praní - i přes tři hodiny.

Pračku jsem vybírala podle recenzí a spotřeby.
    Líbí se mi na ní velký buben - vejde se do ní opravdu hodně prádla. Pere ale opravdu hodně dlouho - pokud je tedy plná.
    Je hodně těžká, ale to je asi spíš výhoda - vůbec se netřepe při odstřeďování.
    Zásobník na prací prostředky se dá lehce vytáhnout a vymýt.
    Určitě doporučuji. Dříve jsem měla Whirlpoolku s horním plněním a s touto se absolutně nedá srovnat.

• , zakoupeno v VEDE.cz

• Velká kapacita
    • Delší doba běhu programu z důvodu úspory energie. Nelogické, ale asi je to tak.

Jednoduché ovládání, dostatečný počet programů, opravdu velká kapacita bubnu.

Způsob plnění
85 cm
Odložený start
Displej
Parní praní

Předem plněná pračka L 74482 WFLC značky AEG je pro svou nízkou spotřebu energie řazena do energeticky nejvýhodnější třídy A+++, která výrazně šetří peněženku i životní prostředí. Kapacita pračky 8 kg je dostatečně velká i pro praní velkých kusů prádla, dek nebo polštářů. Rychlost odstřeďování je možné nastavit až na 1400 ot./min. Pračka L 74482 WFLC disponuje speciálními parními programy pro nejlepší péči o oblečení.

Technické parametry:

Vlastnosti:

• Barva ovládacího panelu: Bílá
  • Barva: Bílá
  • Max. rychlost odstřeďování (ot./min.): 1400
  • Materiál nádrže: Carboran
  • Technologie praní: Eco ventil
  • Systém motoru: Invertor motor

Funkce: zap./vyp. výběr teploty výběr otáček skvrny extra máchání úspora času zpožděný start start/pauza

FuzzyLogic - množstevní automatika Ano

• Spotřeba en., poloviční náplň - bavlna 40°C (kWh): 0.53
  • Spotřeba energie ve stavu vypnuto (W): 0,30
  • Spotřeba energie v pohotovostním režimu (W): 0,30
  • Roční spotřeba vody (l): 10900
  • Obvyklý program: Bavlna 60, poloviční a plná náplň, Bavlna 40, poloviční náplň
  • Čas praní - bavlna 60°C (min): 240

• Výška balení (mm): 900
  • Šířka balení (mm): 640
  • Hloubka balení (mm): 626

• , zakoupeno v DNO elektro

• Prádlo je opravdu čisté, což u starších praček není vždy samozřejmostí.
    • Perfektně se čistí zásobník na prací prostředky.
    • Poměrně dlouhá doba praní - i přes tři hodiny.

Pračku jsem vybírala podle recenzí a spotřeby.
    Je hodně těžká, ale to je asi spíš výhoda - vůbec se netřepe při odstřeďování.
    Zásobník na prací prostředky se dá lehce vytáhnout a vymýt.

• Všechno!
    • Snad jen displej by mohl být trochu modernější, ale aspoň se v něm dobře orientuje.

Pračka je v dané cenové relaci vynikající! Měli jsme před ní asi půl roku jinou značku ve srovnatelné cenové kategorii a byly to samé problémy. Pak se nám povedlo jí vrátit a pořídili jsme tuhle AEG. VŠECHNO je lepší - je hezčí, PODSTATNĚ tišší, a to včetně máchání na 1400 otáček, prádlo je po vyjmutí znatelně sušší a navíc má parní program.
    Pří praní pračka prakticky není slyšet a při máchání je to asi třetinový hluk oproti pračce, kterou jsme měli před ní (taky nová).
    Rozhodně doporučuji!

• , zakoupeno v VEDE.cz

• Velká kapacita

Jednoduché ovládání, dostatečný počet programů, opravdu velká kapacita bubnu.